Як приворожити кохану дівчину по фото?

Якщо ви думаєте, що тільки жінки вдаються до магії для того, щоб у коханого чоловіка викликати відповідні почуття, то ви помиляєтеся. Чоловіки теж переживають від нерозділеного кохання і вдаються до магічним привороту. Тому вони теж задаються питанням, як приворожити дівчину?

Зміст:

Як приворожити кохану дівчину по фото?

Як приворожити дівчину

Як діє приворот?

Але на відміну від дівчат хлопці часто не до кінця уявляють, що криється за магічним приворотом, а тим не менш, дуже важливо усвідомлювати на що йдеш.

Якщо виникло питання, як приворожити дівчину в домашніх умовах, значить, дуже хочеться отримати у відносини якусь конкретну дівчину, з усіма її особливостями характеру. І тут потрібно бути обережним. Справа в тому, що магічний любовний приворот – це насильницьке втручання в енергетичне поле людини. При якому порушується в результаті і характер людини в тому числі. І адже молодий чоловік потім отримує дівчину зі зміненим характером, з привороженным. І це не завжди подобається. Жіноча психіка і так більш чутлива, ніж у чоловіків, а вже після привороту чекай від жінок ще більш часті перепади в настрої.

Приворожити дівчину в домашніх умовах не так і важко, але от чи будуть потім ці відносини психологічно здоровими, ось це вже питання.

Але в будь-якому разі, це справа кожного. І якщо ви задалися питанням, як приворожити кохану дівчину, то відповідь на нього дамо. Тим більше, що приворотом існує безліч, головне-вибрати той, який дозволить викликати саме ті почуття, які вам потрібні.

В яких ситуаціях потрібен приворот?

Як приворожити дівчину самостійно, і в яких ситуаціях це буде доречним:

Приворот на фото і цукерки

Приворожити свою дівчину самостійно можна зробити у різний спосіб, ось один з них. Для його проведення вам знадобиться: фото дівчини, шоколадні цукерки, свічка і піпетка зі святою водою.

Ритуал потрібно зробити в період зростаючого місяця. Цей ритуал з тих, які проводять на їжу. Треба сказати, що це одні з найбільш дієвих ритуалів, які можна провести в домашніх умовах. Якщо вам вдасться зробити так, щоб дівчина з’їла заговорену їжу, то обряд спрацьовує практично в ста відсотках випадків. Дівчина майже відразу після ритуалу веде себе трохи по-іншому у відношенні до хлопця.

Залишіться наодинці з собою так, щоб вам ніхто не міг перешкодити. вам потрібно налаштуватися на хвилю розслаблення. Потрібно дуже сильно вірити в те, що обряд принесе бажаний результат. Треба сказати, що якщо ви будете проводити цей обряд ще й на Різдво, то він буде мати ще більшу силу.

Приворожити свою кохану дівчину можна, якщо налаштуватися на потрібну хвилю свідомості вам допоможе молитва. Вона перед собою цукерки, дивіться на них і читайте наступний заговір:

«Раба Божа (ім’я дівчини) одному Господу належить. Хочу про неї подбати, хочу її серце собі під опіку взяти. Щоб всі симптоми кохання у неї до мене прокинулися, щоб справа магії допомогло справі любові. Без мене Раба Божа спати не може, без мене вона їсти не може, без мене їй сама життя не в радість. У магії прошу у Господа прошу, віддати її мені волю у волю. Як я без неї не можу, нехай і вона так без мене не зможе. Я до неї чином сина прийду, нехай вона до мене всяку любов відчуває. І материнську, і жіночу, щоб зі мною була поруч, ні про кого іншого думати не могла. У магії кохання знайшла, магії до неї любов прийшла. Як покуштує вона мого ласощі, так назавжди я в її серце і оселюся. Сама прийде до мене, сама мене полюбить, сама моєї бути захоче».

Після цього візьміть піпетку зі святою водою і нанесіть її на кілька цукерок. Потім візьміть фото дівчата, подивіться на нього і скажіть:

«Нам з тобою любов».

Такі цукерки потрібно протягом доби вручити коханій дівчині. Якщо раптом ви захочете зняти це заклинання, то це буде не складно. Але, швидше за все, це і не знадобиться, тому що цей любовний приворот діє максимум три місяці. Ось так легко з допомогою цукерок можна приворожити свою дівчину в домашніх умовах.

Любовний приворот на вино і фото

Ось ще один любовний приворот в магії на їжу, а саме на вино. Фото дівчини в ньому теж бере участь. Цей обряд підійде для тих випадків, коли хлопець з дівчиною знаходиться у відносинах, і їх потрібно підігріти.

Приготуйте для дівчини романтичну вечерю при свічках. Купіть смачну пляшку червоного вина. На першому етапі все, що потрібно, це просто приємно проводити вечір. Просто насолоджуйтеся ввечері. Потім дочекайтеся моменту, коли дівчина на кілька хвилин вже вийде з-за столу. Потрібно, щоб до цього моменту вино в келихах вже було розлито. Дістаньте фото дівчини, покладіть зверху на келих і скажіть такий заговір:

«Ні мені самому за тобою ходити, ні мені самому тебе виглядати. А забирати тебе до себе за допомогою магії. Все я для тебе робив, а тепер ти сама все для мене зробиш і радість від того відчуєш. Дізнатися хочу тебе. зрозуміти хочу тебе, і ти мою любов зрозумій і прийми. Слова: ні, від тебе не почую, в усім зі мною погоджуватися будеш. Моєму серцю ти важлива, а вже я твоєму просто необхідний. Свою любов на тебе засилаю, тепер ти любиш також сильно, як я тебе. Мені без тебе можна, а тобі без мене ніяк не можна».

Робити це потрібно швидко і енергійно так, щоб дівчина нічого не запідозрила. Після того, як жінка повернеться за стіл, вимовте тост за любов і відразу після тосту пристрасно поцілуйте жінку. Бажано, щоб цей вечір закінчився вночі любові. Тоді магічний любовний ритуал спрацює для вас ще краще.

Приворот на фотографії і церковну свічку

Для проведення цього ритуалу знадобиться три церковні свічки, фотографії вашої улюбленої жінки, її особиста річ, шпилька, ваші фотографії. Цей ритуал дуже підійде, якщо потрібно навести приворот на улюблену жінку, яка знаходиться далеко від вас, за якихось обставин.

Вам потрібно залишитися наодинці з собою так, щоб вам ніхто не зміг перешкодити. Запаліть свічки. Згадайте образ коханої жінки. Згадайте її образ в найдрібніших деталях. Розкладіть перед собою її фотографії, в цей момент важливо викликати найсвітліші почуття по відношенню до неї. Врахуйте, що ті почуття, які ви відчуваєте до неї під час ритуалу і повернутися потім від неї після проведення ритуалу.

Коли насмотритесь на її фотографії, візьміть свої фото та її разом. І уявіть ваше загальне щастя. Уявіть, як ви будете щасливі удвох, як між вами будуть панувати, самі прекрасні і пристрасні почуття. Коли ви максимально напитаете душу цими образами, то можна переходити до наступного етапу.

Візьміть шпильку і особисту річ вашої коханої дівчини. Можливо, це куртка. За допомогою куртки і будемо наводити приворот. Шпилькою проткніть куртку там, де вона раніше прилягала до серця, і скажіть такий заговір:

«До магії я звертаюся, серце твоє до себе забираю. То не вістря шпильки в куртку вп’ялося, то любов твоя до мене твоє серце вп’ялося. Як прокинешся ти завтра вранці, так і відчуєш ту скалку в серце. Це я твоя скалка, це я твоя любов. Де б ти не йшла скрізь я у тебе перед очима. Де б ти не спала, скрізь тобі мій образ сниться».

Читати цей текст потрібно дуже пристрасно. З такою пристрастю, яку хочете, щоб дівчина відчувала по відношенню до вас. Після цього куртку з шпилькою потрібно сховати подалі від очей оточуючих. Цей любовний магічний приворот почне діяти приблизно через один тиждень. Приблизно через цей час дівчина буде давати активно про себе знати. Вона буде або напрошуватися на ваші залицяння, або сама активно їх проявляти.

Наслідки привороту на заміжню жінку

Всі ці вищенаведені привороти можна провести і на заміжню жінку. Але чоловік повинен розуміти, що в цьому випадку приворот вже з чорної магії, тому він може мати за собою негативні наслідки:

Приворот на заміжню жінку

Якщо при всіх вищеописаних наслідки, ви все-таки вирішили провести на заміжню жінку приворот, то ось один з них.

Для його проведення вам знадобиться: шматок сирого м’яса, ніж новий, церковна свічка. Обряд потрібно проводити обов’язково в період зростаючого місяця. Знайдіть приміщення, де ніхто не зможе вам перешкодити.

Запаліть свічку, а всі електроприлади в кімнаті навпаки вимкніть. Покладіть перед собою дерев’яну дошку, а на неї викладіть шматок сирого м’яса і новий ножа. Кілька хвилин просто дивіться на полум’я свічки, щоб розслабити свідомість. Потім можна приступати до ритуалу. Нічого складного в ньому немає. вам потрібно просто різати м’ясо на дрібні шматки і при цьому потрібно читати такий текст:

«Моє серце в крові від любові до тебе. Розкидано воно на шматки. Растерзано воно на шматки обличчям твоїм. Не можу я більше страждати, хочу, щоб ти любила мене також сильно, як я тебе люблю, у Бога про це благаю. Я не ріжу м’ясо сире, я серце твоє терзаю своєю любов’ю. Відтепер мучитися тобі без мене, а спокій тобі знайти, тільки якщо поряд зі мною будеш».

Цей текст треба читати, поки м’ясо не буде порізане на дрібні шматочки. Читати його можна кілька разів. Після цього м’ясо треба закопати під найближчим деревом щодо вашого будинку. Потім лягайте спати, загадайте, щоб вам приснилася ваша улюблена жінка. Ритуал дасть про себе знати ознаками пристрасті з її боку приблизно через пару днів. Звичайно, цей ритуал не підходить на тему, як приворожити кохану дівчину без наслідки, тому що для заміжньої жінки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: