Як приворожити хлопця на церковних свічках?

Більшість магічних любовних приворотів включає в себе використання церковних свічок. Дуже часто церковні свічки можна зустріти саме в любовних приворотів. Такі свічки володіють особливою енергетикою, з-за чого дія привороту посилюється в рази. Приворот на церковних свічках є одним з найпопулярніших магічних обрядів. Основна його перевага полягає в тому, що його легко зробити в домашніх умовах.

Зміст:

Як приворожити хлопця на церковних свічках?

Приворот на церковних свічках

Правила для любовного привороту

Як приворожити на церковних свічках так, щоб кохана людина залишалася з вами завжди? Чи можливо це в принципі? Професійні маги говорять, що це можливо. Але для цього обов’язково потрібно робити любовний приворот на церковній свічці, дотримуючись всіх необхідних правил:

 • Перше, що потрібно врахувати, якщо робите любовний магічний приворот на церковній свічці – це те, що повинні свято вірити в те, що цей ритуал допоможе приворожити коханого на церковних свічках. Зробити приворот на церковній свічці для галочки не має ніякого сенсу. Треба вірити, що він спрацює. Магія дуже любить, коли до неї ставляться шанобливо, за це вона працюєте ще більш ефективно для замовника.
 • Можна спеціально підібрати день, коли будете проводити приворот на церковній свічці. Дуже добре проводити цей магічний ритуал на Різдво або на Святки. У цей період сам повітря буде напитан магією, і він допоможе приворожити вам коханого чоловіка.
 • Якщо ви читаєте заговір і вам там незрозуміло якесь слово, то обов’язково дізнайтеся, що це слово означає. Чим більше ви розумієте, про що текст, тим більш ефективним буде заговір. Важливо розуміти, що означає кожне слово, причому його сакральний сенс, тоді ви будете читати з розумінням.
 • Приворот на церковній свічці, як і інші види ворожінь краще всього проводити, коли зростає місяць. Місяць – це покровителька жіночої енергії. Коли вона в зростанні, вона в силі, це означає, що її дія теж посприяє тому, що як можна сильніше прив’язати до вас коханого чоловіка.
 • Зробити ритуал на церковній свічці можна і під прямим місячним світлом, це теж збільшить ефективність приворотів.
 • Якщо ви вирішили зробити любовний магічний ритуал, то краще нікому про це не розповідати, навіть самим близьким людям. Так ви ще раз проявіть повагу до магії, вона також любить, коли про неї нікому не розповідають, проявляють секретність в її відношенні.
 • Приворот на церковній свічці можна буде сміливо віднести до білого привороту, якщо при його вчиненні у вас в душі будуть панувати тільки світлі почуття. Якщо хочете приворожити свого коханого чоловіка, то спробуйте зробити це від чистого серця світлими почуттями. Якщо у вас є негатив до чоловіка, то проживіть його перед проведенням ритуалу, для цього існують спеціальні техніки.
 • Відпускаємо негатив до чоловіка перед приворотом на свічці

  Любовний магічний приворот отже має дуже світлою енергетикою, високими вібраціями. Але ще більше підвищити ефективність привороту можна, якщо відпустити перед цим негатив до чоловіка за допомогою різних технік.

  Ті, хто причаровував, таким чином, чоловіка, знає, що легкий і швидкий результат від обряду виходить, якщо при здійсненні ритуалу людина повністю наповнений світлими почуттями.

  Ось які техніки допоможуть відпустити негатив до чоловіка:

  Звичайно, за допомогою цих технік ви зніміть зовнішній шар образ. Але за допомогою них ваша душа почнеться відкриватися новому. Відразу після цих технік може здатися, що вам стало ще гірше. Це тому що ви звільнили свої негативні емоції. Просто прийміть це стан, не тримайте їх у собі, тоді через деякий час вам стане набагато легше і світліше.

  Приворот на свічку і фотографію

  Через тиждень після ритуалу по відпусканню образ можна проводити і сам ритуал привораживания. вам знадобляться звичайні церковні свічки. Їх потрібно придбати напередодні в будь-якій церкві. Купіть три свічки у церкві. Щоб зробити цей ритуал потрібно буде також фото вашого улюбленого людини.

  Бажано зробити цей обряд, коли вже місяць буде видно на небі. Зручно, що цей магічний ритуал можна зробити вдома. вам потрібно повністю зосередитися на процесі, тому подбайте про те, щоб вам ніхто не заважав.

  Запаліть спочатку тільки дві свічки. Візьміть в руки фотографії коханого хлопця і в найдрібніших подробицях розгляньте його фото. В цей момент ваше завдання полягає в тому, щоб наповнити свою душу почуттями до хлопця. Причому найсвітлішими почуттями, такими, які ви хочете, щоб він відчував після привороту до вас. Ніжність, любов, пристрасть, захоплення. Дивіться на свічку, щоб увійти в трансовое стан.

  Подумайте самі, яких почуттів ви хочете більше від свого коханого хлопця, складіть свій коктейль з почуттів. Якщо ви хочете романтичних стосунків, то нехай в ритуалі більше присутній ніжності. Якщо ви хочете, що у вас з чоловіком були яскраві сексуальні відносини, то актуализируйте в цей момент пристрасть.

  Коли ваша душа заповниться вибраних вами почуттями, то запаліть третю свічку, тримайте її в руці, в іншій тримаєте фото і потрібно читати такий заговір:

  «Ти сильний, ти сміливий, ти Богу належиш, ти належиш собі, мене солодко цілуєш, хочу, щоб оточував мене турботою. Належ сильний мені. Я у відповідь вся твоя вірна і любляча. Я з тобою, ти зі мною, разом назавжди, як дві свічки з тобою з однією душею, як дві долі в одну».

  Після цього фотографію потрібно спалити за допомогою церковної свічки. Попіл від фото зберіть і потрібно опинитися з ним у церкві. Але не залишайте його в церкві. Коли вийдіть з церкви, то на першому перехресті до будинку треба розвіяти попіл по чотирьох сторонах.

  Наслідки привороту

  Якщо ви гарненько почистилися від образ, провели ритуал і були при цьому наповнені світлими почуттями, то вже через деякий час ви помітите позитивні наслідки проведеного ритуалу:

  Дівчині у всіх цих ситуаціях дуже важливо дотримуватися дистанції. По-перше, ні в якому разі не кажіть, що ви причарували до себе хлопця, йому знати про це не за чим. А по-друге дайте молодій людині можливість себе завоювати, не кидайтеся відразу йому на шию. Але при цьому і не будьте холодної і недоступною. Просто дотримуйтеся природного ритму зближення у відносинах.

  Приворот на церковну свічку і камінь

  Ось ще один простий любовний приворот на церковну свічку і камінь. Виконуйте його також у період зростаючого місяця. З його допомогою ви зможете розтопити «кам’яне» серце чоловіка. Чоловіки взагалі не поспішають у відносинах довіряти жінкам, так ось цей ритуал допоможе розтопити серце коханої у відношенні до вас.

  Ритуал на свічку проводиться дуже легко. Біля підніжжя церкви вам потрібно знайти камінь, потім зайти всередину і придбати дві церковні свічки.

  Ритуал на свічку проводиться у вечірній час, щоб заручитися ще й підтримкою місячної енергії. Камінь візьміть в руки і прикладіть до серця. Запаліть дві свічки з церкви. Всколыхните в душі найтепліші почуття стосовно вашого коханого хлопця, а потім скажіть такі слова:

  «Був як камінь, став як мед, твоє серце розтане зі мною, хто зі мною — ти з любов, хто любов — любов».

  Ось такий короткий. Це сильний приворот улюбленого на церковних свічках, щоб він відкрив серце, хто робив — знає. Відгуки про цей обряд дуже позитивні. Важливо, щоб камінь в руках був максимально зігрітий з ним потрібно відправитися спати в цю ніч. Ритуал почне діяти приблизно через тиждень, ваш молодий чоловік стане для вас більш відкритим.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: