Відворот по фото в домашніх умовах

У любовної агонії, коли пристрасті переповнюють душу, на що тільки не підеш заради того, щоб викликати у коханої людини відповідні почуття. Саме тому любовні привороти користуються такою дикої популярністю. Але в якийсь момент замовник може усвідомити, що більше не хоче перебувати у відносинах з привороженным людиною. Саме в таких ситуаціях і застосовується відворот за фото в домашніх умовах.

Зміст:

Відворот по фото в домашніх умовах

Відворот з фото

Що таке відворот?

Відворот за персональним фото являє собою стародавню магічну практику, коли людина хоче позбутися від небажаних почуттів. Сильний відворот здатний повністю перевернути життя людини.

Відворот по фотографії володіє особливою силою, бо фото містить у собі образ людини, інформацію про нього.

В яких ситуаціях застосовується відворот?

Відворот за персональним фото можна застосовувати у наступних ситуаціях:

 • Якщо ви любите людину і хочете перестати любити. Можливо, дівчина вже давно і безнадійно кохає чоловіка, але він ніяк не відповідає їй взаємністю. Якщо дівчині не вистачає сили волі для того, щоб забути цього молодого людини, то можна застосувати відворот за фото в домашніх умовах. Після цього ставлення дівчини до хлопця зміниться.
 • Можливо, дівчина раніше самостійно приворожила хлопця і у них все-таки були стосунки. Але побувши у відносинах, з цим чоловіком дівчина все-таки зрозуміла, що це не її чоловік і вона хоче з ним розлучитися. У цій ситуації особливо важливо зробити відворот по фотографії самостійно, щоб грамотно вийти з цієї магічної ситуації.
 • Відворот по фотографії можна зробити і в тому випадку, якщо жінка хоче відвадити коханку свого чоловіка. Її легко можна усунути за допомогою відвороту по фотографії. Причому магія тут буде стояти на стороні законної дружини, відворот в цьому випадку буде діяти сильніше.
 • Можливо, в оточенні дівчини є дуже докучливий шанувальник, який не дає їй спокою. А адже така ситуація може трапитися і у заміжньої жінки, дружини. І не завжди з цим легко впоратись самій. Хто бував, знає. І в цій ситуації можна зробити відворот. Наслідки будуть полягати в тому, що душа хлопця буде вільна від почуттів до цієї дівчини.
 • Відворот можна зробити, коли він також є частиною привороту. Наприклад, ви можете приворожити до себе цікавого чоловіка, а потім отворожить його від конкретної жінки або навпаки. Чи можна застосувати окремо відворот на його коханку.
 • Відворот чоловіка від коханки

  Якщо трапилося так, що небеса послали вам суперницю, то не сумуйте. Можна сміливо боротися за свого чоловіка за допомогою сильного відвороту. Причому робити це можна прямо в домашніх умовах, абсолютно самостійно.

  Для проведення ритуалу, який дозволить видалити суперницю, знадобиться: фотографія чоловіка, ваша фотографія, малюнок суперниці, свічка нова червоного кольору, червоний фломастер.

  Відворот по фотографії, щоб видалити суперницю обов’язково потрібно проводити в період місяця, що убуває. Бажано зробити відворот, коли вже видно місяць в небі.

  Потрібно зробити так, щоб ви в кімнаті залишилися одні. Звільніть приміщення від усіх людей і тварин. Також потрібно вимкнути всі електроприлади. Запаліть свічку. Три-чотири хвилини потрібно витратити на те, щоб увійти в інший стан розуму. Важливо, щоб розум заспокоївся, щоб всі думки унялись. Коли ви відчуєте, що в голові і душі вже відносний спокій, то можна починати ритуал.

  Покладіть перед собою всі три фотографії, які беруть участь у ритуалі. Спочатку візьміть фото чоловіка, потрібно дивитися на нього і читати такі слова:

  «Від улюбленої до коханої, але вона не кохана. Їй самій без тебе нудно, їй самій без тебе погано, ось вона тебе і притягла. Але ти звільнись і відвернися від неї. До мене повернись, у мене знову закохайся. Я для себе тебе повертаю, я тебе люблю. Її забуваєш, до мене приходиш. Вільна твоя душа від почуттів до неї».

  Після цього візьміть червоний маркер і обведіть голову чоловіка в коло.

  Потім візьміть своє фото, потрібно дивитися на нього і читати такі слова:

  «Я про нього, він про мене, жінки все – це я, чоловіки все – це він. Разом назавжди».

  Обведіть свою голову теж червоним маркером і покладіть фото обличчям до обличчя свого чоловіка, чоловіки.

  Потім візьміть фото суперниці, нічого не говоріть просто закресліть її фото червоним маркером і капніть воском на її фотографію. Після цього фотографію вашого чоловіка, чоловіки і вас треба покласти в один кут квартири, а фотографію суперниці покладіть в зовсім інший кут квартири. У цей вечір більше ні з ким не розмовляйте, лягайте спати. Магія почне діяти приблизно через тиждень. За цей час магія просочиться в реальне життя і почне міняти почуття і мислення вашого чоловіка, чоловіки. Тільки ні в якому разі не розповідайте йому, що робили на нього ритуал, інакше магія втратить свою силу.

  Відворот від себе хлопця

  Не завжди дівчата роблять приворот на хлопця або чоловіка, бувають ситуації, коли хочеться зробити і відворот на деяких чоловіків. Якщо чоловік ніяк не залишить вас у спокої, то ви можете застосувати наступний метод.

  Для ритуалу знадобиться: фото хлопця, чотири церковні свічки і склянку води. Цей відворот проводите в період місяця, що убуває. Звільніть простір і приведіть в порядок власні думки, щоб співналаштуватися.

  Потім візьміть фото і підпаліть його чотири кінця від чотирьох свічок. Потушкуйте. Дивіться на фото і читайте наступні слова:

  «Звільняю тебе раб Божий (ім’я чоловіка) від почуттів до мене. Ні, в твоїй душі більше мук по мені. Не бачиш ти мене серед інших, не бачиш ти мене серед своїх. З усіх чотирьох сторін світла до тебе інші дівчата йдуть саму люблячу з них вибираєш, а мене забуваєш. Про мене не пам’ятаєш».

  Після цього опустіть фотографію у воду і скажіть ще один заговір:

  «Потонула твоя туга по мені, потонула твоя печаль по мені. Дивитися тобі на мене спокійно, бачити перед собою не любов, ні горе».

  Потім цю воду разом з фотографією потрібно вилити в унітаз і змити. На цьому ритуал закінчений. Магія почне діяти приблизно через тиждень.

  Наслідки відвороту

  Відворот за персональним фото жодних серйозних наслідків в собі не несе, якщо тільки ви не розбиваєте з допомогою нього пару, яка по-справжньому любить один одного. Зокрема наслідки відвороту проявляються наступним чином:

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: