Як робляться роззсорки на цибулю?

У практичній чорної магії роззсорка на цибулю виконується дуже часто. Робиться це для того, щоб зіпсувати відносини, рассорив двох люблячих людей або для дружини, щоб відбити від чоловіка суперницю. Так чи інакше, роззсорка на цибулю – не що інше, як чорна порчі.

Зміст:

Як робляться роззсорки на цибулю?

Рассорки на цибулю

Властивості цибулі для ритуалів роззсорки

Роззсорка з цибулею, проведена для сварок і порчі відносин між людьми, зав’язаний на магічні властивості цибулі, які різні за досягається через них результату.

 • У першому випадку використовується така властивість рослини, як очищення від негативних думок і чужого впливу, тому расскорка з цибулею може служити для усунення тієї енергетики, яка виникає при бажанні, наприклад, відвести від вас коханої людини, направивши на вас негатив.
 • У другому випадку властивості цибулі для сварки використовуються вже за прямим призначенням – цибулевий заговір, як і сам лук, призводить до людських сліз і як ніщо інше ефективно впливає на порчі хороших відносин між людьми.
 • Безліч магічних обрядів з використанням цибулини найчастіше виконуються під час заходу сонця або відразу після настання півночі, в так званий відьомський годину. Одна з умов здійснення ритуалу — роззсорка з цибулею правильно виконується, коли щербатий місяць. Серед обов’язкових атрибутів для проведення магічного ритуалу є фотознімки тих людей, яких мають намір посварити.

  Є кілька способів, як зробити рассорку на цибулю, але результатом проведення їх усіх стануть напружені відносини між людьми, часті скандали і нерідко це веде до розриву відносин.

  Як розлучити цибулею

  Для того щоб розлучити двох людей за допомогою магічного ритуалу з цибулею, вам знадобляться:

  Проводять магічний заговір зазвичай після прийняття водних процедур, одягнена в одяг темних відтінків. Довге волосся не зав’язують нічим і не заколюють, а залишають у природному розпущеному вигляді. Для проведення магічною роззсорки на цибулю відкривається віконна кватирка, але всі штори в кімнаті запинають.

  Не використовуйте в ритуалах роззсорки на цибулю овоч, вирощений на вашому городі.

  Починається ритуал з розрізання цибулини на дві рівні частини, на кожній з яких кресляться імена людей, яких Ви запланували посварити. Підписані цибульні половинки рясно посипаються сіллю. Робиться це з ненависними думками про тих, для кого Ви робите цей магічний ритуал, і вимовляються Ваші побажання.

  З фотознімків вирізаються зображення людей для роззсорки на цибулю і кріпляться до посоленою цибульним половинкам лицьовою стороною до овочу. Дві половинки цибульного овоча з’єднуються за допомогою ниток, причому в’яжеться подобу хреста. Перев’язані цибульні половинки залишаються на віконці, куди потрапляє місячне світло.

  При настання ранку підготовлену цибулину ховають в сирому місці, де вона б могла гнити, а на найближче перехрестя відноситься відкуп.

  Обряд з цибулиною і блюдцем

  Розлучити пару можна ще одним способом, зробивши рассорку на цибулю з чайними блюдцями. Готуються до проведення магічного обряду точно так само, як і в попередньому ритуалі, зберігаючи вимоги до зовнішнього вигляду і навколишнього оточення.

  Крім фотознімків людей, яких Ви бажаєте посварити, великого розміру цибулини і відкупної горілки, вам буде потрібно ще

  Для виконання магічною цибулевої роззсорки блюдця ставляться на обідній стіл, зверху на них складаються фотознімки так, щоб лицьові частини дивилися вгору. Від сірника потрібно підпалити чорну свічку і при палаючої свічі, дивлячись на обличчя зображених на фотознімках, сказати заговір:

  «…цибулю гіркотою славиться, і ваші слова будуть гіркими, від цибулі сльози ллються, і ви один від одного плакати будете, цибулю в мішку стане сохнути, і ваша любов висохне».

  Після цих слів овоч розрізається на дві рівні частини, кожна з яких кладеться на фотознімок. Вся конструкція з блюдцями переноситься в затишне місце. Щодня, при настанні ночі, заговір на цибулю читається по мірі зменшення місяця. Якщо цибуля засохне, його спалюють разом з фотознімками.

  Як зробити захист від дії роззсорки

  Проведення магічних ритуалів чорної магії призводить до виснаження внутрішніх сил і порушує цілісність власних енергетичних полів. Крім того, виконаний магічний чорний ритуал має зворотну силу і діє на замовника чи виконавця. Дізналися про наведеної на відносини порчі можуть звертатися до магів, щоб зняти з них заговір, замовивши зворотну силу або відповідь чорний обряд.

  З метою захисту виконавця або замовника магічного обряду, коли зроблена роззсорка на цибулю, необхідно провести захисні дії. Для цього підготуйте:

  Цибульні головки чистяться від лушпиння, потім вони протыкаются швейними голками на напрямку зверху вниз, потягуючи за собою через весь овоч червону нитку. Протягнута нитка повинна обв’язати кожну цибулину навколо вузлом. Приготовлені таким чином цибульні головки підвішуються в різних приміщеннях строком на сім днів.

  Після закінчення цього часу цибульні головки знімають, кожну викладають на окремий чистий аркуш паперу, висипають на кожну по три ложки з сіллю, загортають і в такому вигляді спалюють. Накопичений цибульними головками негатив спалюється вогнем. В якості альтернативного варіанту цибульні головки можна викинути у проточну воду, наприклад, у річку, щоб всю негативну енергетику вода забрала. Якщо поблизу немає проточної водойми, загорнуті цибульні головки відносять на найближче перехрестя.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: