Як зробити приворот на свічках на чоловіка?

Одним з найбільш популярних ритуалів любовної магії є приворот на свічка, дієвість якого підтверджена багатовіковою історією його застосування.

Зміст:

Як зробити приворот на свічках на чоловіка?

Приворот на свічках

Особливості приворотів на свічках

Ні один магічний ритуал, не обходиться без «участі» свічок. Вони немов «просочені» містикою і таємничістю. У чому ж секрет цього, на перший погляд, цілком буденного предмета? Таємниця криється у вогні, що «дарує» свічка. З давніх давен вогонь символізував основу самого життя, чиїм мініатюрним прообразом і є свічка.

Чарівна сила вогню не тільки в теплі, яке він дарує, але і в його здатності знищувати погане та відкривати шлях до хорошого. Тому цілком закономірно, що свічки є обов’язковим атрибутом будь-якого магічного ритуалу. Вони захищають мага від негативних впливів, спричинених обрядом, і сприяють досягненню позитивного результату. Особливістю свічок, за аналогією з дзеркалами, є їх здатність накопичувати інформацію. У зв’язку з цим існує правило, що «наказує» використовувати в ритуалах лише нові свічки, а після проведення обряду їх знищувати.

Колір свічки, яка застосовується в магічному обряді, має велике значення. Щоб зрозуміти, як приворожити свічками хлопця правильно і з найменшими негативними наслідками від ритуалу, необхідно знати, свічку якого кольору і в якому обряді слід використовувати:

 • Червона свічка символізує любов і пристрасть. Її часто застосовують у приворотних ритуалах любовної магії.
 • Помаранчеві свічки використовують для підвищення самооцінки людини.
 • Зелені — «відповідають» за здоров’я і фінансову сторону життя людини.
 • Жовті свічки «показані» для застосування в ритуалах, пов’язаних з проблемами в навчанні, роботі, творчості.
 • Бірюзові — знімають стрес і допомагають знайти життєву рівновагу.
 • Сині свічки допомагають «зловити за хвіст удачу і «знайти своє місце в житті».
 • Фіолетові й коричневі свічки — часті «супутники» ворожбитів та віщунів.
 • Сірі свічки допомагають впоратися з фізичною чи психологічною втомою.
 • Чорна свічка допоможе позбутися від минулого і розірвати колишні зв’язки.
 • Білу свічку, яка є досить універсальною, можна використовувати в ритуалах різної спрямованості.
 • «Сорокасвечный» приворотный обряд

  Розглянемо, як самостійно в домашніх умовах зробити «сорокасвечный» приворот на чоловіка. Це кількаденний ритуал, для проведення якого вам знадобиться досить великий проміжок часу — сорок днів. Перед тим, як приворожити хлопця на свічках, потрібно виконати ряд підготовчих дій. Першим ділом вам доведеться придбати сорок тонких однакових свічок білого кольору.

  Починати ритуал слід у період зростаючого Місяця, при цьому перебувати в кімнаті дівчині потрібно обов’язково одній. Найкращим часом для його проведення буде північ. За добу до проведення обряду необхідно зробити «начитку» на кожну з свічок молитви «Отче Наш». По завершенню «начитки» затисніть свічки в руці і запаліть їх всі «скопом». Ці дії потрібно супроводжувати заговором, який слід читати так:

  «Як сорок свічок будуть палати сорок ночей, так з кожним днем сильніше горить любов Раба Божого (ім’я коханого чоловіка) до Рабі Божій (ім’я). Як догорить остання свічка, не зможе більше Раб Божий (ім’я чоловіка) ні їсти, ні пити, ні бути без Раби Божої (ім’я). Так наповниться його душу тугою тягучою, а стегна пекучим бажанням. Бувати на мою».

  Потім свічки потрібно також всі «скопом» погасити і загорнути в шматок червоної тканини. В наступну опівночі візьміть блюдце, поставте в нього одну свічку запаліть її, і нехай вона догорить підстави. Біля неї «чергувати» не обов’язково — можна спокійно лягати спати. Після того, як свічка догорить, свічковий віск з блюдця прибирати не потрібно.

  З настанням наступної ночі дістаєте нову свічку і абсолютно всі приворотні «маніпуляції» повторюєте знову – і так всі сорок днів. Важливою умовою успіху «сорокасвечного» впливу є те, що проводити його потрібно в строго визначений час, який кожну ніч має бути одним і тим же. Як тільки догорить сорокова свічка, віск свічки з блюдечка потрібно ретельно відскребти і загорнути в шматок червоної тканини. Потім віднесіть згорток у відокремлене місце і закопайте або киньте в річку.

  Прив’язка на фотознімок

  Приворот на свічку і голку з використанням фото коханої людини допоможе дівчині досягти «прихильності» одруженого чоловіка, а дружині повернути чоловіка в «лоно сім’ї». Це потужний, але простий ритуал, який будь-яка жінка може зробити самостійно в домашніх умовах. Щоб самостійно «начаклувати» приворот на фото і свічку з голкою, у першу чергу, вам необхідно «знайти» підходящу фотографію коханого чоловіка. Під словом «відповідна» мається на увазі фото, на якому той, хто є предметом вашої любові, зображений «без нікого». Фотографія по краях повинна мати білий «відступ» — рамочку.

  Ще вам потрібно підготувати червону свічку, голку, нитку червону, відріз тканини червоного кольору і свою фотографію. Ваш фотознімок повинен бути підібраний по тим ж параметрам, що і фото вашого коханого. Він, також, повинен мати рамочку, на ньому повинні бути відображені тільки ви і масштаб зображення має приблизно збігатися зі знімком жертви. Приворот на свічки, голку і на фото краще робити на зростаючий місяць. Ритуал можна проводити в проміжку від півночі і до трьох – чотирьох годин ночі.

  Як тільки годинник проб’є дванадцять ночі — можна починати діяти. Спочатку переконайтеся, що ви перебуваєте в кімнаті одні, налаштуйтеся на роботу і «викиньте з голови» всі сторонні думки. Потім сядьте біля столу, запаліть свічку і «поставте її на стіл. Викладіть біля неї ваше фото і знімок вашого коханого так, щоб були видні ваші обличчя. Вдивіться в очі чоловіка, уявляючи, що він зараз поруч з вами.

  Далі візьміть в одну руку фото хлопця, в іншу – ваше зображення і прочитайте приворотный заговір:

  «Як засвітиться ця свічка, нехай займеться любов твоя (ім’я жертви) до мене (ваше ім’я). Як жарок цей вогонь, то хай будуть жаркими обійми твої (ім’я жертви). Як пекучо це полум’я, так нехай обпікає бажання стегна твої (ім’я жертви). Ні вдень, ні вночі не бачити йому спокою без мене (ваше ім’я)».

  Після цих слів складіть фотографії «лицем до лиця» і зшийте їх разом з допомогою голки і червоної ниточки. Пришивати потрібно лише білі куточки фотографій, роблячи по три стібка в кожному з них. Займаючись «рукоділлям», повторюйте:

  «Нитка міцна – не порветься, зв’язок міцна – не перерветься. Бути нам разом назавжди, не розлучитися ніколи».

  Після того, як ви пришили всі куточки фотографій, загорніть їх у відріз тканини і зав’яжіть трьома вузлами. Потім накапайте воском зі свічки на вузлики і промовте заклинання:

  «Закрито – запечатано, від чужих очей надійно заховано. Будь за мене».

  Далі покладіть «зачароване пакет» під подушку і вирушайте спати, але свічку гасити не треба — хай вона догорить до підстави і через деякий час сама згасне. Вранці дістаньте згорток з-під подушки і надійно сховайте.

  Якщо ви все зробили правильно, то прив’язка повинна почати діяти вже через три – чотири дні. Тепер трохи про те, як діє приворот на свічки. Поведінка вашого улюбленого людини по відношенню до вас буде змінюватися поступово. Дайте йому час дізнатися вас краще і полюбити. Якщо всі вжиті вами заходи не дали результату і приворот не подіяв, наполягати не варто — може це не «ваш» людина, як кажуть, «не по долі».

  Бінарне вплив

  Любовний приворот на дві свічки – це яскравий приклад бінарного впливу. Такі привороти на свічках дуже сильні і небезпечні. Суть бінарних прив’язок полягає в тому, що вони діють відразу на двох «персонажів» – жертву і замовника. За деякі з подібних впливів «відповідає» чорна магія, так як в них використовуються біологічні матеріали двох людей — жертви і замовника: кров, волосся, нігті, сперма. Цими «грішать» багато бінарні сексуальні прив’язки, які небезпечні дуже серйозними наслідками і важким зняттям.

  Привороти на двох свічках краще робити в період зростаючого Місяця опівночі. Часто приворот зі свічками роблять під Різдво. Завдяки особливій енергетиці різдвяної ночі, обряди, звершені в цей час, мають особливу силу. Розглянемо один «самостійний» приворот на свічках, яким можна приворожити хлопця в домашніх умовах без допомоги фахівця.

  Щоб зробити приворот на двох свічках вам знадобиться одна червона свічка, вісімнадцять тонких воскових свічок, шматок червоної тканини, блюдце і фотографія коханої. Приворот на свічках триватиме дев’ять днів. У першу ніч запаліть червону свічку, покладіть перед нею фото чоловіка і уважно вдивіться в обличчя, уявляючи, що він знаходиться поруч з вами. Потім візьміть дві тонкі свічки, трохи розімніть їх і сплетіть разом, читаючи заговір:

  «Я не свічку зі свічкою сплітаю, я свою долю з долею твого (ім’я чоловіка) з’єдную. Як мені не бути без тебе, так і тобі не бувати без мене».

  Далі запаліть їх, як одну свічку і скажіть:

  «Я не запалюю свічку, а любов твою (ім’я чоловіка) до себе воспламеняю. Віднині і повік твоє серце належить тільки мені одній, лиш мене ти бажаєш і лише по мені тужиш. Слова мої вірні».

  Поставте свічку на блюдечко і залиште на всю ніч, поки вона не догорить до кінця. Потім погасите червону свічку і лягайте спати. Ранок віск з блюдечка прибирати не потрібно. У наступні вісім ночей ритуал повторюється. Таким чином, за дев’ять ночей потрібно спалити вісімнадцять свічок.

  Після того, як ритуал закінчений, віск від згорілих свічок потрібно зішкребти з блюдечка і загорнути в клапоть червоної тканини. Потім згорток необхідно віднести в тихе місце і закопати під молодим деревом. Відчути дію любовної магії можна буде вже через кілька днів після закінчення обряду. Але, «чаклуючи на любов», потрібно врахувати, що які б привороти на свічки ви не робили, вони не допоможуть привернути увагу вподобаного чоловіка, якщо вам бути разом «не доля». Будь-яка, чорна чи біла, магія в цьому випадку буде безсила.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: