Як зробити чорний приворот на любов?

«Не пощастило в картах — повезе в любові» — а раптом і в любові не пощастить? Форуми в інтернеті наповнюють благання: «допоможіть допомогти повернути блудного чоловіка!». І як не допомогти, якщо любов, якщо чоловік єдиний годувальник у родині? Слова не допомагають, плач теж і ось залишається тільки один шлях – вдатися до магії.

Зміст:

Як зробити чорний приворот на любов?

Чорний приворот на любов

Новачкам до неї страшно звертатися, адже вищі сили – істоти непередбачувані і небезпечні. А раптом замість повернення чоловіка накличеш смерть на нього чи на себе? Але якщо взятися за справу обережно, то навіть чорний приворот виявиться не таким страшним.

Магія – справа тонка

Магія – справа дуже тонке, приблизно в тій же мірі що й почуття. Буває біла і чорна магія. Білої називають обряди в яких застосовуються молитви, церковні свічки та інша церковна атрибутика. Вважається що біла магія діє м’якше, в той час як чорну застосовують коли вже зовсім в розпачі. Сильний чорний приворот на любов вимагає проведення в особливих умовах: не всі ритуали відносяться до цього типу магії проводяться вдома і компонентів – кров, волосся, частки шкіри, то що належало жертві.

Наслідки неправильно проведеного ритуалу можуть бути дуже сумними, причому не завжди страждає жертва. Часто удар доводиться по заклинателю, тому важливо проводити обряди як можна більш точно відповідаючи їх опису і читати заклинання чітко, не плутаючи слова. Відноситься до чорного любовного привороту потрібно серйозно, тому що він створює міцний зв’язок між людьми. Якщо разлюбите чоловіка і захочете зняти приворот – у вас майже напевно це не вийде зробити самостійно. Тому накладайте заклинання тільки на того хлопця, з яким дійсно хочете бути і у випадку проблем не соромтеся просити допомогу у знаючих людей. Що варто дізнатися перш ніж проводити будь-б то не було обряди?

 • Проводьте їх без сумнівів інакше успіху вам не бачити. Не залучайте вищі сили заради забави, якщо не хочете на все життя залишитися старою дівою або залишити замовника синім панчохою. Особливо потрібна впевненість якщо хочете використовувати чорну магію;
 • У певні дні магія діє сильніше і білої це теж стосується. Привороти традиційно читаються на Великдень, новий рік чи на зростаючий місяць. Обряди проводять вночі, а якщо вдень – то закривши вікна шторами будинку – якщо не зазначено іншого. Дієвий чорний обряд проводиться коли йдуть місячні, для інших ритуалів можуть знадобитися інші специфічні умови;
 • Намагайтеся зібрати свіжу кров і волосся. Якщо в обряді потрібно використовувати фото, воно повинно бути зроблено нещодавно. Якщо збираєтеся застосувати чорну магію, вам, можливо, доведеться піти на неприємні речі, наприклад, на вбивство півня. Не завжди застосовуючи чорну магію доведеться йти на жертви, деякі ритуали не вимагають використання крові, але майже завжди потрібні будуть свічки, фотографії та іноді такі голки або нитка;
 • Якщо магія не подіє через кілька днів, обряди потрібно повторити. Від порчі є протидія. У людини, якого ви хочете приворожити можуть виявитися амулети рятують від ваших заклинань;
 • Неприємні наслідки чорного привороту будуть очікувати і у випадку якщо спробуєте розбити склалася пару, наприклад, при спробі приворожити одруженого чоловіка.
 • Всі ці нюанси обов’язково потрібно знати, якщо вирішите провести сильний і могутній чорний приворот для своїх цілей або на прохання замовника.

  Як приворожити чоловіка за один день

  Чорний приворот чоловіки можна зробити просто, а от знайти компоненти ритуалів нелегко. Серед домашніх обрядів найбільш популярні ось ці:

 • Зріжте волосся з чоловіка, якого хочете приворожити. Бажано роздобути ще його фото або зображення. Фото повинне бути «свіжим», також як і волосся – підібрані з одягу волоски або вирвані з кров’ю не підійдуть. Відріжте свої волосся або замовника і сплетіть їх з волоссям коханої, потім спаліть їх у вогні свічки поставленої на фото коханого. Жертва такого чорного привороту незабаром спробує прийти до вас. Якщо ж цього не сталося, потрібно повторити обряд. Щоб підсилити дію ритуалу його можна провести на святки. В залежності від того хто робить обряд і кого збирається приворожити, змінюються слова заговори;
 • Для іншого простого ритуалу потрібно дві свічки – одна червоного кольору, інша білого. На першій потрібно написати ім’я жінки, на другий молодої людини. Кращий час дія – повня. Потрібно взяти свічки і притиснути їх написаними іменами і з’єднати гноти. Десять разів повторіть заговір. Зробити обряд можна вдома;
 • Немає нічого незвичайного якщо в Різдво подарувати подарунок. Тільки це буде незвичайний подарунок, зачарований. Древнє і водночас простий ритуал на подарунок можна провести самостійно і в інший час. Для цього потрібно купити подарунок, воду, краще всього джерельну та білі свічки в кількості трьох штук. А також знайти фотографію чоловіка, якого хочете приворожити. Поставте подарунок і чашу з водою на зображення улюбленого, прочитайте заговір і потушкуйте свічки.
 • Чорна-чорна магія

  Чорна магія виглядає по — різному. Ритуали, що проводяться в домашніх умовах зазвичай прості і не вимагають специфічних дій і часу проводяться швидко і результати теж з’являються швидко. Бувають дійсно обряди які краще не виконувати самому. Найсильніший чорний ритуал на любов проводять в п’ятницю. Для цього ритуалу потрібно обзавестися чорним півнем і пустити йому кров або навіть вбити.

  Голку можна використовувати під час обряду патронеси. Для ритуалу потрібні три голки і стільки ж свічок. Свічки розставляють на блюді куди кладуть також фотографію коханої або дівчини. Капати потрібно червоним воском на фотографію одночасно читаючи заклинання. Це складні обряди, наслідки невдачі будуть важкими, так що краще залучити допомога кваліфікованого людини, і не братися за цей бесівський ритуал самому.

  Краще застосувати дзеркальний приворот. Його проводять в той же час що і ритуал з пернатим. Для чорного привороту потрібні три церковні свічки і два дзеркала. Дзеркала встановлюють навпроти один одного на невеликій відстані, а між ними влаштовують свічки. Запалюють їх і поки вони горять потрібно думати про те, кого ви хочете завоювати. Коли свічки, що згорають, дзеркала потрібно прибрати в таємне місце.

  Цікавий варіант чорного сильний приворот на любов пов’язаний з бубном. Цей музичний інструмент використовували і продовжують використовувати шамани. Чорний ритуал на любов з застосуванням бубна також потребує наступних компонентах: потрібна ваша кров, фотографії чоловіки і жінки. Також потрібно дочекатися повного місяця. Кров наносять на бубон, потім ліворуч поміщають фотографію дівчини, а справа чоловіка. Неважливо для себе або для замовника ви виконуєте ритуал.

  Фотографії повинні лежати близько один до одного і стикатися таким чином, щоб вийшла фігура трикутника в центр якого потрібно помістити калатало для бубена. Фотографії потрібно перевернути і змочити їх кров’ю. Якщо кров погано наноситься на інструмент, значить його дух проти союзу і найсильніший чорний приворот в підсумку стане причиною бід, які будуть невідступно переслідувати склалася пару.

  Як перешкодити чоловікові піти

  Можна пробачити зраду, але як повернути чоловіка в сім’ю, а особливо якщо у дружини або чоловіка, інші плани? Повернення їх в сім’ю допоможе зробити чорна магія якщо не виходить вмовити їх інакше. Набирає чинності заговір завдяки вкладеної в нього енергетиці.

  «Ходи-гуляй, але кохання нікому не давай, я (ваше ім’я) тепер на всі часи твоя нареченная жена»

  Ці слова треба тихенько сказав услід чоловікові чию увагу ви хочете отримати. Однак заговір не приваблює людину назавжди, про що варто сповістити замовника. Жертва від кількох днів до тижнів буде спілкуватися з вами, блудний чоловік починає прислухатися до ваших слів і є всі шанси завоювати його любов знову. Допомога для виголошення ритуалу не потрібно, хоча допомогу в завоюванні коханого не завадить.

  Існують різні закоти на випадок якщо хтось поклав око на коханого або, але не рекомендується проводити їх самостійно, а просити зняти приворот з улюбленого або з себе знаючу людину за гроші або послугу.

  Дуже мало що можна зробити самому, якщо приворот був наведений за допомогою чорної магії.

  Жертва привороту зазвичай відчуває раптову закоханість і бажання зблизитися з людиною, до якої раніше ставилася холодно. Через деякий час вплив може пропасти, а може посилитися. Через скільки часу – залежить від сили привороту.

  Деякі пишуть: «допоможіть! Я творив чорну магію, але щоб я не робив нічого не виходить!». Заговір спрацює тільки тоді, коли ви дійсно цього хочете. Все залежить від наміру, це перший і головний фактор. Якщо людина робила ритуал і він не спрацював, йому потрібно повторити його ще раз. Тепер ви знаєте, що таке чорний приворот і що його зняття без грошей неможливо, так що подумайте про наслідки перед тим як звертатися до ворожок.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: