Як приворожити дочку самостійно?

Багато жінок у щасливому шлюбі, чекаючи дитину, думають, що з появою довгоочікуваного малюка життя стане ще краще і все буде, як в кіно. Однак, з появою немовляти починаються нескінченні турботи. Віддаючи всю себе дітям, жінка чекає такої ж віддачі від них.

Зміст:

Як приворожити дочку самостійно?

Як приворожити дочка

З часом, дорослішаючи, діти забувають про матерів, підростаюче чадо прагне проводити час поза домом і вже не ділиться своїми переживаннями і враженнями. Часто жінки замислюються над тим як приворожити доньку чи сина, щоб повернути до себе повагу і любов, а іноді навіть і помиритися.

Як повернути любов дітей

Магія здатна допомогти повернути втрачену любов, дорослої дитини. Чадо стане більш турботливим, частіше телефонувати і приходити в гості. Щоб приворожити доньку чи сина, читають таку молитву рано вранці, на сході сонця:

«У шаленій річці синя вода, піщані береги, а в моєму домі низький поріжок. Нехай би ходила через нього пара ніжок дочки, сина (ім’я) до мене (своє ім’я) в гості. Стала б дочка (син) почитати свою матір, не забувати про неї ніколи і не кидати ні в одному горі й біді. Пресвята богородиця, помий руку свою святою водою – окропи пороги мого будинку, так допоможи покликати донечку (сина) – нехай прийде вона до матусі рідної (своє ім’я). Амінь.».

Часто злі люди, заздрячи сімейному щастю інших, насилають порчі і вроки, здійснюють різні ритуали на сварки дітей з матір’ю, адже найболючіший удар для жінки, коли діти роблять погані вчинки по відношенню до неї і говорять образливі слова. Одним з воістину чудових, дієвих заговорів вважається молитва на повагу дітей до матері. Її треба читати обов’язково тільки ввечері або вранці, але щодня, поки не будуть помічені результати:

«Віра моя міцна в єдиного Бога. Бог сказав: батька та матір свою шануй, словом і ділом їх не ображай. Прошу вас, святі, своїми святими устами, підкажіть моїм дітям, що мене треба поважати, ніколи не ображати, щоб помисли їх очистилися. Нехай розчиниться всяке зло й серці дітей моїх (імена) нехай очиститься. Амінь».

Часто буває так, що знехотя ми ображаємо один одного, а життя коротке, і витрачати її на сварки не хочеться. Тільки, що робити, якщо діти так сильно образилися, що не хочуть миритися по кілька років з батьками? Є спеціальний заговір на світ з дітьми:

«На морі хвиля, Бог її приборкує, так дочка (син) прощає мати (своє ім’я). Нехай угледівши мене, посміхається, кривду свою забуде. Хай все, як раніше буде. Моє діло праве, дитя своє бачити і чути хочу. Амінь (повторюємо тричі)».

Як приворожити гарну наречену для сина

З давніх часів, свекруха дуже прискіпливо ставилася до вибору майбутньої невістки, оскільки їм доводилося жити в одному будинку, так і для сина хотілося б бачити щасливим, щоб дружина у нього була добра, не норовлива, працьовита, чуйна, любляча. Щоб випросити добру дружину для сина, жінки просили допомогу у місцевих ворожок, задобрюючи їх солодощами і подарунками. На сьогоднішній день приворот на добру дружину для свого сина, досить просто виконується вдома самостійно:

Як зробити, щоб брат не забував сестру

У відносинах брата і сестри рано чи пізно настає переломний момент, коли хтось з них знаходить собі другу половинку. Найчастіше, сестри відчувають себе покинутими і страждають від того, що брат приділяє менше уваги, не ділиться секретами, зовсім віддалився. Щоб повернути увагу брата собі, дівчата вдаються до допомоги магії.

Приворот, щоб брат з сестрою помирилися – не складне завдання.

 • Вранці на сході сонця на стіл потрібно постелити білий рушник і поставити ікону Миколи Чудотворця.
 • Сісти перед ликом Святого і прочитати слова: «Микола Чудотворець, допоможи мені любов брата повернути. Сімейні узи відновити, з дружиною його порозумітися. Нехай згадає, як росли, як завжди разом поруч були. Благослови на возз’єднання сім’ї. Амінь». Цей ритуал допоможе вирішити спірні ситуації, в яких брат і сестра перебувають у сварці, надасть нагода налагодити відносини між ними, а також дасть поштовх до розвитку дружби між сестрою і невісткою.
 • Висновок

  Є безліч способів повернути любов близьких і налагодити з ними стосунки. Одними з найбезпечніших ритуалів вважаються обряди на повернення любові, поваги за допомогою білої магії. Здавна люди читали молитви і просили у Бога, щоб донька чи син не забували Рідну хату, рідну матір, шанували і цінували відносини в родині.

  Найголовніше, що є в житті кожної людини – це рідні люди, яких не слід забувати. З іншого боку, і батьки повинні розуміти, що їх дитина давно виріс і у нього є своя думка, до якого потрібно прислухатися. Можливо, подивившись на ситуацію з різних сторін, ви зрозумієте, що між вами не вистачає розуміння, і ніякі привороти не потрібні. В іншому ж випадку, ви завжди можете приворожити доньку, налагодивши відносини раз і назавжди.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: