Як провести ритуал на грошове благополуччя?

Часто життя дає нам дуже важкі випробування, які, здається, нам винести не під силу. Все валиться з рук, а гроші, як вода, буквально витікають з гаманця. Як приворожити гроші, як закликати удачу і везіння в друзі і як стати багатим за допомогою магії? Для початку запам’ятайте, що магія грошей та удачі — це різновид білої магії, яка не здатна притягти у ваше життя ніяких негативних якостей. Вона лише допоможе поліпшити ваше матеріальне, а з ним і духовний стан і знайти гармонію з собою.

Зміст:

Як провести ритуал на грошове благополуччя?

Як приворожити до себе гроші і удачу

Що допоможе закликати до себе удачу

Здавна люди зверталися до магічних ритуалів, щоб приворожити у своє життя те, чого їм бракувало, так наші бабусі знали як приворожити до себе гроші, як закликати в дім достаток і добробут, як привернути удачу.

Основні способи притягнути удачу та матеріальний добробут у своє життя:

 • Амулет.
 • Заговір, допоможуть приворожити гроші.
 • Заклинання.
 • Обереги.
 • Ритуали, які теж допомагають приворожити до рук гроші.
 • Як приворожити гроші

  Існує величезна кількість причин, за якими люди звертаються до магії грошей: необхідно повернути борг, необхідно прилягти гроші в будинок, потрібно терміново знайти якусь велику суму.

  Отже, давайте розбиратися по порядку. Перше, на що варто звернути увагу-дотримання прийме. Прикмети, що гроші водилися:

  Не свистіти в приміщенні

  Всім з дитинства відома прикмета, яку ми часто не дотримуємося. А даремно, адже це так просто!

  Не давати грошей у борг на заході або через поріг

  Вважається, що, даючи в борг таким способом, ви растрачиваете свою грошову енергію, оббиваете її про поріг будинку.

  Не розкидайте гроші, намагайтеся зберігати їх в одному місці

  Відома народна мудрість – гроші люблять порядок.

  Не піднімайте монети, знайдені на вулиці

  Піднімаючи дріб’язок з дороги, ви «размениваете» свої великі доходи.

  Слідкуйте за порядком на столі

  Не слід складати на ніч на столі порожні пляшки та інший посуд, а також ножі і гострі предмети. Так ви спустошуєте» свої ресурси, «ріжете» свій дохід.

  Не рекомендується приймати або повертати порожню тару.

  Багатство притягується в ті місця, де так і достаток. Ви ні в якому разі не повинні навмисно «Спустошувати» свій стан, передаючи порожню посуд або щось інше.

  Придбайте собі скарбничку і кожен день поповнюйте її новими монетами.

  На дорозі монети обходьте, а ось в скарбничці — зберігайте. Гроші люблять порядок, ми вже про це говорили, от і наведіть його, зібравши всі монети в одному місці. Ця рада, до того ж, має ще й безпосередню раціональне значення: копійка рубль береже!

  Ніколи не приймайте рваних і брудних грошей

  Брудні гроші (як у прямому, так і в переносному значенні) притягують у вашу зернь негатив.

  Подбайте про регулярного очищення дзеркал і вікон

  Дзеркала і вікна пропускають в наше життя не тільки світло. Вони є каналами, по яких до нас приходить багатство. вам слід тримати їх в чистоті.

  Які ритуали допоможуть закликати гроші

  Далі поговоримо про заговору на гроші. Ось найпоширеніші з них:

  Заговір на зростаючий місяць

 • Вийдіть опівночі на дорогу, поклавши на долоню дванадцять монет (число 12 у китайській релігії вважається магічним, звідси і маємо 12 знаків зодіаку).
 • Потім простягніть відкриту долоню з монетами місяці і про себе промовте сім разів слова:
 • «Все, що росте і живе, множиться під сонячним світлом, а гроші — під світлом місяця. Гроші, ростіть, множьтесь, прибавляйтесь. Мене (ваше ім’я) збагачуйте, ніколи не забувайте. Так буде так!»

  Заговір для того, щоб знайти гроші

 • Вам знадобиться свічка зеленого кольору (зелений колір притягує відповідні купюри).
 • Напишіть на свічці своє ім’я та необхідну суму грошей, вмочіть свічку в маслі і посипте базиліком, після чого запаліть, вимовивши заклинання:
 • «Нехай гроші приходять, хай гроші ростуть, нехай гроші в кишеню мій прямо потраплять!»

  Заговір для повернення боргу

  Якщо ваш боржник довгий час затримує виплату, спростите собі життя.

  Знайдіть віник і прочитайте над ним наступні слова:

  «Посилаю я на раба Божого (вимовте ім’я того, заборгував) щодо: нехай він його пече та пече, з кута в кут ганяє, білі кістки ламає, нехай не їсть, нехай не спить, чисту водицю не п’є, спокою (знову його ім’я) не дає, до тих пір, поки борг мені не возвернет»

  Щоб багатство ніколи не покидало ваш будинок, підтримуєте там порядок і чистоту, завжди стежте за вікнами і дзеркалами, вчасно виносьте сміття, не залишайте біля порога брудному взутті, а посуду намагайтеся мити відразу ж після прийому їжі.

  Використовуйте ці прості правила, щоб приворожити гроші в своє життя, і тоді багатство не змусить себе чекати!

  Як привернути удачу

  Знайдеться хоч одна людина, який не хотів би бути успішним і щасливим? Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався, а як же «спіймати удачу за хвіст», як приворожити її.

  Пропонуємо вам різні способи, щоб зробити удачу своїм вірним супутником.

  Перший – заговори

  Знайдіть саму нову, яку тільки зможете, монету. Бажано, щоб вона буквально виблискувала. Покладіть цей атрибут між долонями і промовте заклинання:

  «Що щастя заважало геть сдуваю, гроші і удачу в свій будинок залучаю».

  Цей ритуал рекомендується проводити з трьома різними монетами, після чого варто віднести їх все на перехрестя і непомітно залишити там.

  Можете також скористатися заговором на лаврових аркушах.

  Для цього візьміть три листа лаврушки, зв’яжіть їх у підстави червоною ниткою і повісьте вийшов букет над входом у кімнату.

  Не забувайте вимовити заклинання:

  «Лавр, що виріс під гарячим сонцем, принеси в мій дім щастя і удачу!»

  Зробіть прикраса-амулет

  Візьміть нитки муліне і почніть плести з них браслет, відомий всім зі шкільної лави (в народі-манія). Якщо ви не вмієте цього робити, вдайтеся до допомоги интренета, де ви зможете знайти безліч всяких уроків майстер-класів з докладним описом технік плетіння.

  З особливою відповідальністю слід підходити до вибору квітів. Ось, що вони символізують:

  Ви можете використовувати один колір або ж взяти на озброєння всі чотири — ваша фантазія, головне, поки плетете, повторюйте слова:

  «Я сиджу на себе дивлюся, а удача до мене йде, щастя — грошики несе!»

  Ворожіння для того, щоб приворожити гроші і удачу під Різдво

  Наші предки, слов’яни, були відомі своїми магічними ритуалами. А Різдво – пора, в яку справді трапляються дива! Згадайте хоча б «Ніч перед Різдвом» Гоголя. Ви можете здійснити один з численних різдвяних ритуалів для залучення удачі і багатство у своє життя.

  Підготовка

  Ваші думки та житло повинні бути чисті. Недарма перед цим святом прийнято витримувати піст, який триває сорок днів. Але, як мінімум, варто влаштувати розвантажувальний день безпосередньо в день святвечора. Для того щоб очистити ваш будинок від злих духів та іншого негативу, візьміть церковну свічку і пройдіть з нею по всіх кімнатах, читаючи молитву «Отче наш».

  Процес

  Після ретельної підготовки й очищення, станьте посеред тієї кімнати, в якій ви проводите більшу частину свого часу (найчастіше нею є спальня або вітальня). Підніміть обидві руки над головою, щоб утворилася форма чаші, прокрутитесь навколо себе сім разів по напрямку руху годинникової стрілки. Після цього подивіться на свої підняті до неба руки і рівно сім разів (як і оборотів) вимовте:

  «Грошей собі накручу, залучати багатство хочу. Ангели. Допомагайте, достаток мені дайте. Амінь»

  Заговір шпильки на удачу

 • Для проведення цього ритуалу вам необхідно невелике блюдце, столова ложка, рисова крупа, сіль і цукру також англійська булавка.
 • Відміряйте по три столові ложки кожного компонента і покладіть на блюдце: сіль, потім цукор, потім рис. Візьміть шпильку і всуньте її в центр отриманої композиції.
 • Все це слід залишити стояти на всю ніч, а на ранок-взяти шпильку і приколоти її до вивороті того одягу, який ви носите найчастіше або збираєтеся носити в цей день.
 • Як ви бачите, приворожение успіху і багатства в своє життя-заняття нескладне, а вже тим більш безпечне. Ви можете скористатися способами, прдставленными тут або ж пошукати в спеціальній, орієнтованої на магів, літературі. Як відомо, книга — найкращий порадник, і область магії ніяк не є винятком.

  Успіхів вам і фінансового благополуччя!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: