Як зробити приворот на червону свічку?

Якщо ваш обранець чи обраниця ніяк не вирішуються відповісти вам взаємністю, а чекати і мучитися немає вже ніяких сил, на допомогу прийде любовна магія. У цьому випадку можна зробити приворот на червону свічку, який змусить коханої людини по-іншому поглянути на вас.

Зміст:

Як зробити приворот на червону свічку?

Приворот на червоній церковної свічки

Особливості приворотів зі свічками

З давніх часів свічки є незмінними «учасниками» різних магічних дій. Вони захищають людини, яка проводить ритуал, від будь-яких негативних впливів. Ці магічні джерела світла мають здатність накопичувати інформацію, як хорошу, так і погану. Саме з цієї причини для проведення ритуалів використовують лише нові свічки, а старі прийнято знищувати. Сили вогню, що залучаються за допомогою свічок під час проведення приворотних ритуалів, здатні підсилити дію заговори, тим самим суттєво збільшуючи шанси на отримання бажаного результату.

Колір свічки в любовній магії має велике значення. Найпопулярнішими квітами ритуальних свічок є білий, чорний і червоний. Чорні свічки діють руйнівно, розриваючи старі зв’язки і «розбиваючи» відносини, тому їх прийнято використовувати отворотных ритуалах. Білий колір свічки є універсальним і застосовується в ритуалах будь-якої спрямованості. Що ж стосується червоних свічок, то вони символізують любов і пристрасть, тому їх в основному використовують у приворотних обрядах.

Обряд з фотографією і свічкою

Приворот на фото і червону свічку допоможе дівчині «закохати» в себе вподобаного хлопця, а чоловікові завоювати серце коханої жінки. Цей ритуал часто роблять коханки в надії забрати з сім’ї одруженого чоловіка і хлопці, намагаючись «викрасти» чужу дружину. З допомогою такого привороту можна повернути «загуляв» чоловіка і пішла до іншого дружину. Проводять ритуал на зростаючий місяць. Щоб його здійснити, необхідно підготувати:

 • Червону свічку, при покупці якої не можна брати здачу.
 • Фото коханої людини, де б він був зображений у повний зріст.
 • Шматок нової червоної тканини.
 • Для проведення привороту краще вибрати час між північчю і трьома годинами ночі. Залишіться в кімнаті одні і переконайтеся, що вам ніхто не перешкодить. Потім запаліть червону свічку і поставте її в центр столу. Далі сядьте за стіл і покладіть на нього фото вашого улюбленого людини таким чином, щоб свічка знаходилася біля його узголів’я.

  Подивіться в очі вашому обранцю відчути його присутність. Потім потрібно взяти свічку і покапать гарячим воском на фото в області голови, при цьому необхідно читати наступний заговір:

  «Воском гарячим думок твоїх я торкнуся, стрілою кохання в них я ворвусь».

  Далі накапайте воском свічки в область серця чоловіка і скажіть:

  «Яскравим вогнем нехай любов у твоєму серці горить, тільки зі мною хай воно говорить».

  Потім окропіте воском фото вашого улюбленого людини в області статевих органів, продовжуючи читати заговір:

  «Вогненної лавою я твою пристрасть розпалюю, бути лише зі мною тобі наказую».

  Наостанок з упевненістю в голосі скажіть:

  «Хай буде так».

  По закінченню начитки візьміть фото, загорніть його в клапоть червоної тканини і зав’яжіть триразовим вузлом. Зверху на сайт накапайте свічковим воском і промовте:

  «Закрито, запечатано, від очей і думок заховано. Вузол нікому не розв’язати, нікому запор не зняти».

  Потім покладіть згорток собі під подушку і негайно лягайте спати. Свічку гасити не треба – хай вона догорить до кінця і згасне сама навіть якщо буде горіти всю ніч. Вранці сховайте згорток у надійне місце, а свічковий віск акуратно зберіть і закопайте під деревом або викиньте в річку.

  Ритуал з двома свічками

  Домогтися прихильності з боку коханої людини можна, використовуючи червоні церковні свічки. Розглянемо ритуал на дві свічки, який підійде для залучення любові, як дівчата, так і чоловіки. Подібні обряди – яскравий приклад бінарного привороту. Його особливість полягає в тому, що вплив направляється відразу на два «об’єкта» — жертву і замовника. За відгуками тих, хто робив такі обряди, бінарний приворот – досить сильне, але в той же час і небезпечне вплив.

  Отже, що ж потрібно для того, щоб здійснити обряд? По-перше, це дві червоні тонкі церковні свічки, при покупці яких не можна брати грошей на здачу. По-друге, клапоть червоної тканини і одна звичайна свічка. І, нарешті, впевненість в собі і віру в благополучний результат вашого підприємства.

  Проводять ритуал на церковні свічки в період зростаючого Місяця після опівночі. Залишившись в кімнаті «наодинці з собою», сядьте за стіл, візьміть в руки заготовлені свічки. Перед цим треба вимкнути всі штучні джерела світла і запалити свічку. На одній із церковних свічок напишіть своє ім’я. Потім візьміть у руки другу церковну свічку і напишіть на ній ім’я чоловіка або жінки, на яких робиться приворот, при цьому потрібно постійно «тримати в голові» образ цієї людини.

  Коли перший етап ритуалу закінчено, переходимо до другого. Для цього потрібно небагато розм’якшити церковні свічки і сплести їх разом. Потім скручені свічки потрібно запалити, як одну свічку і прочитати заговір:

  «Як свічка зі свічкою сплітається, так доля Раба Божого (ім’я людини, на якого роблять приворот) з долею Раби Божої (ім’я замовника) з’єднується. Нікому ті свічки не расплесть, нікому Раба Божого (ім’я жертви) з Рабою Божою (ім’я замовника) не развесть. Моє Слово вірне, а бажання міцне».

  По закінченню начитки поставте скручені свічки на підставку і залиште догорають на всю ніч. Тепер можна спокійно лягати спати.

  Вранці зішкребіть віск згорілих свічок і загорніть його в червону тканину. Згорток треба буде зв’язати триразовим вузлом і закопати під молодим деревом. Свічку, яка також брала участь у ритуалі не можна залишати в будинку, тому її необхідно буде викинути. Приймаючи рішення зробити сильний бінарний приворот на червоні свічки, пам’ятайте про те, що він «прив’язує», як вашого улюбленого людини до вас, так і вас до нього. Тому, якщо ви не впевнені в своїх почуттях, то краще його не робити.

  Ритуал на любов і пристрасть

  Щоб розпалити любов і пристрасть в серце коханої людини можна зробити один простий, але досить сильний приворот. Ритуал проводять в повний місяць після опівночі. У призначений час потрібно залишитися в кімнаті однієї і запалити свічку, після чого вам доведеться роздягтися догола. Потім візьміть в руки запалену свічку і, обводячи її навколо свого тіла, скажіть:

  «Під полум’ям свічки мені наготи не приховати, тебе Раб Божий (ім’я коханого) мені судилося любити. Нехай полум’я пристрасті у твоєму тілі розгориться, твоя душа нехай моєї волі підкориться. Вогнем кохання твоє я серце опалю, бути лише моїм навіки накажу. Нехай мене з тобою зв’яже нитка, яку ні розірвати, ні розрубати. Моїм Словам Місяць у підмогу, свічка мені освітить дорогу».

  Заговір потрібно прочитати три рази. Потім свічку слід загасити, загорнути в клапоть червоної тканини і покласти собі під подушку. Потрібно рано вранці прокинутися, прийняти душ і, якщо є така можливість, вмитися освяченою водою. Тепер підходимо до найскладнішого етапу ритуалу: потрібно зробити так, щоб ваш коханий взяв у руки недогарок заговоренной свічки.

  Було б просто ідеально, якби він запалив її і «поприсутствовал» якийсь час у її вогню. Якщо це зробити не представляється можливим, потрібно знайти спосіб підкинути йому недогарок заговоренной свічки. Чим ближче до вашій коханій людині буде він знаходиться, тим сильніше буде ефект від привороту. Навіть, якщо жертва просто доторкнеться до свічки — результат буде.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: