Як зробити прив’язку на чоловіка?

Часто, щоб налагодити стосунки в парі і завоювати любов чоловіка, жінка готова піти на різні хитрощі. Хтось використовує свою красу і сексуальність, а хтось просить допомоги у Вищих Сил, роблячи любовні прив’язки на чоловіка.

Зміст:

Як зробити прив'язку на чоловіка?

Як прив’язати до себе чоловіка

Що таке прив’язка?

Любовна магія багата різними ритуалами, з допомогою яких можна привернути увагу «об’єкта зітхань» і, навіть, викликати в ньому почуття у відповідь. Розглянемо обряди, які підкажуть, як прив’язати до себе чоловіка в любовному плані. Для початку розберемося з самим поняттям прив’язки. Варто відзначити, що прив’язки бувають різні: на дружбу, на думки, на секс, любов.

Прив’язка, як вид магічного впливу, являє собою якесь вплив на волю і думки людини в одному, вказаному замовником ритуалу напрямку. Іншими словами, якщо порівняти прив’язку з приворот, то останній охоплює весь комплекс взаємовідносин між людьми і діє більш глобально. Прив’язка ж зачіпає якийсь один напрямок: дружбу, думки, секс, любов. Саме вплив відбувається на енергетичному рівні, шляхом корекції енергетичного поля привораживаемого людини – жертви, потрібне замовнику прив’язки чином.

Механізм енергетичної прив’язки чоловіки являє собою певний магічний ритуал, який здійснюється самостійно в домашніх умовах або за допомогою фахівця. Існує безліч різних обрядів прив’язки, які відрізняються способом проведення та використовуваними під час ритуалу предметами. Залежно від особливостей ритуалу вплив можна віднести до білої або чорної магії. Обряди білої магії «діють» делікатно. Нехай сила їх не дуже велика, але і наслідки проведення таких прив’язок для людини не настільки болючі.

Що ж стосується чорної магії, прив’язки такого типу здатні призвести до жахливих наслідків, як для жертви, так і для замовника ритуалу. Чорні прив’язки проводяться з використанням біологічних матеріалів жертви або замовника. Це можуть бути волосся, сперма, нігті і навіть кров. При проведенні подібних ритуалів часто звертаються до темним силам або виробляють маніпуляції на кладовищі.

Прив’язка на місячну кров

Прив’язка чоловіки на місячну кров досить популярний і сильний ритуал. Його часто використовують коханки, щоб забрати з сім’ї одруженого чоловіка. Дівчата з допомогою такого обряду сподіваються закохати в себе вподобаного хлопця, а дружини – повернути «загуляв» чоловіка. Це одне з тих впливів, які знаходяться під «егідою» чорної магії.

Тепер розглянемо механізм того, як прив’язати до себе чоловіка з допомогою місячної крові. Для проведення ритуалу вам знадобиться дві червоні свічки і червоне вино. Почекайте, коли ваш улюблений чоловік розслабиться і втратить пильність, щоб непомітно додати в келих з вином кілька крапель свіжої крові. Додаючи кров, потрібно прочитати наступний заговір:

«Кров’ю своєю тебе прив’яжу – волі лишу. Відтепер лише мене ти любиш – про всіх інших забудеш. Хай буде так».

Потім залишається напоїти заговоренным вином чоловіка і прив’язка до нього почне діяти.

Прив’язка на шпильку

Прив’язати чоловіка можна за допомогою простої шпильки. Прив’язка на шпильку — дуже простий, але досить сильний спосіб привернути увагу коханої людини або налагодити з ним стосунки. Перше, що потрібно зробити – це придбати невелику шпильку. Потім дівчина, яка прагне «закохати» в себе вподобаного хлопця, повинна приколоти її на свій одяг ближче до тіла і носити, не знімаючи, три дні.

На четвертий день, опівночі потрібно запалити червону свічку, взяти шпильку в руки і виголосити над нею наступний заговір:

«Носи подарунок – не втрачай, мене, Рабу Божу (ім’я) і вдень і вночі згадуй. Тепер мене одну ти сильно любиш, і лише зі мною ти щасливий будеш. Хай буде так».

Потім погасіть свічку, загорніть шпильку в клапоть червоної тканини, покладіть його під подушку і лягайте в ліжко. Ранок вийміть згорток з-під подушки і приколіть його на одяг вашого улюбленого людини. Зробити це потрібно так, щоб він нічого не помітив і носив одяг, не знаючи, що на неї пришпилена булавка.

Прив’язка на вузли

Щоб назавжди прив’язати до себе чоловіка, жінка може скористатися магічними вузлами. Зробити такий ритуал «на дому» досить просто. Проводити його потрібно опівночі на зростаючий місяць. Для цього жінці доведеться «запастися» фотографією коханої людини, червоною свічкою і стрічкою такого ж кольору.

У призначений час потрібно запалити свічку і поставити її на стіл. Перед запаленою свічкою слід покласти фото коханої людини «обличчям вгору». Далі жінка бере в руки червону стрічку, зав’язує на ній вузли і каже:

«Перший сайт я в’яжу – думками Раба Божого (ім’я коханої людини) до Рабі Божій (ім’я жінки) прив’яжу. Другий вузол я в’яжу – серце Раба Божого (ім’я жертви) до Рабі Божій (ім’я жінки) прив’яжу. Третій вузол я в’яжу – бажання Раба Божого (ім’я коханої людини) до Рабі Божій (ім’я жінки) прив’яжу. Нікому вузли не розв’язати – між Рабом Божим (ім’я чоловіка) і Рабою Божою (ім’я жінки) нікому не встати. Хай буде так».

Потім стрічку потрібно прибрати подалі, погасити свічку і лягати спати.

Перші ознаки, що приворот почав діяти повинні з’явитися вже протягом семи днів. Прив’язка буде мати силу, поки зберігається стрічка. Якщо дівчина вирішить розірвати відносини з коханою людиною і захоче позбавитися від привороту, їй потрібно буде лише спалити стрічку з магічними вузликами і вимовити:

«Відпускаю Раба Божого (ім’я чоловіка). Хай буде так».

Але, як би просто і безневинно не виглядав цей ритуал, і він може «притягнути» в життя замовника і жертви багато різних негативних моментів. Тому, перш, ніж вирішити будувати відносини з коханою людиною таким чином, варто все добре обміркувати.

Особливості прив’язки

Енергетичні любовні прив’язки мають свої особливості, які потрібно враховувати. Тому, проводячи магічні ритуали, не варто нехтувати деякими порадами:

 • Перш за все, жінці, яка прагне прив’язати до себе коханого назавжди і будь-якою ціною, потрібно переконатися в тому, що він, дійсно, той «єдиний». Як кажуть люди «знаючі» обранець повинен бути «по долі» дівчині. Щоб у цьому переконатися, можна вдатися до гадання на картах Таро або стародавніх рунах. Розклад допоможе зрозуміти, чи варто взагалі робити спроби зблизитися з «об’єктом зітхань» і до чого в цьому випадку краще вдатися до магії або психології.
 • Буває, що, незважаючи на всі проведені ритуали, чоловік ніяк не «прив’язується». Причин тому може бути декілька. Перша – неправильно проведена прив’язка. Друга – велика опірність жертви, яка не хоче «здаватися». Якщо енергетичне поле чоловіки сильніше, ніж поля замовника і виконавця ритуалу, то прив’язати його навряд чи вдасться, навіть якщо жінка дуже цього хоче.
 • Щоб захистити себе від негативу під час ритуалу, потрібно перед його проведенням прочитати молитву.
 • Успіх прив’язки залежить від правильного прочитання заговору. Слова потрібно говорити емоційно, вкладаючи в кожне з них як можна більше енергії і віри в те, що бажане здійсниться.
 • Посилити ймовірність успішного результату ритуалу можна за допомогою візуалізації привораживаемого людини. Потрібно постійно «тримати в голові» образ коханого чоловіка, уявляючи собі, як ви будете щасливі разом.
 • Робити прив’язку потрібно в самоті і, бажано в фазу зростання Місяця.
 • Іноді зняти прив’язку важче, ніж її зробити. Часто в подібних випадках не обійтися без допомоги професіоналів. Тому, перш ніж налагоджувати стосунки з допомогою магічних ритуалів, варто спробувати інші методи.
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: