Як приворожити коханого вдома?

Сильну взаємну пристрасну любов, напевно, хоче випробувати кожен чоловік у своєму житті. Але, на жаль, не завжди об’єкт нашої любові відповідає нам взаємністю. Деякі ставляться до цього нормально, намагаються розлюбити і переключитися на щось інше життя. А деякі готові боротися за взаємне почуття до кінця. І тоді в хід йдуть магічні любовні привороти. Як приворожити чоловіка, саме цим питанням задаються ті, хто хоче все-таки домогтися взаємності від об’єкта любові.

Зміст:

Як приворожити коханого вдома?

Як приворожити чоловіка

Як працює приворот?

Якщо дівчину цікавить питання, як приворожити чоловіка без наслідків, то їй потрібно розуміти, що таке любовний приворот.

Любовний приворот – це вплив на волю людини на енергетичному рівні. В наслідок привороту у чоловіка притупляється частково воля, і він стає частково залежним від замовниці.

Якщо ви задумалися, як приворожити чоловіка, то потрібно чітко розуміти, які почуття ви у нього хочете викликати. Справа в тому, що під час привороту саме ці почуття необхідно в собі відчути і посилити. Хочете приворожити чоловіка, і щоб він відчував до вас по більшій частині пристрасть, тоді й вам під час приворотного дійства потрібно підсилювати в собі пристрасть. Якщо хочете романтичних стосунків, то створюйте у відчуттях ніжність, любов, тоді і чоловік зайде до вас у відносини з цими почуттями.

В яких ситуаціях застосовується любовний приворот?

Приворожити коханого чоловіка можна навіть, якщо ви не професіонал, це може зробити будь-яка жінка. Бувають у житті ситуації, коли любовний приворот дійсно допомагає розгорнути ситуацію, ось, що це можуть бути за ситуації:

 • Приворожити чоловіка може жінка, якщо він їй просто подобається, але при цьому сам чоловік не проявляє ініціативу до знайомства або до залицянь. І жінка теж соромиться зробити перший крок.
 • Замовником може бути і жінка, у якої вже є відносини з чоловіком. Але в цих відносинах пригасла пристрасть. А може бути жінка хоче, щоб чоловік вже на ній одружився.
 • Приворожити коханого чоловіка на себе можна і в тому випадку, якщо жінка знає, що на її горизонті з’явилася суперниця. Можна зробити відворот на суперницю, а можна приворожити свого коханого на себе.
 • Приворожити до себе коханого чоловіка можна, якщо потрібно зберегти відносини ще і в тому разі, якщо ваш улюблений знаходиться на відстані. На відстані не так просто зберегти високий градус відносин. Заговір на коханого в цьому випадку потрібно читати і вкладати багато пристрасті. Тоді навіть дуже далеко від вас пристрасть улюбленого буде зігрівати вас.
 • Звичайно, жінка може приворожити і одруженого коханого чоловіка, ніхто їй цього заборонити не може. Але важливо розуміти, що це швидше чорний приворот. Такий приворот може сильно змінити життя того, хто замовляв приворот. Тут важливо дивитися які відносини між чоловіком і дружиною. Якщо чоловік вже нічого не відчуває до своєї дружини, то іноді такий приворот допоможе просто надати йому рішучості, щоб піти від неї.
 • До речі чоловік теж може з легкістю приворожити кохану. Чоловік, який зачаровував жінку зазвичай дуже дорожить відносинами. Любовний приворот дає багато можливостей і абсолютно безкоштовно.
 • Приворот на коханого на кров

  Як приворожити свого чоловіка в домашніх умовах? Якщо людина вам настільки цікавий, що ви все-таки вирішили його вподобаного приворожити, то зробити це можна різними способами. Ось приклад привороту на кров.

  Вплив цього ритуалу дуже добре спрацює, якщо за допомогою ритуалу ви хочете прибрати суперницю магічними засобами. Справа в тому, що кров – це біологічний матеріал, і на нього виходить робити одні з найсильніших магічних ритуалів. Кажуть, навіть, якщо просто подумки капнути кров в келих улюбленого і подумки вимовити короткий заговір, то це теж буде мати ефект привороту. Ще більше посилити цей заговір можна, якщо це будуть місячні, а не просто кров. Місячні допоможуть викликати в улюбленому шалену пристрасть. У цьому ритуалі теж можна використовувати не просто кров з пальця, а місячні, так вийде приворожити коханого чоловіка самій ще більш надійно.

  Як це відбувається? вам потрібно приготувати романтичну вечерю для коханої. Тільки молитва не повинна бути виголошена перед таким вечерею. З напоїв на вечерю має бути червоне вино, так частіше усього і буває. Перша частина ритуалу полягає в тому, що вам просто потрібно чудово проводити вечір. Насолоджуватися життям. Далі вам потрібно дочекатися моменту, коли улюблений піде з-за столу, до цього моменту вино вже повинно бути розлито по келихах. Важливо, щоб занадто багато алкоголю в той вечір теж не було. Потрібно капнути заздалегідь підготовлену кров коханому в келих і читати такий заговір:

  «Тобі всього Самого себе беру. Самого тебе нікому не віддам, а тільки зі мною поруч і залишу. Любов ти до іншої жінки ніколи не відчуєш, а лише мене одну любити будеш. Любов наша світла, виглядає для тебе яскраво, як я. Ти сильний до однієї мені прихильний, мною підкорений, любив і будеш любити тільки мене одну. Мною зачарований, мною причарував, мною спокушений. Самого тебе до себе беру. Самого тебе все при собі залишаю».

  Щоб все пройшло ще більш ефективно, бажано, щоб наступна ніч закінчилася пристрасним сексом, подумайте як для цього себе вести. Тоді ознаки того, що улюблений успішно приворожился, проявляться ще раніше, ніж можна очікувати. Про це розповість його поведінку по відношенню до вас. Цей ритуал потрібно робити на зростаючий місяць. Чим більш свіжа кров буде включена в такі ритуали, тим ефективніше вони подіють. Зручно, що ці ритуали легко можна проводити в домашніх умовах.

  Приворот на зростаючий місяць

  Як приворожити чоловіка, приворот на місяць. Головний інгредієнт в цьому ритуалі – це зростаюча місяць. Місяць – це повелителька жіночих енергій, а значить, якщо жінка попросить її про допомогу, то нічне небесне світило обов’язково відгукнеться.

  Ритуали проводяться на зростаючий місяць. Чим більше новий місяць буде під час обряду, тим краще. Новий місяць буде ще більше посилювати почуття у вашого коханого. Єдиний недолік цього ритуалу в тому, що для його проведення потрібно дочекатися по-справжньому і ясної місячної ночі. Тому будьте готові до проведення ритуалу, але чекайте поки прийде ясна ніч.

  До речі, очікування такої ночі – це прекрасний спосіб морально підготуватися до проведення ритуалу. Крім вас і місяця для проведення ритуалу більше нічого не знадобиться. Ці ритуали дуже підходять, якщо ви хочете приворожити чоловіка і викликати у нього саме романтичні почуття до себе. А ще для проведення ритуалу вам потрібно купити нову ночнушку.

  У ніч, коли місяць буде молода, сама ніч ясна вам потрібно вийти на відкритий простір. Це може бути балкон або вулиця. Головне, щоб над головою нічого не було. Виходьте під місяць у новій сорочці.

  Кілька хвилин просто дивіться на зростаючий місяць. Багато переживають, що місячне світло може якось вплинути на психіку, але це не так, ніякої шкоди від нього не буде. Після того як свідомість розслабитися від споглядання місячного світла потрібно читати такий любовний заговір:

  «Місяць мила, місяць подружка, ти знаєш, кого я люблю, ти знаєш кого я хочу. Щоб він мене сильно любив хочу, у тебе цього прошу. Твого не прошу, прошу. Словами до тебе ласкавими звертаюся, нехай він до мене потім такими ж словами звертатися. Подарунок мені зроби, його подаруй, кохання йому до мене внуши своїм сяйвом. Словами до тебе повними любові кажу, хай він такими словами до мене звертається, словами кохання. Старий місяць пішов, прийшов новий, так і любов. Його хочу певного, навмисного, який мене в коханки бере. Мною причарував, мною засуджений. День пройде і ти прийдеш, день пройде і ти полюбиш. А якщо я того захочу, те і дружиною своєю зробить».

  Читати пристрасно, енергійно, вкладаючи всю силу своєї любові в яке проговорювалося текст. За силою ваших слів місяць повинна розпізнати, як сильно ви хочете бути з цією людиною.

  Якщо все було зроблено правильно, то через кілька побачите, що приворожених чоловіків чоловік вам дзвонить. Йому буде погано без вас, він страждає, захоче побачити вас. Таке вплив обряду. До речі цей приворот діє ще сильніше, якщо проводити його в День Народження. А ще потрібно спати в сорочці, в якій проводили обряд до тих пір, поки ви не складете пару зі своїм коханим. Тепер ви знаєте, як приворожити свого коханого чоловіка на місяць.

  Приворот на кільце

  Як приворожити на любов свого чоловіка ви знаєте, а на одруження? Багато дівчат, які давно зустрічаються, з молодим чоловіком мріють, щоб він їм зробив пропозицію. А ось чоловіки не поспішають з цим. Щоб надати їм рішучості в цьому питанні можна зробити спеціальний любовний приворот на кільце. Після нього у чоловіка, як мінімум з’являться думки про шлюб, а якщо зробити приворот дуже якісно, то він може і зважитися зробити пропозицію.

  Як приворожити чоловіка на одруження? Для проведення ритуалу знадобиться: срібне кільце, солодкість у вигляді шматочка шоколаду і курячі яйця. Ці ритуали, як і минулі найкраще робити на зростаючий місяць.

  Прямо в домашніх умовах організуйте все так, щоб вам ніхто не міг перешкодити у проведенні ритуалу. Небезпечно, щоб в кімнаті, де проходить були навіть домашні тварини. Не намагайтеся зрозуміти, чому так, просто звільніть кімнату і від домашніх тварин в тому числі. Також вимкніть всі електроприлади. Запаліть свічку. Щоб трохи заспокоїти свідомість подивіться на свічку протягом декількох хвилин.

  Потім візьміть кільце, подуйте в нього і треба читати наступний заговір:

  «Мене заміж десятеро звати, а я тебе одного чекаю, мене заміж не кличе ти один, ти один. Мій самий коханий, самий бажаний хочу, щоб ти і моїм чоловіком став улюбленим і єдиним. Заміжньою поруч з тобою стану, найкращою дружиною мене назвеш. Не для тебе нікого краще, ніж я ні в постелі, ні в житті, ніде більше. Любов на тебе сплячого знайде, одружитися на мені закортить. Дивитися на мене добу безперервно будеш, надивитися все одно не зможеш. Всю мою любов тобі віддам, щоб твоєю дружиною стати. Причарував, приголублен, тільки мій».

  Після цього покладіть кільце стіл, можна на блюдце, розбийте яйце прямо в кільце і при цьому скажіть наступний заговір:

  «Дитина курячого яйця все зло з нашої любові забере».

  Після візьміть шматочок шоколаду, надкусіть його, як слід, відчуйте його смак, потім скажіть:

  «Нам не гірко з тобою буде, нам дуже солодко з тобою буде».

  Кажуть, що ще більш ефективно робити цей ритуал саме в Різдвяну ніч, у святвечір, тоді шанси вийти заміж за свого коханого підвищуються в рази. Можна ще посприяти цьому паперової запискою. На листку напишіть своє ім’я та ім’я свого коханого чоловіка, і покладіть записку прямо на перехресті на Різдво після цього ритуалу.

  Ті, хто робив цей приворот, кажуть, що симптоми того, що він працює, починають виявлятися вже через один тиждень. Ви помітите, що чоловік став ще активніше проявляти любов по відношенню до вас. Може знайдете люблячого чоловік у себе на порозі. У давні часи такими народними методами дівчата тільки й домагалися пропозиції. А через якийсь час він зробить вам пропозицію. Це дивно, але тепер відомо, як самостійно приворожити коханого чоловіка на одруження.

  Приворот з лавандою

  Як приворожити чоловіка в домашніх умовах, якщо він вас кинув?

  Цей дієвий приворот дуже добре працює в тому випадку, якщо ви хочете повернути колишнього хлопця. Для його проведення вам знадобиться засушенная лаванда, всього пару гілочок.

  Краще за все проводити цей ритуал на заході. Візьміть з собою лаванду, вирушайте кудись на природу, де дуже добре видно захід сонця.

  Сідайте, так, щоб було видно захід сонця, вдихайте аромат лаванди, потім притисніть її до серця і потрібно читати такий заговір:

  «Кому я була раніше до серцю близька, у того хай серце защемить, як у мене щемить воно від цього запаху квітки. Нехай приснюсь я йому в лавандовом сні, нехай відчуває мене коханої, нехай привижусь я йому найпрекраснішою, хай прийде він до мене під самий поріг. Мого прошу назад. Ведуть його до мене всі сили. Я квіткою поманю, я собою поманю, йому більше піти не захочеться. Хто був мій, той нехай до мене повернеться, нехай любов прийде до мене, в його душу ввійде. А наслідки того ти поруч, наслідки того, що ти мене любиш, наслідки того — ми разом. Без мене тобі, як і мені без тебе ніка, один без одного нікуди, немає».

  Після того як закінчите читати заговір самостійно, залишайтеся на місці до тих пір, поки сонце повністю не сяде, пов важливо зробити замовнику. Потім, не зронивши ні слова вирушайте додому. Лаванду, покладіть під подушку. Якщо при виконанні цього ритуалу ваше серце було відкрито, то ефект дасть про себе знати вже через добу. Це цілком білої магії приворот. Молода людина зателефонує вам або прийде, тобто проявляться ознаки приворожену чоловіки, зміниться його поведінку, причому назавжди.

  Якщо вас кинув хлопець, і ви хочете його повернути, то обов’язково застосувати цей спосіб. Для неодруженого хлопця, він підходить. Чим менше потрібно часу з моменту розставання, тим краще, а то інші можуть за допомогою магії закохати його в себе.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: