Як привернути удачу?

Як раніше, так і зараз магія, для яких цілей не використовується людиною. За допомогою правильно проведеного магічного ритуалу можна виправити практично будь-яку життєву ситуацію. А що, якщо є загальне відчуття, що зараз удача знаходиться не на вашій стороні? Можна залучити удачу в життя за допомогою магії? Можна. Існує приворот на удачу.

Зміст:

Як привернути удачу?

Приворот на удачу

Як працює приворот на удачу?

При привороте на удачу, ви як ніби просите вищі сили, щоб вони посприяли у вирішенні тієї чи іншої ситуації. Треба сказати, що вже саме те, що ви щиро просите у вищих сил заступництва є частиною привороту. Магічним силам адже дуже приємно відчувати себе компетентними.

Таким чином, ви як ніби преклоняетесь перед їх силою. Тим самим людина визнає, що все в цьому житті не залежить від нього одного. А значить, що у нього немає гордині. А вже, якщо це все поєднується з добре підібраним заговором і ритуалом, то виходить воістину магічну дію.

Коли застосовується приворот на удачу

Приворот на удачу звучить, як щось дуже широке. Настільки широке, що не завжди стає зрозуміло, коли ж саме можна його застосувати. Наведемо кілька ситуацій:

Правила проведення привороту на удачу

Якщо ви хочете, щоб приворот на удачу мав дуже високий ефект, то цього можна посприяти за допомогою дотримання наступних правил:

 • По-перше, потрібно обов’язково вірити в ритуал, який ви робите. Саме сила віри призводить до того, що магія працює. Читати приворот потрібно, вірячи в кожне слово, яке ви вимовляєте. До речі, якщо незрозуміло хоча б одне слово в заговорі, то обов’язково дізнайтеся його сенс. Від того, наскільки усвідомлено ви будете читати текст залежить сила заговору. Тому бажано перед безпосереднім ритуалом кілька разів читати текст.
 • Приворот на удачу, обов’язково потрібно проводити у період, коли місяць знаходиться в зростанні. Особливо це правило актуально для жінок. Справа в тому, що місяць вважається володаркою жіночих енергій, тому роблячи ритуал, коли вона росте, жінка заручається її підтримкою.
 • Бажано чітко візуалізувати результат, який ви отримаєте після того як проведете ритуал. Картинка у вашій уяві, яка насичена емоціями теж допоможе притягнути бажане у ваше життя. Практично така візуалізація дає сильний енергетичний заряд, який підсилить дію заговору.
 • Заговір на удачу в загальному

  Цей приворот на удачу більше підійде для тих випадків, коли людині здається, що в його житті, загалом, не вистачає удачі, якоїсь сильної позитивної енергетики. Можливо, навіть це пов’язано з тим, що в самій людині бракує позитивної сили, енергії. Саме її і дає цей приворот на удачу абсолютно точно.

  Зробити його не складе труднощів. Провести цей ритуал легко можна в домашніх умовах. Треба встати рано-рано вранці, якщо це можливо, то ще до того, як зійде сонце. І відправитися на природу. Якщо на вулиці холодно або ви далеко живете від природи, то підійде і відкритий балкон.

  Встаньте так, щоб вам було видно схід сонця. Закрийте очі і промовте такий заговір:

  «Як сонце встає на небесах, так і сила в мені встає. Наповнює вона мене, заповнює вона мене. Сила та, то у дача моя, щастя моє. Як встане сонце високо в небі, так і у дача моя наді мною засвітить яскраво. Вестиме вона мене по життю і ніколи не залишати».

  Читати цей текст потрібно три рази, тоді заговір спрацює краще. Після цього можна починати день так, як ви це робите зазвичай. Такі заговір спрямовані на те, щоб у людини з’явилося більше сили для створення цікавих подій у своєму житті.

  Приворот на вдалу торгівлю

  Як говорили, існують заговір, які працюють у конкретній сфері, професії. Ті, хто працюють в торгівлі, велике значення надають успіху в своєму житті. Тому люди цієї професії зазвичай знають багато заговорів на цю тему. Ось один з них.

  В один із днів, коли буде період зростаючого місяця, потрібно взяти грошики, яку отримаєте від першого покупця в цей день і сховати її. Увечері, коли вже стемніє, встаньте під місячне світло. Виставте місяці цю гроші і треба читати наступний заговір:

  «У моєму житті все не хвилями на морі, а одна суцільна рівна удача йде. Я сьогодні тобі грошики показую, а завтра ти даси мені грошей через людей. Грошей мені через людей, а я їм товар, тобі подяку. Грошей мені через людей, щастя їм через мене, тобі спасибі, місяць».

  Читати заговір треба максимально енергійно, тим самим ви будете відволікати від себе невдачі, а притягувати саме удачу. Ритуал дуже простий, але сильний, вже на наступний день торговець помітить, що грошей у виручці набагато більше, ніж зазвичай.

  Приворот на удачу в любові

  Тим у кого в житті не ладиться з любов’ю, допоможуть заговори, які підвищують в людині сексуальну енергетику, зробити їх легко. Завдяки цьому заговору вже на наступний день ви зверніть увагу, що на вас зосереджено набагато більше поглядом з боку протилежної статі.

  Зручно, що і заговір, який притягує любов, дуже легко проводиться в домашніх умовах. Для його проведення вам знадобиться склянка чистої питної води.

  Зі склянкою води потрібно вийти на місячне світло, це знову-таки може бути відкритий балкон. І після цього потрібно прочитати такі слова, дивлячись на місяць:

  «Толк в коханні ти знаєш, багато при тобі цілувалися. Я теж толк в коханні хочу знати, хочу випити напій кохання. Нехай знайдеться той, який захоче зі мною до дна випити напій кохання. Нехай в житті моєї з’явиться той, кого я мрію. Мені любов, тобі подяку. За любов у своєму житті і п’ю».

  Після цього воду треба випити до дна. Це сильний приворот на велику удачу в любові, при цьому зробити його може кожен. Такі заговір допомагають відчути себе більш привабливою, ви і самі собі почнете подобатися. Бажано в цей вечір більше ні з ким не розмовляти, а відразу відправлятися спати. Вже на наступний ранок ви помітите, що прокинулися з чудовим настроєм.

  Наслідки привороту на удачу

  Якщо приворот проводиться, щоб, загалом, поліпшити якусь конкретну сферу життя, якщо в ньому не фігурує якась конкретна людина, то це цілком біла магія. Адже ви ніяк не втручаєтеся при цьому в енергетику іншої людини. Не підкоряєте його волю собі. Тому в цьому випадку можна навіть не думати про погані наслідки, їх не буде.

  При цьому цілком використовується нормальний закон Всесвіту, коли ви просите бажане, але не замовляєте спосіб його отримання. Тобто Вселенна сама вибирає спосіб, як зробити те, що ви хочете. Якщо при цьому у вас буде ще і абсолютно світле серце, чисті почуття, то такі заговір спрацюють на сто відсотків.

  Деякі кажуть, що бажано поєднувати проведення заговору ще з якимись конкретними діями. Ось, наприклад, ви хочете, щоб торгівля пішла краще, проведіть ритуал і одночасно запустити якусь маркетингову новинку. Тоді сила магії спрацює з силою фізичної дії і наслідки будуть просто приголомшливі.

  Заговір на гроші, залучення любові, на удачу, в загальному, можна проводити необмежену кількість разів. Бажано лише дотримуватися період зростаючого місяця, особливо це важливо в ритуалах на гроші. Деякі маги навіть вважають, що чим частіше проводити ритуали на гроші, тим більше їх буде. Все тому, що чим частіше людина думає позитивно про гроші, тим більше вони до нього йдуть. Тепер ви знаєте, як легко в домашніх умовах провести приворот на гроші, на удачу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: