Як читати відворот на зростаючий місяць

У житті трапляється всяке: не завжди сімейна або просто пара коханих може довго зберігати гармонію і ідилію у відносинах. Іноді сварки відбуваються на побутовій тематиці, а іноді є результатом навмисного дії. Що робити в таких ситуаціях? Для того, щоб назавжди позбутися нав’язливої любові партнера або усунути суперницю, останнім часом став використовуватися відворот на зростаючий місяць.

Зміст:

Як читати відворот на зростаючий місяць

Відворот на місяць

Енергетика зростаючою або убуваючого місяця відповідає повному оновленню життя людини та усуненню зайвих деталей, людей. Завдяки місячному світлу можна назавжди попрощатися з нав’язливим людиною.

Відворот на убуваючий місяць, у свою чергу, також відрізняється силою і ефективністю. Як стверджують експерти, саме в цей час найкраще очищати життя. Це може стосуватися прибирання будинку, зміни зовнішності, розірвання минулих зв’язків. Ні для кого не секрет, що місяць має величезний вплив на життя людини. Так, молодик призводить до загострення чутливості, саме тому у ці періоди так багато інфарктів і психічних нападів.

Далі ми розглянемо всі типи отворів, в залежності від місячного періоду. Які з них більше підійдуть саме вам?

Дія відвороту

Перш, ніж приступати до активних дій, слід ознайомитися з впливом обрядів на людину, проти якого відбувається відворот. Ви повинні бути готовими до того, що ставлення до вас зміниться настільки сильно, що може з’явитися бажання все повернути назад. Досвідчені маги вважають, що проведення відвороту на зростаючу або убуваючий місяць –максимально тонкі процеси, що вимагають бази знань.

Традиційно, відворот призводить до:

Найчастіше вистачає двох тижнів подібних метаморфоз, щоб людина повністю збайдужів до партнера. Він може почати змішувати вас з «брудом», ображати і звинувачувати в найменшій проблемі. Через місяць він може навіть і не згадати, хто ви така.

Закоти на зростаючий місяць

Якщо ви все-таки зважилися кардинально змінити життя, то достатньо вибрати підходящий відворот і приступити до проведення ритуалу. Всі дії, проведені на зростаючий місяць, приречені на успіх і на відсутність побічних дій. Можна не боятися негативних емоцій і нового жорстокого досвіду. Найбільш поширені обряди ми розглянемо нижче.

Відворот на переслідувача або колишнього коханця

Сенс в тому, що вам потрібно дочекатися моменту, коли за нав’язливим шанувальником закриється вхідні двері. Після цього відразу ж починаєте вимітати квартиру, викиньте сміття за поріг. При цьому варто почати засуджувати такі слова:

«В будинок увійшов вогненний, а вийшов крижаною. В будинку здаєшся ласкавим, а поза – тираном. Пилом віника ти сметаешься. Йди, (ім’я), і не повертайся».

Останній крок: зламати соломинку і заховати її за порогом. Після зламати на дві частини, одну з яких варто спалити, а іншу закопати.

Обряд на зростаючий місяць на хлібі

Потрібно купити буханець білого хліба, за допомогою тканини чорного кольору застелити обідній стіл, покласти на нього хліб і обести його крейдою. В отриманому колі потрібно намалювати три хреста, поклавши в середину буханець. Після почніть примовляти:

«Переді мною не просто хліб, а судьбинушка моя (Ім’я). Ми були єдині, улюблені і неподільні. Тепер все сталося інакше».

Після цього потрібно взяти ніж і почати колоти буханець, приговария:

«Труну любов цю вганяю. Твій потяг руйную. Любові більше немає, швидше з’їж свій черствий обід».

Розділивши залишки хліба на дві частини, потрібно залишити одну під деревом, а іншу на кожному перехресті. Всі крихти, що залишилися сховайте будинку разом з тканиною і ножем. Відворот ідеально підходить для делікатного позбавлення від давно нелюбого чоловіка, коханця, парубка.

Ритуал для дружини, яка втомилася від зрад

Дочекавшись виходу місяця, сядьте біля вікна, відкрийте вікно і з максимальною щирістю промовте:

«Дорога моя, кохана подружка Місяць, я до тебе зі своїм болем знову прийшла. Не потрібні мені блага, прикраси, достаток, царські палати. Забери чоловіка в свої ворота. Нехай він стане частиною тебе, повністю залишивши мене».

Для більшої ефективності жінкам рекомендують увійти в місячну доріжку зі словами:

«Місяць, красуня, ах, яка ти пустуха. Всім зіркам подобається. Нехай світло твій мене омиває, а чоловік з мого життя спливає і мені відтепер не заважає».

Відворот на зростаючий місяць від іншої жінки-суперниці

Подібну процедуру можноделать тільки у випадку, якщо особистість коханки чоловіка та її персональні дані вам невідомі. Для обряду необхідна посадка домашньої цибулини горщик. Помістіть її туди в момент появи місячного світла, а при поливі почніть примовляти:

«Місяць, прийми мій подарунок, він для тебе готовий, мені взамін не потрібно ні краплі дарів. Цибулинку посадила, любов і турботу раба Божого (ім’я) до себе звернула. Нехай її скоріше забуде, бо щастя в родині не буде. Нехай вона і хороша, але не коштує і гроша. Нехай проходить геть, нічим не можу я їй допомогти!».

Яку з описаних процедур вибирати, залишається вирішувати вам. Однак, пам’ятайте, що ваші помисли повинні бути максимально серйозними.

Ритуали на убуваючий місяць

Щербатий місяць найкраще підходить при проведенні магічних ритуалів. Вона допомагає розірвати навіть самі міцні зв’язки і довгі, болісні відносини. Читати відворот на убуваючий місяць – значить, повністю усвідомлювати серйозність того, що відбувається.

Яблучний відворот на убуваючий місяць. Найефективніший варіант ритуалу на убуваючий місяць. вам знадобиться свічка, яблука, чорна і нитка білого кольору. Нитки зв’язуються трьома узликами, а яблуко повинно бути розрізане на дві частини. Підпаліть нитки над свічкою, після чого покладіть попіл в середину двох половинок яблука і почніть їх терти. При цьому потрібно почати читати: «Свічка у вогні, земля у воді. Я поділяю все навпіл, розводжу нас по кутах». Покладіть яблучні половинки далеко один від одного, а на наступний день будь-яким способом позбавтеся від них.

Ритуал на усунення розлучниці спадної місяцем

Робити ритуал варто після заходу з використанням тонкої свічки, склянки, кількох серветок, фотографії суперниці і коханого, їх речей або волосся. Сидячи біля дзеркала, оточіть себе склянкою зліва і свічкою праворуч. Виставте фото обранця, а перед склянкою дівчата запаліть свічку. Після візьміть її в руку і погасите про склянку. Важливо засуджувати наступне:

«Вода і вогонь один одного цураються, так і два раба Божих (імена) будуть один одного уникати».

Поверніть свічку і запаліть знову. Тушкувати в цей раз треба, примовляючи:

«Вогонь від води біжить, так і раби Божі (імена) один від одного втікають».

В останній раз робимо те ж, але з іншими словами:

«Вогню і воді навіки не зійтися, як і двом рабам Божим (імена) не опинитися разом більше».

Можна і потрібно проводити ритуал кілька вечорів поспіль, після чого викинути всі чужі речі.

Відворот чоловіка від дружини

Виконувати наступний обряд треба протягом двох-трьох ночей. Досить запалити свічку, стати біля вікна, прочитати наступний вирок, не відриваючи погляду від вогню:

«Наша любов не має кінця, як у шлюбній майбутнього кільця. Ногами трава витоптана, собака палицею налякана, птах від зграї відірвана, рабів Божих (імена) разруганы. Нам більше не судилося зустрітися, бо стороною будемо обходитися. Слово моє кремень, кидаю на нього тінь. Нехай буде так. Амінь».

Відворот від шанувальника на убуваючий місяць

Достатньо взяти фотографію шанувальника, щоб він зник з вашого життя назавжди. Можна брати, як чорно-білий, так і кольоровий варіант знімка. Дочекайтеся півночі і вийдіть на вулицю зі свічкою в руках. Підпишіть знімок і опишіть, чого ви хочете від привороту, і підпаліть фото. Дивлячись на яке згоряє зображення, почніть примовляти:

«Димом ти зникаєш, мене більше не знаєш. Разом нам ніколи не бути, легше тобі мене навіки забути. Знайди собі іншу даму, а мене залиш у спокої, мабуть. Хай буде так».

Вирушайте додому з чистими думками, помийте руки і лягайте спати.

Чорний відворот на убуваючому місяці

Вважається самим сильним і небезпечним і застосовується тільки в тому випадку, якщо впевненість у несумісності пари дорівнює ста відсоткам. Для того, щоб відворот вдався, потрібно взяти речі двох осіб або звичайні фотознімки. Кращі дні для процедури – четвер, вівторок, субота. вам знадобляться чорні свічки. Максимально концентруючись, почніть читати:

«Чорним полум’ям несу руйнування в сім’ю (два імені)».

Поклавши речі на стіл, поставте на них запалені свічки. За допомогою іншого ножа потрібно провести смугу між речами, обірвавши їх зв’язку. Читати потрібно наступне:

«Ваші доріжки я розірвала, долі розділила. Ненависть назавжди в дущи помістила».

Капніть воском на предмети і порвіть їх на дрібні шматочки. Після потрібно спалити і розвіяти за вітром.

Обряд для дружини на білизні

Для обряду потрібно нижня білизна партнера. Розташуйте його в правій руці і вимовте наступний заговір 4 рази:

«Більше ми з тобою не сім’я, далеко ти від мене. Ти кішка, я пес, що ти іграшка, я бос, ти швабра, я віник, ти вогонь, я вода. Разом нам не бути ніколи. Слово моє вічне, майбутнє наше не нескінченне. Амінь».

Потім потрібно дочекатися ночі і закопати білизна в ямку, біля якої не буває людей.

Ритуал при відсутності чоловіка вдома

Для проведення обряду потрібно взяти ножик за вістря і пройтися по кімнатах, постукуючи в кожен кут, приговария:

«На куті сидить чорт, та нас з тобою розлучає, в різні боки відвертає, по кутах заганяє. Чорт в рай ніколи не проникне, як і ти в моє серце. Моє слово гостро, наче лезо, а слова міцні, немов дерево».

Висновки

Як бачите, закоти бувають абсолютно різними, іноді робити їх буває досить складно. Однак, обряди на убуваючий місяць більше підходять для магії.

Для того, щоб ритуал вдався, спробуйте відчути всю енергію місяця через себе, пославши їй зворотні імпульси. Налагодити контакт зі світилом також можна за допомогою щоденного спілкування і викликанням допомоги.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: