Як можна прив’язати чоловіка до дружини?

Люди живуть щасливо, але в один прекрасний момент жінка зауважує, що чоловік більше не поспішає додому, не дарує квітів, охололий і поглядає на інших дівчат. Як прив’язати чоловіка до дружини, як повернути колишню пристрасть чоловіка? – такими питаннями задається більшість жінок. В небажання ділити свого чоловіка з ким-то ще дівчата часто звертаються за допомогою до любовної магії. Можна скористатися послугами досвідченого мага або ж зробити все самостійно в домашніх умовах.

Зміст:

Як можна прив'язати чоловіка до дружини?

Як прив’язати чоловіка до дружини

Не варто забувати, що приворот – досить сильний магічний вплив, яке відбирає багато сил і енергії. Але, при правильній підготовці, закохана жінка часто здатна чинити вплив набагато сильніше, ніж будь-маг, тому і помилки її виправити практично неможливо.

Заговір на прив’язку до будинку

Якщо чоловік частіше проводить час з друзями, то можна використовувати заговір, щоб чоловіка до дому прив’язати. Для досягнення результату необхідно, щоб дружина дуже сильно любила чоловіка. Обряд проводиться на зростаючий місяць, бажано в п’ятницю. При прочитанні слів, необхідно візуалізувати перед собою досягнення мети, потрібно уявляти, як чоловік поспішає якнайшвидше прийти додому, як він щасливий поруч з вами, як неохоче встає, щоб піти. Ритуальне дійство проводиться просто.

 • В посудину набираєте воду.
 • Одну грудь опустіть у воду, промовивши заговір три рази, потім виконати все те ж саме з іншою груддю, знову читаючи слова: «Дні без мене моєму чоловікові (ім’я) стражданням обернуться, а ночі без мене серце джгут. Нехай мене обожнює, а далеко від мене страждає, в розумі і серці тільки я одна назавжди повинна залишитися. Заговір на замок закрию, ключі в серці залишу. Амінь».
 • Після проведення ритуалу, необхідно воду злити в глечик і напувати нею свого чоловіка кожен день, поки вона не закінчиться. Через пару тижнів ви побачите результат.
 • Повернути загуляв чоловіка в сім’ю

  Як прив’язати до себе чоловіка, якщо він завів коханку? Якщо чоловік хороший сім’янин і піклується про вас, але завів коханку, то тут навіть не потрібно сильний приворот, може допомогти сексуальна прив’язка. Коли в серцях пари ще жевріє почуття, які можна відновити, то приворот просто необхідний. Щоб чоловік був прив’язаний до дружини, потрібно наговорити на сіль заговір:

  «Сіль, послана Богом, заговорена мною від зради коханого (ім’я чоловіка). Хочу чоловіка собі повернути, тільки щоб любив мене і більше не блудив, про всіх інших і думати забув. Ключ, замок, сіль на поріг. Амінь».

  Сіль необхідно постійно підсипати в їжу благовірного.

  Щоб чоловік був прив’язаний до дружини назавжди, напої або їжу потрібно додати своє молоко з грудей, кров, зібрану під час місячних або піт. Тоді ваш чоловік залишиться з вами на віки, а про інших і думати не стане. Якщо серце чоловіка охолола, можна прив’язати його за допомогою нечистої сили. Проводять нескладний ритуал. Виберіть два дерева: одне з чоловічим ім’ям, інше з жіночим – з кожного з них обірвіть за 7 гілок, примовляючи:

  «На просторах океану, на острові казковому на великому дереві сидить 77 птахів, красунь дівчат, вони щипають гілки дерева і на землю сиру кидають. Гілки чорт збирає і відносить до Люцифера і його дружині. Три чорні свічки погашу і диявольську пару попрошу: «Допоможіть мені, прошу, запаліть пристрастю серце мого чоловіка (ім’я), щоб він сумував невблаганно. Нехай моє слово буде міцніше сталі.».

  Сильні прив’язки роблять на Ярилину тиждень перед Трійцею. Там, де був слід чоловіка, необхідно посадити квіти, або ж зібрати стільки землі, по якій він пройшов, щоб посадити вдома кімнатні квіти – найкраще кактус або герань. Тоді чоловік буде прив’язаний до вас і до дому. Необхідно добре стежити за рослиною, якщо воно зів’яне, чоловік від вас піде.

  Чужий чоловік може стати твоїм

  Перед тим, як зробити прив’язку на чужого чоловіка, важливо вирішити, чи дійсно це вам потрібно, адже цей ритуал є великим гріхом. Ви впевнені в тому, що така відповідальність вас не лякає? Для проведення ритуалу в домашніх умовах знадобиться:

  Зробити крутий трав’яний відвар, який потрібно буде наполягати близько 12 годин, далі беремо ложку, обгорнуту матерією і опускаємо її в цей відвар. Тепер ложку можна дістати і не знімаючи з неї тканину, дати просохнути. Потім ложка кладеться під подушку – пробути там вона має три ночі. Виконавши весь ритуал, зняти матерію, а ложку викинути у швидку річку або струмок, начитувавши заговір:

  «Кожна пара ризикує розлучитися, та все байдуже, йдуть потім в різні сторони і один на одного не дивляться. Так і ти (ім’я чоловіка), не шкодуй, відпусти дружину (ім’я жінки), в яку сторону нехай вона піде, куди сама забажає, а ти до мене прийди і зі мною тільки щасливий будь. Моє діло вірне, мова на замок, а ключ в серці.».

  Через кілька днів шлюб розпадеться, і чоловік піде з сім’ї.

  Як розлюбити колишнього чоловіка

  Буває і так, що після не сформованого шлюбу жінки не можуть відпустити колишню прихильність, пробачити і це їм заважає рухатися далі, успішно будувати свою кар’єру і життя з іншим чоловіком. Позбутися прихильності можна з допомогою молитви:

  «Господи! Звільни мою душу і помисли від колишнього чоловіка та його коханки. Допоможи серце і душу очистити, знайти сили в собі прощення. Даруй щасливе і спокійне життя вдалині від нього, любовну борошно побороти в душі моїй допоможи. Пішли мені людини, дарованого долею, яка полюбить мене. Амінь.».

  Коли колишньому чоловікові неможливо довести, що відносини себе вичерпали і другий раз на ті ж граблі ви наступати не хочете, читайте кожен ранок і вечір таку молитву протягом тижня або двох, поки не побачите результат:

  «Господи, прошу тебе, молю, збережи і зміцни мою віру і непохитність мою. Нехай твій Раб (ім’я чоловіка), піде з мого життя назавжди. Нехай він знайде щастя з ким-небудь, тільки не зі мною, нехай згадає, як без мене був і горя не знав. Дай мені сил відмовитися від любові до нього, занадто багато зла він приніс в моє життя. Прощення прошу, Господи для себе і для нього. Амінь.».

  Найсильніші привороти з повернення чоловіка в сім’ю

  Щоб повернути собі чоловіка, необхідно проводити відразу сильний приворот, щоб зняти любовні чари розлучниці, якщо такі є. Прив’язати чоловіка допоможе спеціальний приворот, для здійснення якого знадобиться срібне кільце. Загортаємо його в тканину (вона обов’язково повинна бути білою і чистою), бажано натуральну, при цьому потрібно думати про коханого. На кільце, огорнуте тканиною, налити трохи вина і прочитати заговір:

  «Рідна матінка, я підношу тобі в дар чесність і правду. Змусь (чоловіче ім’я) повернутися і любити мене чесно, я ж йому своє серце віддала. Слова мої запечатані.».

  Кільце закопати в квітковому горщику. Через місяць відкопати прикраса і завжди носити, не знімаючи.

  Дійсно потужна прив’язка – це ритуал з вікном. Потрібно підійти до відкритого віконця та візуалізуватися на найдрібніших подробицях спілкування з коханим після його повернення з роботи додому, як він говорить з вами, як дивиться, цілує, обіймає. Після у вікно необхідно прочитати заговір:

  «Я (ім’я) закликаю (ім’я чоловіка), прив’язую до будинку. Даю тобі (ім’я чоловіка) чотирьох ангелів, ставлю їх з чотирьох боків від тебе. Ангели-рятівники, ви допоможіть, милого додому направляйте, з шляху праведного зійти не дайте. Нехай про мене не забуває, лише на мене з любов’ю дивиться, і щастя зі мною розділяє. Амінь».

  Читати слова, поки чоловік не прийде додому.

  Прив’язка чоловіка, орієнтована на те, щоб він не забув дружину, робиться на шпильку. Нову шпильку слід носити на своєму одязі, не знімаючи три дні. Потім прочитати слова:

  «Носи шпильку, не втрачай, мене (ім’я) дружину свою не забувай. Амінь.»

  Ця річ стане сполучною ланкою між вами, зміцнить ментальну зв’язок, буде оберегом від нещасних випадків на роботі і від лихого ока. Кожні три місяці необхідно купувати нову вісь і повторювати весь ритуал.

  Заключна частина

  Як прив’язати до себе чоловіка? Способів пожвавити відносини є маса. Це можна зробити за допомогою магічного обряду, використовуючи любовну магію. Тільки, перш, ніж приступати до радикальних дій, слід подумати, можливо, в сім’ї слід щось поміняти, наприклад, своє ставлення до партнера, змінити свою зовнішність або запросити чоловіка на побачення. Можна повернути колишню пристрасть у відносини і без приворотів, тим більше, коли є взаємні почуття.

  За допомогою любовної магії ви можете зруйнувати те, що у вас є. Якщо чоловік пішов до коханки, то слід подумати, а чи так сильно він вас любив, перш, ніж починати боротися за нього. Може десь рядом ходить людина, з якою вам судилося прожити щасливо залишок свого життя, а ви збираєтеся прив’язати до себе невірного чоловіка назавжди. Тільки за допомогою віри у світле майбутнє можна побороти всі нещастя на своєму життєвому шляху.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: