Як зробити приворот більш дієвим?

Завойовувати любов можна різними способами. І якщо не вдається завоювати кохану людину за допомогою хорошого ставлення, то завжди залишається магія, яку можна пустити вхід. А як вибрати любовний магічний приворот, щоб він спрацював на сто відсотків? Дієвий приворот, яким він може бути?

Зміст:

Як зробити приворот більш дієвим?

Найдієвіший приворот

Як зробити приворот дієвим?

Насправді для того, щоб ваш приворот був неймовірно дієвий необхідно дотримувати наступні правила:

Техніки для посилення привороту

Тепер ви знаєте, що одна з умов, яка допоможе вам підсилити любовний магічний приворот – це те, що ви очистити своє серце від образи щодо обранця. Це дуже важливо, оскільки від цього залежить якість відносин з обранцем. Ось техніки, які допоможуть очистити серце від образи:

 • Самостійно можна прописати всі випадки у відносинах, коли дівчина ображалася на молодого чоловіка. Головне опишіть, що відчували в цей момент, що хотілося сказати молодій людині. Частенько в такі моменти ми себе стримуємо, але дуже важливо такі почуття прожити, щоб вони повністю покинули душу. Писати важливо обов’язково від руки, так як рука продовження тіла, де закладені ці негативні емоції.
 • Самостійно очиститися від образ на коханого можна, якщо багато раз проговорити те, що відчували до чоловіка. Причому зовсім необов’язково, щоб для цього було співрозмовник. Можна сісти і просто поговорити з самим собою. Тобто собі багато раз розповісти, що відчувалося в нехороші моменти. Під час розповіді максимально пориньте в неприємні емоції, проживіть їх і тоді емоційний заряд піде з кожного негативної події.
 • Якщо дуже багато непрожитого злості на свого коханого, то можна скористатися технікою крику. Для цього потрібно вийти в чисте простір, можливо, поле, де ніхто не завадить вам кричати. У такому просторі згадайте всі неприємні моменти у відносинах і прокричите всі емоції, які у цей момент відчували. Якщо немає можливості знайти таке поле, то є запасний варіант прокричати всі ці почуття в подушку.
 • Ті, хто зробить ці техніки не переживайте, якщо на кілька днів ви відчуєте себе гірше, ніж до цього. Це все тому, що прорваний блок негативних почуттів. Тому що тривалий час цим почуттям не було життя, просто будьте в цьому стані, не заперечуючи його, і через недовгий час стане легше.

  Дієвий приворот на червону троянду

  Якщо цікавлять готові любовні привороти, які відрізняються сильною дією, то можна застосувати любовний приворот з червоною трояндою. Це дуже сильний, романтичний ритуал, який допоможе викликати у обранця найбільш ніжні і пристрасні почуття у ставленні до вас. При цьому він легкий, провести його в домашніх умовах не складе ніякої праці.

  Для його проведення знадобиться одна червона троянда на довгій ніжці, церковна свічка. Знову-таки дуже важливо перед цим ритуалом провести техніку з очищення серця від образ, хто робив, той знає, що результат від цього набагато вище.

  Виберіть день, коли місяць буде зростаючою, цей дієвий приворот потрібно проводити вже у вечірній час доби. Побудьте в приміщенні. Запаліть свічку. Спочатку просто розслабтеся в такій атмосфері, налаштуйтеся на магічний лад. Потім візьміть в ліву руку троянду, прикладіть її до серця і потрібно читати наступний заговір:

  «Любов моя до тебе як ця троянда прекрасна, одного тебе люблю, тебе одного хочу. Я хочу, щоб твоя пристрасть до мене була такий же густий і червоною, як пелюстки цієї квітки. Сильний мій, коханий мій, єдиний мій. Хочу, щоб і я дл тебе стала такою ж коханої. Щоб любов була на двох, а не на мене одну. Любов на двох прошу, нехай та любов розпуститися, як ця квітка розпустилася».

  Заговір повинен бути прочитаний максимально пристрасно і ніжно. До речі, якщо читати такий заговір на коханого в особливі дати календаря, то приворот буде ще більш дієвий. Це може бути хрещення, яке з 18 на 19 січня або передріздвяні дні.

  Після цього лягайте спати і загадайте собі щасливий сон на коханого. На наступний день троянду, якщо це, можливо, потрібно подарувати коханій людині. Якщо з якихось причин це неможливо зробити особисто, то троянду потрібно покласти на поріг коханої людини анонімно.

  Хто зробить усе з максимально чистим серцем, той вже через тиждень помітить результат. Ставлення молодої людини до вас зміниться.

  Дієвий приворот на фото

  Практично всі любовні привороти на фото перевірені, вони дійсно дуже добре працюють. А все тому що фото – це дуже сильний символічний матеріал для любовної магії. Ці перевірені привороти з фото користуються популярністю ще й тому, що їх легко можна застосувати в домашніх умовах. Тому, якщо вам хочеться отримувати від коханої людини ще більше любові, то не відмовляйте собі в цьому, зробіть приворот на фото хлопця прямо зараз.

  Ритуал на хлопця, на його фото знову-таки потрібно проводити у період, коли місяць іде в ріст, а не навпаки. Можна проводити ритуал і при місячному світлі. Вийдіть у відкритий простір так, щоб місячне світло повністю заливав вас. Необов’язково виходити на вулицю, можна просто вийти на відкритий балкон.

  Виставте на місячне світло фото свого коханого і промовляйте наступний заговір:

  «Місяць подружка, місяць покровителька, ти допоможи мені чоловіка в свою сторону повернути. Так, щоб не існувало для нього інших дівчат крім мене. Так, щоб не чув він інших дівчат крім мене одне, щоб інших дівчат не було йому видно. Хочу цього хлопця, для себе хочу, для одного себе хочу. Нехай він зрозуміє, що краще жінку він і не знайде, нехай зрозуміє він краше жінку він не зустріне. Нехай сам до мене з серцем повним любові й прийде, а я чекаю його».

  Фото покладіть собі подушку, там воно мало пролежати, як мінімум один тиждень. Ця заговір більше розрахований на ніжні романтичні стосунки, які з’являться в результаті його. Якщо ви хочете викликати у чоловіка більш пристрасні почуття до себе, то мабуть, варто вибрати інший заговір.

  Для того, хто все зробить правильно, може стати приємним сюрпризом, що коханий чоловік зателефонував прямо на наступний день. Заговір працює дуже дієво, якщо промовляти його з чистим серцем.

  Можна приворожити одруженого коханого?

  Всі вищеописані заговору можна застосовувати і на одруженого хлопця. Але в цьому випадку дівчині важливо розуміти, що якщо між чоловіком і дружиною є справжня любов, то дія заговору обернеться проти неї.

  В результаті цього у дівчини може розпочатися період невдач в житті. Їй може не везти в інших відносинах з чоловіками, якщо все-таки не складеться з цим чоловіком. Можуть магічним способом зіпсуватися відносини з родичами, навіть, якщо для цього не було якихось приводів. Можуть бути і фінансові кризи.

  А, якщо все-таки вийде, таким чином, відвести чоловіка з родини, то готуйтеся до того, що це будуть непрості відносини. В них буде дуже багато кризових періодів. Після такого любовного привороту у чоловіка може розхитатися психіка, у нього зіпсуватися характер. Загалом, це буде не зовсім та людина, на любов якого ця сама дівчина розраховувала. Тому добре подумайте, перед тим як проводити подібний ритуал.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: