Приворот дружини в домашніх умовах

У всіх сімейних пар буває непростий кризовий період. Частіше в таких ситуаціях некомфортно почувають себе жінки. Вони всіма силами намагаються виправити становище. Але буває таке, що і чоловіки переживають за сімейне щастя. Іноді і представники сильної статі прибігають до магічних ритуалів. Як приворожити дружину так, щоб з нею покращилися відносини?

Зміст:

Приворот дружини в домашніх умовах

Як приворожити дружину

Важливість психологічного настрою

Приворожити дружину чоловікові хочеться в тому випадку, якщо в будинку порушена атмосфера психологічного комфорту. Це означає, що між чоловіком і дружиною не спостерігається взаєморозуміння, можливо, обидва накопичили один на одного якісь образи. Це питання чоловік, який вирішив приворожити дружину має в собі відстежити.

Справа в тому, що не варто починати приворот, якщо в душі на дружину є багато образ. Дуже важливо, щоб під час привороту в душі чоловіка до дружини не було негативних почуттів. Інакше приворот може мати негативні наслідки.

Перш ніж приступати до привороту, дуже важливо очистити свою душу від образи. Важливо, щоб чоловік приступав до привороту з чистим бажанням відновити в сім’ї мир і любов. У цьому випадку приворот буде білим. А головне його ефект буде дуже високим.

Справа в тому, що якщо причаровувати дружину і мати при цьому на неї безліч образ, негативних почуттів, то не виключено, що після привороту дружина буде відчувати до вас приблизно теж саме.

Правила проведення привороту

Сильно приворожити власну дружину можна, якщо користуватися наступними правилами:

В яких ситуаціях робиться приворот на дружину?

Є кілька ситуацій, де можна застосувати любовний приворот на дружину:

 • Першу ситуацію ми вже розглянули, коли у пари просто кризовий період. Дуже здорово, коли хоча б один чоловік це усвідомлює та самостійно намагається виправити ситуацію. Намагається повернути сімейне щастя.
 • Друга ситуація, якщо чоловік хоче взяти свою улюблену жінку в дружини, а вона ще не готова. Тоді любовний приворот допоможе підштовхнути жінку до цього приємного рішенням. Допомога магії тут у створенні нової сім’ї.
 • А буває таке, що чоловік намагається повернути свою кохану дружину у сімейну атмосферу. Може дружина сильно захопилася роботою або іншим чоловіком і сама цього не усвідомлює.
 • Застосовується любовний приворот чоловіком і пішла на дружину, яка вже залишила поріг будинку. Але чоловікові важливо розуміти, що на зниклу жінку важливо провести не тільки приворот, але ще і заново почати правильне спілкування. Практично чоловікові в цьому випадку доведеться заново завойовувати свою дружину, а магія йому допоможе.
 • А що якщо чоловік хоче повести за допомогою привороту чужу кохану дружину? Що ж для цього приворот теж згодиться, але важливо розуміти, що за цим можуть стояти неприємні наслідки. Тому що одна справа причаровувати свою дружину і зовсім інша чужу. В цьому випадку робити ритуал потрібно дуже обережно.
 • Приворот на нижню білизну

  Існує багато різних видів привороту на кохану жінку. Один зі способів повернути кохану жінку, це приворожити її на нижню білизну. Перевага цього привороту в тому, що він дуже простий. Для проведення ритуалу знадобиться нижня білизна жінки. Воно не повинно бути новим або випраним. Маги говорять, що навіть краще, якщо таке білизна жінка носила цілий день, тоді воно ще більше буде оповите її енергетикою.

  Візьміть білизна. Сядьте в затишному і тихому місці. Робити ритуал обов’язково потрібно в період зростаючого місяця. Зараз вам потрібно згадати образ своєї дружини. Як вона виглядає, все до дрібниць в її образі. І ще дуже важливо відчути себе так, як ви відчуваєте поруч з коханою жінкою. Важливо зловити ці відчуття в тілі. Це і є медитація на улюблену жінку, яка допоможе вам повернути її увагу.

  Після того, як ви пропитаете свою душу її чином, вам потрібно уявити картинку, де ви разом, поруч один з одним. Спочатку просто уявіть цю картинку, а потім відчуйте, як ви себе будете відчувати, якщо ви будете поруч і будете щасливі. Що буде почувати вона в цей момент, а що будете почувати ви? Ці відчуття взаємного щастя теж дуже важливо зловити в тілі.

  Після цього прочитайте такий заговір:

  «Собі тебе хочу, собі тебе прошу у Господа. Допомога Святих прошу. Свою любимою повернути хочу, мрію, дружина моя, мрія моя. Як я тебе зараз хочу, так хай і ти мене захочеш всіма фібрами своєї душі. Не чужу прошу кохану, а свою єдину. Повернути тебе до себе, щоб було тобі добре зі мною. Щоб любов ти могла відчути лише зі мною одним і більше ні з ким і ніколи. Без тея не жити, і тобі без мене не жити. Допомога Святих прошу. Прошу Господа, щоб та, яка мене любила, знову мене полюбила, та, яка про мене мріяла знову про мене мріяти початку, назад до мене її душа прийшла. Щоб пристрасть вона могла тільки зі мною одним випробувати».

  Чим більше пристрасті і любові ви будете відчувати в момент виголошення цих слів, тим краще буде результат від магічного ритуалу. Ознаки того, що ритуал працює помітите вже через тиждень. Якщо дружина йшла, то вона повернеться. Так легко можна приворожити дружину в домашніх умовах. Навіть колишню дружину так можна повернути самостійно.

  Приворот на чужу дружину

  Можна робити приворот і на чужу дружину. Звичайно, вам цього ніхто не може заборонити. Але врахуйте, що після цього можуть бути дуже погані наслідки. Особливо загострюється ситуація, якщо допомогою привороту ви хочете зруйнувати союз, де є справжнє почуття любові.

  Для проведення привороту вам знадобиться: фото жінки, яку ви хочете приворожити, свічка червоного кольору і якась особиста річ цієї жінки.

  Ритуал також проводите в період зростаючого місяця. Сідайте в тиші і самоті. Постарайтеся, щоб в голові панував спокій. Для цього може допомогти полум’я свічки. Кілька хвилин дивіться на нього. Це допоможе заспокоїти свідомість.

  Потім візьміть особисту річ жінки, покладіть її перед собою, покладіть на неї руки й потрібно читати такі слова:

  «Раба Божа (ім’я дівчини) може бути і чия-то зараз, а через мить буде нічия, а через два миті буде тільки моя. Воля її звільнитися і під мою волю піде. Серце її від почуттів до іншого вільно через мить стане, а через два миті піде до мене єдиним для неї. Буду я для неї одним, бачити мене буде одного, чути буде тільки мене одного. Ніхто їй більше крім мене не буде потрібен. Сьогодні я їй приснюсь і назавжди в її житті, і серце тепер залишуся, а іншого забуде, іншого тепер для неї нема, наче й не було ніколи».

  Після цього візьміть фотографію жінки і підпаліть її від свічки з усіх чотирьох сторін. Покладіть палаючу фотографію на особисту річ. Дайте їй погоріти буквально пару секунд. Потім загасити. Річ і полусожженное фото складіть у пакет і покладіть під подушку. Там це має пролежати тиждень.

  Ритуал почне діяти через тиждень.

  Наслідки

  Важливо розуміти, що, якщо метою є відбити чужу дружину в домашніх умовах, то це вже чорний приворот. У цьому випадку після такого заходу можуть бути такі наслідки:

  Загалом, ціна за чорний приворот може бути досить високою. Так, що дуже важливо усвідомлювати, що ви йдете перед тим як перетворювати все в дію. До речі в цьому випадку, якщо замовник хоче через якийсь час завершити відносини, то обов’язково потрібно проводити відворот, щоб звільнити від себе волю жертви. Якщо хочете відповідь на питання: як приворожити дружину без наслідків, то краще буде дружину свою, а не чужу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: