Як приворожити одруженого чоловіка?

На жаль, не завжди ми закохуємося в «правильних людей» і не завжди опиняємося в однозначній ситуації. Бувають ситуації, коли дівчині подобається зайнята людина, тобто одружена. І навряд чи хтось може з точністю сказати, як у цій ситуації вчинити правильно — відступити, або боротися за своє щастя. Але тим, хто вирішує боротися за своє щастя на допомогу приходить магія. Як приворожити одруженого чоловіка і обійтися без наслідків?

Зміст:

Як приворожити одруженого чоловіка?

Як приворожити одруженого чоловіка без наслідків

Як діє приворот?

Якщо дівчина задалася питанням: як приворожити одруженого чоловіка без наслідків, то їй чітко потрібно уявляти, що собою являє приворот.

По суті приворот – це втручання в енергетичне поле людини, з метою викликати у нього ті почуття, які вам потрібні. При привороте у людини пригнічується частину волі, тобто він частково впадає в залежність від замовника. Це дуже важливо враховувати, якщо ви вирішуєте, як безпечно приворожити одруженого чоловіка. Справа в тому, що якщо приворот закінчується успішно, то велика частина відповідальності у відносинах лягає саме на плечі дівчини. Це означає, насамперед, те, що вона отримає в собі відносини вже не того самого чоловіка, в якого була закохана, адже у нього буде подавлена воля. Про це важливо подумати тим, хто задається питанням, як назавжди приворожити одруженого чоловіка самостійно в домашніх умовах.

Не поспішайте проводити ритуал самостійно в домашніх умовах, який буде діяти все життя. Якщо вже ви прийняли рішення приворожити одруженого милого чоловіка, то виберіть короткостроковий ритуал. Щоб, якщо вам не сподобається результат можна було скасувати дію привороту.

Наслідки, які можуть бути

Якщо жінка задається питанням, як назавжди приворожити одруженого чоловіка, то важливо розуміти, що це вже чорний приворот. А чорний приворот завжди тягне за собою певні наслідки. Скажімо прямо, без наслідки навряд чи обійдеться.

Наслідки можуть бути тільки в тому випадку, якщо між чоловіком і дружиною вже давно немає почуттів, можливо, вони вже не живуть разом. Однак у цьому разі перед дівчиною навряд чи постане питання як одруженого приворожити коханого чоловіка, тому що в такій ситуації він і сам до неї піде.

Так, що жінка, яка хоче приворожити чоловіка, стикається з ситуацією, де вона все-таки розбиває союз і ось які можуть бути від цього наслідки:

Приворот на церковну свічку

Якщо жінка все-таки вирішила, що буде робити приворот на одруженого чоловіка, то ось один з варіантів. Перевага цього привороту в тому, що навіть, якщо він буде проведений непрофесійним магом, він все одно добре має сильну дію. А ще для його проведення не потрібно нічого собенного.

Щоб провести приворот вам знадобиться: сорок свічок, які потрібно придбати в церкві. Покупку потрібно робити обов’язково в період зростаючого місяця.

Свічки потрібно купувати вранці самостійно. Церковні свічки використовує не тільки біла магія. Потім з ними вирушайте додому, і дочекайтеся вечора. У вечірній час доби, коли місяць здається вже можна приступати до проведення ритуалу.

Сідайте в приміщенні, де вам ніхто не зможе перешкодити. Спочатку потрібно прочитати молитву Отче Наш на кожну і свічок. Прочитали на одну свічку, запалили її і встановили на піднос, який приготували заздалегідь. Після цього будуть запалені всі сорок свічок, сідайте над ними і потрібно читати наступний заговір:

«Господи, прости мене грішну, але нічого з собою вдіяти не можу. Хочу мати при собі серце і душу раба Божого (ім’я чоловіка). Без нього мені нічого не мило, без нього мені скрізь темно, без нього не можу заснути, хочу, щоб він був поруч. Собі його прошу, собі хочу, собі його заклинаю, собі його серце роздобути хочу. Хай як я до нього, він до мене, він буде сохнути по мені, буде він мліти по мені. Хто любив, той мене зрозуміє. Хто страждав від любові, той мене не осудить. Не просто він мені подобається, люблю я його без пам’яті. Самій страшно від тієї любові, не добре від тієї сили, яку він наді мною має. Від усього серця прошу, щоб з допомогою магії він став моїм і буде. Нікому його віддати не можу, самої він мені потрібен».

Особливість цього привороту в тому, що в ньому жінка дуже чесно зізнається у своїх почуттях перед Богом. Вона чесно і щиро просить для себе цього чоловіка, свого коханця. Якщо її серце при цьому максимально відкрито, якщо вона при цьому не бажає зла ні для коханця, ні для його дружини або дівчини, то це практично біла магія. У цій ситуації небеса, ніби справедливо розглядають дану ситуацію, оцінюють і можуть дозволити її дійсно на користь самої коханки. А може бути, вони пошлють їй просто щасливі стосунки з іншим чоловіком.

Так в принципі легко в домашніх умовах можна по-іншому повернути власну долю. Але тут дуже важливо не відчувати негативних почуттів до коханця і його дружині. Потрібно просто чесно зізнатися у своїй пристрасті і любові небес і собі самій.

Якщо є можливість, то дайте свічок можливість догоріти до кінця.

Приворот на пляшку

Ще один спосіб приворожити одруженого чоловіка на пляшку. Ритуал знову-таки відбувається під час зростаючого місяця. Якщо ви хочете, щоб обряд набув ще більшої сили, спробуйте дістати якийсь біологічний матеріал від чоловіка, якого хочете приворожити. Це можуть бути його волосся або нігті. Справа в тому, що цей матеріал містить в собі багато інформації про чоловіка, тому приворот буде ще більш дієвий.

Знадобиться скляна пляшка, бажано з темним склом. Крім цього для привороту потрібна буде також: бруд з черевиків, ваші волосся і чоловіки, ваші нігті і чоловіки.

Залишіться наодинці з собою, так, щоб ніхто не зміг перешкодити вам. Запаліть свічку, а всі електроприлади в кімнаті навпаки відключіть від мережі. Деякі маги говорять, що якщо робити цей приворот, будучи при цьому повністю голою, то ритуал буде мати ще більшу силу.

Вам потрібно по черзі засипати всі інгредієнти в пляшку. Потім закрити пляшку долонькою і потрібно читати і читати з пристрастю наступні слова:

«Чий би ти не був до цього раб Божий (ім’я чоловіка), а тепер тільки моїм одним і будеш. У крові моє серце від любові до тебе. В крові душа моя, від того як сильно вона хоче бути з тобою. Нехай твоє серце буде в крові від бажання бути зі мною. Нехай буде саме так, а ніяк інакше нехай і не буде».

Цей текст потрібно сказати з усією пристрастю, на яку ви здатні. Чим більше буде пристрасті, тим краще подіє приворот.

Ще в цьому ритуалі знадобляться цукерки. Виберіть для ритуалу самі ваші улюблені і смачні цукерки. З’їжте одну наприкінці ритуалу і скажіть такі слова: «Солодка я для тебе одна. Так солодко нам удвох, як ще ніколи і нікому не було».

Після цього одягайтеся. Свічці дайте можливість догоріти до кінця. Пляшку нічим закривати не потрібно. Сховайте її у такому вигляді в далекий і темний куток кімнати. Дуже важливо, щоб її ніхто не міг знайти з ваших близьких.

На цьому ритуал закінчений. Його дія дасть про себе знати приблизно через один тиждень.

Приворот на квітку

Як приворожити одруженого чоловіка, можна ще це зробити на квітку. Цей обряд варто проводити в тому випадку, якщо ви хочете, щоб чоловік відчував до вас ніжність, романтичне кохання, а не нестримну пристрасть.

Для проведення ритуалу вам знадобиться:

Нова швейна голка, ефірне масло жасмину, горщик для квітів, волосся або нігті чоловіка, якого ви хочете приворожити, саджанці вашої улюбленої квітки.

Залишайтеся наодинці з собою. Запаліть свічку. На свічці потрібно швейною голкою надряпати ім’я вашого улюбленого чоловіка. Потім свічку потрібно помазати маслом жасмину, поставити її в свічник, дивитися на її полум’я і говорити наступний текст:

«Я твоє ім’я до себе в серце поселяю. Але не просто так, а для того, щоб моє ім’я до тебе в серці поселити. Будь тільки моїм найулюбленішим. Ні належ нікому крім мене. Переплітаю наші імена, переплітаю наші серця, переплітаю наші долі воєдино. Тепер ми разом, поруч. Як прокинешся ти зранку так учуешь аромат нашої любові. Як відчуєш його, так і приходь до мене, а я тебе буду чекати».

Після цього висадіть саджанець у квітку. Поруч поставте свічку. Дайте можливість свічці згоріти до кінця. Квітка вам потрібно поставити так, щоб, прокидаючись щоранку ви спочатку бачили саме його.

Цей магічний приворот почне діяти приблизно через тиждень. Ви помітите, що коханий чоловік буде частіше вам дзвонити, згадувати про вас, не виключено, що він захоче до вас переїхати через недовгий час.

Приворот на вогонь і волосся

Якщо ви хочете приворожити одруженого чоловіка так, щоб він, насамперед, відчував до вас пристрасть, то цей магічний обряд підійде ідеально. Але врахуйте, що цей обряд пробудить у чоловікові і негативні почуття до вас. Справа в тому, що пристрасть багато в чому будується на агресії. Тому після цього обряду чоловік буде вас і хотіти, і злитися на вас одночасно. До цього потрібно бути готовим.

Для проведення ритуалу знадобляться ваші волосся, волосся вашого улюбленого чоловіка і три свічки. Свічки повинні бути нові, і вони повинні бути червоного кольору.

Запаліть свічки. Якийсь час просто дивіться на полум’я, це допоможе розслабити свідомість. Потім покладіть перед собою на блюдце свої волосся і волосся вашого улюбленого чоловіка.

За допомогою однієї з свічок підпаліть волосся на блюдце і потрібно читати такі слова:

«Це не волосся наші горять, це ми з тобою горимо від пристрасті один до одного. Ні, більше нікого, тільки ми з тобою удвох. Ми з тобою єдиний вогонь. Усюди я тобі перед очима, вогонь пристрасті до мене тебе не полишає. Не бачити нам нікого крім один одного, не чути нам нікого. Нам тільки разом у пристрасті горіти. А нарізно ніяк. Тільки разом».

Цей текст треба читати з максимальною пристрастю. Чим більше гарячих почуттів ви вкладете в текст, тим краще. Ритуал почне діяти буквально через добу. Чоловік після проведення цього ритуалу буде давати активно про себе знати.

Якщо ви шукаєте відповідь на питання: як приворожити одруженого чоловіка назавжди, то спробуйте спочатку цей ритуал. Він містить у собі дуже багато енергії і ви відчуєте, що значить бути максимально з вашим чоловіком. Але при цьому тут немає такої відповідальності, як приворожити одруженого чоловіка назавжди.

Щоб приворожити одруженого чоловіка самотужки можна застосовувати і приворот з фото, і ваше фото і фото дружини, щоб від неї отворожить. Але краще, ніж фото діє все-таки біологічний матеріал, фото інформації міститься менше.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: