Приворот хлопця на замок

Любов – рушійна сила всього, що нас оточує, вона може окрилити, може підштовхнути на подвиги, може подарувати життя, але також може і позбавити її. Страждати від неподілених почуттів ой як боляче, тому в цьому нелегкому бою на допомогу приходить приворот на замок, який дуже легко зробити в домашніх умовах. Ритуали на любовну тематику відносяться до рангу білої магії і, отже, не варто побоюватися, що ви зможете заподіяти шкоду собі або своїй «мішені». Напевно, все закінчиться з кращим результатом і в найвигіднішою формою для вас і вашого обранця, адже він ще не знає, яке щастя його чекає?!

Зміст:

Приворот хлопця на замок

Приворот на замок

Приворот на замок – це найпопулярніша тема для тих, хто хоче приворожити коханого або кохану. Існує безліч любовних «рецептів» з замком. Протягом багатьох століть одні доповнюються чимось новим, інші з’являються, треті зживають себе по непотрібності. Тому вибрати найбільш підходящий, конкретно для вашої історії ритуал, не складе труднощів. Кращим помічником для ефективного проведення церемонії буде, мабуть, ваша впевненість і віра в те, що все вийде. Від вас потрібно:

Привораживаем по фотографії

Одним з найбільш сильних вважається любовний приворот на замок з використанням фотокарток. Візуалізація дуже важлива, а коли вона ще й підкріплена практично особистою присутністю – стовідсотковий результат гарантований. Ритуал проводиться за допомогою трьох складових:

В даній ситуації замість фотографій допускається використовувати волосся з голови судженого і, відповідно, свій особистий. Застосовувати фотознімок і волосок забороняється, інакше вам просто нічого не вдасться зробити. Вибір з замком краще залишити на період Молодого Місяця, коли Місяць лише починає рости. День також буде конкретний – п’ятниця. Зробити приворот на замок краще на світанку або в період денного сонцестояння. Приступаємо:

В той момент, коли прикапывается замочок, тихенько вимовляється даний приворот:

«Подібно до цього затворенному замку, ключ від якого нікому не судилося знайти. Нам з тобою ніколи не розстатися».

Прочитавши і закопавши, розвертайтеся і швиденько йдіть додому. Постарайтеся на зворотному шляху не заговорити зі зустрічними. Залишився ключ покладіть під подушку і протягом тижня засинайте, обов’язково представляючи коханого. Через сім днів дістаньте його і сховайте в потаємне місце, так, щоб ніхто крім вас про нього не знав.

Запам’ятайте, що магія не любить розголосу, тому суворо забороняється показувати стороннім ключик і розповідати про проведеної церемонії. Такий приворот з замком досить важкий з-за часу доби, коли дуже складно сховатися від чужих очей і не зіткнутися зі знайомими по дорозі назад. Однак, якщо вам вдасться зробити все чітко за планом, то очікувані наслідки вас приємно здивують. Дружину порадують спалахнули почуття чоловіка, дівчина відчує любов хлопця, але подальший розвиток буде залежати тільки від вас самих.

Через деякий час, коли ви зрозумієте, що ваші почуття міцніють, любов палає пристрастю, і до кінця своїх днів ви хочете бути поруч з цією людиною, дістаньте ключик і викиньте його у будь-природне джерело. Це лише зміцнить ваш союз, і будь-які життєві негаразди не похитнуть уклад вашої сімейного життя.

Заговір на коханого чоловіка

Найсильніші ритуали для прив’язки чоловіки однаково гарні як для неодруженого хлопця, так і на свого власного чи чужого чоловіка. Невелика поправка в самому заговорі і магія дозволить навіть закохати дівчину або дружину. Приворот хлопця з допомогою замка додатково потребує нитки і двох фото (ваше обранця). Знайдіть червону вовняну нитку, розділіть її на три рівних відрізка і сплетіть в косичку. Любовний ритуал супроводжується таким текстом:

«За трьома дорогами, по трьох порогах, три рази йти тобі раб (ім’я коханого) в мою сторону (ім’я). Подібно нитки цієї сплетеною, нехай життя наші зіллються воєдино. Амінь!».

Заговоренной кіскою зав’яжіть фотографії лицем до лиця і сховайте в скриньку, запираемую замком на ключ. Тільки Сонце почне ховатися, підіть до водойми, замкнути себе в накреслене коло, три рази вклоніться, і прочитайте будь любовний заговір, який ви знаєте. Приворот на замок повторіть три рази і проверніть ключ, а потім викиньте його в водицю, а скриньку потрібно закрити і тримати вдома.

Як повернути коханого

Даний приворот дружини з замком спрямований на те, щоб не просто приворожити, а повернути в сім’ю чоловіка. Тут магія працює на відстані, коли коханий чоловік пішов до іншої і вам необхідно зробити так, щоб повернути все на свої місця. Для привороту на ключ і замок вам знадобляться такі речі:

Приворот краще всього проводити в 12 годин ночі. Накрийте стіл тканиною і виставте на нього три запалені свічки. Сісти необхідно обличчям до Заходу, в ліву руку покладіть замок, а в праву – ключ. Приворот супроводжується читанням заклинання:

«Як ключиком замок відчиняю, так мій чоловік (ім’я) до мене повертається. Як замком закриваю, любов нашу скріплюю. Слова прозвучали, вірніше нікуди. Так тому і бути».

Замочок защелкивайте і зберігайте при собі немов секрет, а ключик на світанку викиньте в річку, море. Цей сильний приворот на ключі, замок вимагає попереднього захисту, намагайтеся робити всі без спеха і помилок, тоді і наслідки будуть бажані.

Привораживаем хлопця на особисті ключики

Магія любові така, що допомагає трепетним сердець возз’єднатися, однак, щоб пройдений приворот був сильний і приніс набагато відчутніший результат, необхідно володіти особистою річчю коханого. Вона повністю просякнута енергетикою свого власника. А це дає можливість ворожки, за допомогою даного предмета, впливати на його господаря без особистого відома і дозволу. Зупинити свою увагу необхідно на речі, яка знаходиться в постійному контакті з обранцем. Предмети особистого користування, прикраси дістати досить складно, а ось ключики від житла – те, що потрібно, завжди є дублікат.

Даний сильний ритуал називають безкоштовним, бо ним керує біла магія і ніякі відкупи вам не потрібні. Щоб приворожити кохану половинку, у період зростання Місяця, або в повній фазі, прочитайте магічні слова над найзаповітнішими ключами так, щоб ваше дихання ниспадало на них:

«Я спущуся на берег піщаний, торкнуся золотистого піску, Зорюшка червона, покличе Сонечко, і знайдуть вони мені раба (ім’я), де б не був він у домі, алі в сараї, в парилці, алі в лазні, в сирій комірчині, в шлюпці біля води, алі у коня на спині. Хай тужить голівонька його буйна, очиці ясні, бровушки темні, кровушка червона, серденько гаряче, лоб і губи, всі місця грішні, всі розпашіле тіло. Нехай раб (ім’я) думає про мене, красу моєї, не є йому, не спати – мучиться і страждає. Мої Слова на вітер не зачепить, не водиця змиє, (ім’я обранця) мене не забуде. Замком затворяю. Амінь».

Прочитайте слова дев’ять разів, зізнайтеся в коханні обранцю і покладіть ключики назад. Існують різні думки про даному безкоштовному любовному привороте, однак заперечувати, що він зовсім не працює, ніхто не береться. Тому сміливо дійте, притому, що ніякого негативу в ньому немає. Приворот на любов на «безкоштовному» замку – то, що потрібно!

Знімає любовну прив’язку

Буває так, що, здавалося б, постійні і палкі почуття до однієї людини раптово проходять, з’являється хтось інший, а старі магічні витівки все ще продовжують діяти. От якраз для такого випадку і був придуманий зворотний приворот, щоб віднадити дівчину, дружину, хлопця і просто вже нелюба.

Щоб зняти дію любовних приворотів з використанням замку, потрібно просто повернути заговорений ключ коханого з такими словами:

«Якщо не вийшло, як хотілося, так нехай же отомкнется».

Пояснюватися у своїх вчинках ні в якому разі не можна, залиште право пофантазувати вашому симпатязі.

Наскільки дієвим виявиться любовний обряд, буде залежати лише від вас, від тих почуттів і думок, з якими ви будете його виконувати. Пробуйте і у вас все вийде.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: