Як можна самій приворожити хлопця?

Любовна магія на сьогоднішній день найпопулярніший спосіб впливу. Багато дівчат шукають методи, як приворожити хлопця, намагаються виконувати ритуали самостійно. Важливо пам’ятати, що будь-який вплив такого роду може вплинути на всі задіяні сторони самим несподіваним чином. Щоб цього уникнути, необхідно знати, як приворожити хлопця без наслідків, без сторонньої допомоги.

Зміст:

Як можна самій приворожити хлопця?

Як приворожити хлопця

Найчастіше в інтернеті дівчата шукають інформацію про те, як приворожити хлопця в домашніх умовах. Це дуже відповідальний крок. Магічні здібності живуть в кожній людині, тільки хтось приділяє цьому багато часу, а хтось ні. У всякому разі, до ритуалів необхідно грунтовно і серйозно готуватися. Потрібно правильно налаштувати поля свого енергетичного потоку, очистити розум і сконцентруватися на цілі, виразно уявляти собі її здійснення.

Як виконувати ритуали

Перед виконанням задуму, необхідно вивчити всі аспекти справи, як правильно провести приворожение. Любовні заговори начитують в ніч на зростаючий місяць, або повний місяць. Магія – це сильна візуалізація, а не тільки ритуальні дії і слова. Місяць посилює вплив жіночих думок саме у дні зростання. З давніх часів місяць вважається покровителькою жіночої.

Щоб приворожити хлопця, ритуальні дійства прийнято проводити у день тижня з чоловічим назвою. Магію в домашніх умовах можна використовувати без крайньої потреби. Здійснюючи дійство, жінка повинна розуміти, що доведеться провести з обранцем все життя, якщо немає впевненості, то краще залишити все, як є. Приворітня магія має сильний вплив на волю і мислення людини, змінюючи його долю і поведінку, завдаючи багато шкоди.

Дуже сильний приворот

Жінки менш схильні до впливу приворотну магії, в силу свого фізіологічного будови. Навіть, якщо хлопцеві вдалося причарувати дівчину, з першими місячними вся псевдолюбов пройде, а от жінка може чинити досить сильний вплив з допомогою крові. Перед проведенням таких обрядів варто кілька разів подумати, адже самостійно можна зробити приворот, а навести сильну порчі. Такі привороти володіють силою родового прокляття, яке переходить з покоління в покоління по чоловічій лінії – це потрібно зрозуміти. Роблячи приворот, ви прирікаєте своїх дочок і синів, народжених у такому шлюбі, на нещасну життя. Якщо ви все ще думаєте, як приворожити хлопця на своїх місячних, то можете приступати.

Приворожити хлопця з допомогою місячних – найдієвіший і сильний метод. Місячна кров омиває статеві органи жінки, і може викликати у чоловіка дике сексуальний потяг. Дочекавшись зростання Місяця, можна починати ритуальне дійство. Необхідно зібрати кров у другій чи третій день менструального циклу. При світлі червоної воскової свічки прочитати заговір:

«Кров мою пробував, як вільним був забудь, серце мені віддай і любов свою навіки подаруй. Тобі від мене не втекти, не піти».

Головний інгредієнт ритуалу додають у їжу або питво, вподобаного хлопця. Виконати ритуал до кінця потрібно в найближчі дні, і обов’язково переконатися в тому, що все було з’їдено або випито.

Приворожити хлопця результативно і самостійно можна по фотографії. Даний метод вважається одним з найсильніших. Потрібно грамотно підібрати фото:

Для проведення ритуалу потрібно запалити церковну свічку і, повернувши фотографію обличчям до вогню, водити нею по колу, примовляючи заклинання:

«Як я (своє ім’я) сумую по тобі, і ти (ім’я хлопця), не пам’ятаючи себе, закохайся, і без мене не живи, не їж, не пий. Нехай прийде, нарешті, той, що подобається мені, і ми будемо найщасливішими на Землі.»

Фото по закінченні обряду спалити і розвіяти попіл за вітром.

Привороти на речах

Приворожити хлопця на предмет дуже легко, якщо вдома є будь-яка особиста річ об’єкта. Це може бути будь-який предмет, з яким часто стикається чоловік протягом дня. Важливим моментом у цьому ритуалі виступають енергетичні позначки. З річчю не повинні бути пов’язані негативні спогади і відчуття. У повню запалити червоні свічки і помістити предмет посередині, торкнутися кінчиками пальців до нього, і закривши очі, читати заклинання:

«Сила волі моєї, сила думки моєї воплотись в цьому предметі, про мене (ім’я чоловіка) завжди нагадуй, забувати не давай. Хочу зачарувати, тугу в душу посіяти. Нехай без мене жити не захоче і любов свою до моїх ніг складе».

У момент проведення обряду потрібно виразно представляти свого обранця. Після виконаних маніпуляцій, на наступний день чоловік повинен взяти цю річ з ваших рук.

Приворожити хлопця вдома на свічках – ще один дієвий спосіб позбавитися від самотності. Свічка є невід’ємною частиною будь-якого ритуального дійства, навіть, якщо це чорна магія. Ритуал проводять на зростаючий місяць:

Волосся – це одиниця, що несе в собі великий потік енергії. Приворожити хлопця в домашніх умовах на волосся досить дієвий спосіб, але не зовсім простий у виконанні. Складність становить саме пошук волоска. В третю ніч зростаючої місяця потрібно запалити червоні свічки, перед цим виставивши їх трикутником. У центр покласти дзеркальце, на його скло волосок, прочитати заговір:

«Заклинаю частинку його, заклинаю його душу не пручатися, а підкоритися і моїй волі скоритися, стати моєю половинкою. Переді мною нехай встане. Як книга прочитана, так і він для мене долею начитаний».

З кожної свічки капнути по краплі воску на волосок. Після застигання воску, отриманий амулет носити завжди з собою, особливо, коли чекає зустріч з об’єктом бажань.

Одруженого можна приворожити

Як приворожити одруженого чоловіка? Попередньо, з вечора, налити у відро холодної води, кинути в нього срібне кільце. З початком сходу сонячного диска, покрутити на дні кільце навколо своєї осі вліво і сказати заговір:

« Коханий, бажаний, (ім’я чоловіка). Як спаде роса, так мене улюблений знайде, назавжди моїм буде. Хочу, щоб зі мною тільки щасливий був. Слово моє тверде, як камінь.»

Потім виплеснути всю воду з віконця. Ритуал необхідно закінчити до того, як зійде роса. Чим раніше після проведення обряду дівчина попадеться на очі коханої, тим швидше подіє приворот.

Як приворожити колишнього хлопця (чоловіка) безпечно, з допомогою волосся і гребінця. Знадобиться клаптик його волосся, можна зовсім невеликий, його потрібно завжди носити при собі. На гребінець прочитати заговір:

«Гребінець, гребінець, ти розчеши улюблений волосок, нехай він згадає, як любив і як щасливий зі мною був. Зубчики-братики допоможіть, найулюбленішого тому поверніть в мої обійми. День за днем нехай страждає без мене і повертається назавжди».

Потім повернути річ людині.

Привороти на святки

Різдво – час зайнятися чаклунством. Якщо вас цікавить, як швидко приворожити хлопця, це самий підходящий момент. Щоб приворожити об’єкт жадання, потрібно дві свічки, фото коханого, дзеркало. Застеливши білою скатертиною стіл, встановити свічки, між ними укласти фото перед дзеркалом, так щоб бачити відображення хлопця в ньому. У повній тиші потрібно зосередитися на об’єкті своїх бажань, а потім почати читати:

« В темну чарівну ніч, нехай повітря навіє мені (своє ім’я), допоможіть мені духи, і мою силу ворожейную зміцніть. Нехай магії коридор слова моєї душі до милого (ім’я чоловіка) доставить. Як горять чарівні свічки, так нехай серце від любові почне вирувати мене нехай завжди бажає і без мене життя не знає».

Такі прості привороти впливатимуть не тільки на незнайомого хлопця, але і на колишнього чоловіка, і допоможе його повернути.

Дуже простий старий приворот в домашніх умовах робиться на святки, за допомогою гребінця. Розчісуючи волосся перед сном зі словами:

«Волосок до волоска лягає, а милий мій (ім’я чоловіка) до мене прагне. Завтра до мене підійде і розмова зі мною почне».

Після кладіть гребінець під подушку і лягайте спати. Вранці потрібно зібрати волосся, які залишилися на гребінці, спалити, попіл підкласти в їжу або напій коханого. Таким чином, можна приворожити хлопця без наслідків. Це дійство спрямоване на залучення уваги, початок знайомства, якщо після проведених маніпуляцій обранець подзвонив, значить, у нього дійсно виникли почуття.

Різдвяні привороти – найсильніший і безпечний вид впливу. Саме в цей час на землю спускаються душі померлих предків і можна попросити у них що-небудь для себе: любов, достаток, дітей. Один з таких ритуалів, що проводяться у святвечір, це приворот на слину. За допомогою даного дійства можна зрушити з мертвої точки відносини, дати їм якесь просування, якщо почуття вже є, а сміливості підійти не вистачає або, щоб людина, з яким довго зустрічаєтесь, покликав нарешті заміж.

Намалюйте захисний коло і поставте в нього палаючу червону свічку, поруч покладіть фотографію чоловіка, і самі сядьте в коло поряд з предметами, візуалізуйте думки і почуття. Через деякий час, наслюнявьте великий палець і прикладіть до зображення у область серця і прочитайте слова:

«Як нічний ворожіння при Місяці міцне і сильне, так і любові твоїй бути тільки моєї. Словами про неї кажи, вчинками покажи, щоб не тільки в серці гул був, а мені здався. І своїми словами і справами своїми, ти любов свою виражай. Говорить серце, так нехай і рот скаже про кохання».

Привороти-закоти: як дізнатися, що вашого чоловіка причарували

Багато заміжні дівчата зіткнулися з такою неприємною подією в житті, як зла суперниця, яка всіма силами намагається зруйнувати шлюб. В цілях захисту від таких особистостей можна використовувати відворот, анти-любовну магію, або скористатися молитвою. Чиста щира віра – найкраща зброя проти злих людей. Як дізнатися, що ваш чоловік причарував іншою жінкою:

Після ритуальних дій можна сплутати поведінку людини з справжніми почуттями, і подумати, що він дійсно сильно закохався.

Якщо немає бажання віддавати свого чоловіка подруги, ідеальним ритуалом, який досить легко зробити, стане приворот на натільний хрестик. Його потрібно непомітно зняти, а потім надіти його назад на шию об’єкту і власноруч застебнути ланцюжок у нього на шиї. Щоб приворожити чоловіка в домашніх умовах, знадобиться три воскові свічки, посудину з свяченою водою і хрест. В центрі кімнати, в вечірню годину, потрібно встановити посудину з водою, запалити свічки і, опустивши у воду хрестик, протягом десяти хвилин промовляти слова:

«Я натільний хрест заговорюю, улюбленого собі хочу повернути, міцне почуття наше нехай згадає, як мене полюбив, а розлучницю забуде, місяць почуй, найулюбленішого повернути допоможи».

Протягом трьох днів необхідно повернути хрест.

Якщо ж дівчині потрібно відбитися від приставучего залицяльника, можна зробити простий відворот на шпильку. Потрібна нова річ, над якою читають слова:

«Ти коли, до крові, як ти колешь, так і почуття до мене для нього огидою обернеться. Забуде, відстане, без мене жити щасливо стане. Тобі (ім’я об’єкта) любов твою повертаю».

Необхідно приколоти шпильку на одяг людини таким чином, щоб вона приносила незручність, можливо, навіть біль. Суть в тому, щоб кверент сам зняв з себе річ.

Приворот для хлопців

Як може хлопець приворожити дівчину? Не тільки дівчата шукають різні неординарні способи домогтися любові обожнюваного людини. Відмінний легкий варіант для хлопців – приворот на цукерку. Доведеться робити такі презенти досить часто. Однією заговоренной цукерки буде мало. Робити обряд можна з окремими цукерками або з цілою коробкою. Будинки на коробку слід покласти своє фото. На знімку ви повинні бути в повний зріст. Фотографія повинна пролежати на цукерках пару годин, а ще краще добу. Потім прочитати над солодощами заклинання:

«Солодкість мовою, мій образ (своє ім’я) в серце коханої (ім’я дівчини).»

Наслідки привороту

Біла і чорна магія приворотних обрядів неодмінно веде до певних наслідків. Яке б не було втручання, і які б не були спонукання до такої дії, зміну своєї і чужої долі. Все наше життя складається з взаємопов’язаних подій, порушуючи які людина повинна усвідомлювати, що доведеться за це платити. Весілля в результаті любовної магії не стане для вас щастям, в будь-якому випадку. В такому шлюбі, вам, можливо, навіть і не судилося стати матір’ю. Перш, ніж приступати до чаклунства подумайте, адже де-то вас чекає людина, призначений долею.

Не рідко після різних магічних маніпуляцій дівчата звертаються до магів за допомогою зі словами: «я причарувала хлопця, а тепер не знаю, що з ним робити». Це пов’язано з тим, що при магічному дії поведінку і мислення змінюється, і ви можете отримати зовсім не того чоловіка, який вам сподобався. Тому 100 разів подумайте, перш, ніж задати питання, чи можна приворожити коханого хлопця.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: