Як приворожити хлопця, кілька варіантів

Любовною магією цікавляться навіть підлітки. І це не дивно, адже це вік, коли невзаємне кохання зустрічається, можливо, ще частіше, ніж у дорослому житті. Перевага любовної магії в тому, що вона може перетворити нещасну невзаємну закоханість у щасливе романтичну пригоду. Як приворожити хлопця, ось яким питанням досить часто задаються дівчини.

Зміст:

Як приворожити хлопця, кілька варіантів

Як приворожити хлопця

Що таке приворот?

Незміцніла підліткова психіка може ухопитися за шанс привернути кохання дуже швидко. Але важливо, щоб навіть підліток підходив до цього питання більш-менш усвідомлено. Важливо розуміти, що ж собою являє любовний магічний приворот.

Любовний магічний приворот – це спосіб нав’язати іншій людині свою власну волю. Це щось на зразок енергетичного насильства. Якщо ви вирішили приворожити хлопця, то важливо розуміти, що внаслідок привороту людина буде поруч з вами не з усім по добрій волі. Його психіка після привороту змінюється. Він стає, залежний від вас, від рішень, які ви будете приймати.

Насправді, дівчата, коли чують, що таке відбувається, то іноді передумують приворожити хлопця. А все тому, що спочатку вони у відносини собі хочуть самостійну особистість, сильного чоловіка, який поведе їх за собою. Жінкам, як правило, подобається саме ведена позиція. Після проведення ритуалу дуже часто саме дівчині доведеться ставати лідером у стосунках і не завжди це радує. Якщо ви вирішили приворожити хлопця, то гарненько поміркуйте над цими питаннями.

Коли можна приворожити хлопця?

Якщо дівчинці не страшні наслідки, які можуть бути після привороту, і вона все-таки вирішила провести ритуал любовного привороту, то ось в яких ситуаціях він може бути застосований:

Приворот на особисту річ

Цей приворот підійде більше для тих ситуацій, коли хлопчик вже і так числиться за конкретною дівчинкою, тобто вони дружать, зустрічаються. Але, можливо, вони посварилися або дівчинка помітила, що йому подобається ще якась дівчинка. Такий любовний магічний приворот дозволить повернути інтерес хлопчика до себе. В результаті він перший прийде миритися, а може навіть зізнається в любові.

Любовний магічний приворот обов’язково потрібно проводити, коли місяць йде в зростання. Дівчатка особливо це повинні знати. Справа в тому, що місяць – це ж покровителька жіночої енергії. Якщо жінка робить приворот, коли місяць іде у зріст, т сила магічного ритуалу зростає з кожним днем, як зростає сам місяць.

Щоб провести цей ритуал, потрібна буде якась особиста річ улюбленого хлопчика. Це може бути ручка, олівець, але краще щось більш особисте. Якщо вдасться дістати сорочку або футболку, то чудово, тому що це те, що він носив на грудях. А значить, ця особиста річ знаходилася близько до його серця.

Ритуал можна проводити в домашніх умовах, але дуже важливо, щоб ніхто не заважав його проводити. Ще важливо нікому не розповідати про це ритуалі. Магія дуже любить, коли до неї виявляють повагу і не розповідають нікому про проведення привороту. У цьому випадку любовний магічний приворот спрацює ще краще.

Отже, влаштуйте так, щоб вдома ніхто не зміг вас потривожити. Візьміть особисту річ хлопчика і запаліть свічку. Це надасть відповідну атмосферу, а ще полум’я свічки допоможе зосередитися.

Візьміть у руки річ, вдихніть її аромат і вимовте наступний магічний текст:

«Любиш, любиш ти мене так, як самого себе ніколи не любив. Не мислиш ти без мене ні дня, ні вечора. Все я тобі перед очима є. Самого себе так не любиш, як любиш ти мене. Ніхто тобі більше не потрібен, крім мене. Самого себе мені повністю у владу віддаєш».

Сказати ці слова потрібно з усією пристрастю, яка тільки присутня в серці дівчинки по відношенню до хлопчика. Бажано перед цим думати про нього цілий день безперервно.

Після цього цю заговорену річ потрібно хлопчикові непомітно підкинути. Бажано, щоб він її надів на себе хоча б ще один раз. Вже приблизно через тиждень дівчинка помітить, що хлопчик почав ставитися до неї по-іншому. Він перший прийде миритися або забуде про інший панночці, яка стала для вас суперницею.

Приворот на вузлики і фотографію

Цей приворот можна зробити в тому випадку, якщо дівчинка хоче викликати початковий інтерес хлопчика до своєї персони. Тобто він їй подобається, не звертає на неї увагу. Раніше цей ритуал було провести не так вже й легко, бо не так легко було дістати фотографії коханої людини. Але зараз, коли є інтернет і соціальні мережі це стає зовсім простою справою – дістати фотографії цікавить хлопчика.

Для проведення цього ритуалу знадобляться не тільки фотографії, але ще й дві довгі нитки червоного кольору.

Щоб провести ритуал на фото і вузлики теж потрібно буде усамітнитися, звільнити кімнату від сторонніх людей і навіть домашніх тварин. Ритуал полягає в тому, що потрібно зав’язати на одній з ниток таку кількість вузликів, скільки років дівчинці. А на другий ниточці потрібно зав’язати таку кількість вузликів скільки років хлопчикові. Потім ці нитки зв’яжіть між собою з фотографіями і закопайте під деревом, яке знаходиться ближче всього до вашого дому. З допомогою сили дерева ви передасте своє бажання бути поруч з цією людиною. Можна ще використовувати дерево жіночого роду, березу, наприклад.

Потрібно обв’язати фото ниточками, закопати під деревом, а потім вимовити наступний текст:

«Любов, навіки, назавжди любов, ми як ті ниточки назавжди пов’язані, ми як ті ниточки завжди любимо один одного, хто мене любить? Ти мене любиш. Хто зі мною поруч? Ти зі мною поруч».

Після цього можна відразу відправлятися додому. Цей ритуал з вузликами і фото працює дуже добре на те, щоб зацікавив вас хлопчик почав з вами дружити. А вже в дружніх відносинах дівчинці потрібно буде зробити так, щоб хлопчик в неї закохався.

Постарайтеся вибрати фото для цього привороту так, щоб так було тільки зацікавив вас хлопчик, причому в повний зріст. Тепер ви знаєте, як приворожити хлопця в домашніх умовах без використання купи предметів в ритуалі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: