Правила приворотів на скручені свічки

Приворот на скручені свічки застосовується з давніх пір користується популярність донині. Особливо затребуваний такий найпростіший у виконанні магічний обряд серед дівчат, охочих знайти щастя в нерозділеного кохання, але також застосуємо в сімейних відносинах між подружжям.

Зміст:

Правила приворотів на скручені свічки

Приворот на дві скручені свічки

Сила свічок для привороту

Церковні воскові свічки володіють сильною енергетичною потужністю і при правильному виконанні магічного ритуалу в привороте на дві скручені свічки можуть переплести між собою дві людські долі.

Для привороту на дві скручені свічки не важливі якісь особливі практичні навички та умови, що його можна виконувати будь-якій людині, хто бажає приворожити, в тому числі той, хто ніколи не був близький до магії і не робив чаклунських ритуалів.

В результаті привороту на дві скручені свічки біля об’єкта привороту відбувається поява позитивних емоцій під впливом на його розум і душу.

Ритуальні заходи з палаючими свічками займали значне місце серед проведених магами ритуалів через магічних властивостей стихії вогню. Перехідний з свого твердого стану в рідкий під впливом тепла віск від церковної свічки передає енергетичну силу незалежно від відстаней і часу. Плавящаяся у віск свічка заряджається позитивною енергетикою, закликаючи вищі сили допомогти у вирішенні особистих питань.

Умови проведення обрядів зі свічками

Для ворожінь на дві скручені свічки використовують матеріал з воску, де є гніт, щоб була можливість підпалити його від сірника. Найбільш ефективними свічками – працівниками для магічних приворотів вважаються ті, які куплені безпосередньо перед виконанням ритуалу. Окроплені святою водою свічки втрачають свою силу для використання в магічних цілях. Багато професійні маги роблять атрибути для привороту на дві скручені свічки з решти огарков, накопичили силу вогню.

Запалена церковна свічка здатна впливати на біологічне тіло людини подібно могутній силі крові і могильної землі.

Серед основних правил виконання привороту, де використовуються дві звиті свічки:

Виконати магічний приворот з використанням двох свічок можна як в умовах закритого приміщення, так і на відкритому повітрі.

Обряд для гармонії відносин

Приворот на дві скручені свічки для гармонійних відносин відноситься до домашніх обрядів і простий у виконанні. Такий ритуал працює відразу на любов двох об’єктів, тобто має бінарний характер. Він не відрізняється великою силою для притягнення об’єкта, скоріше можна говорити про те, що такий обряд переслідує своєю метою поліпшити наявні відносини двох партнерів один до одного.

Для виконання привороту на створення гармонії у відносинах буде потрібно пара воскових свічок, які слід скрутити разом, прочитавши під час переплетення замовні слова:

«Подібно двом свитым разом свічок, і ми будемо свити разом».

Після виголошення цієї заговору єдине сплетіння двох свічок підпалюється перед іконою зі словами

«не свічку підпалюю, а душу і серце раба Божого (ім’я) підпалюю, щоб горів по мені, рабу Божу (ім’я) завжди».

Замість ікони в ритале на любов може бути використано фото вашого обранця. Правильно буде, якщо зображення Ви візьмете недавнє.

Магічні обряди, в яких відбувається використання двох скручених свічок, — це ритуал білої магії, тому їх наслідки не так небезпечні для об’єкта привороту, ні для того, хто обряд замовив або виконав, ніж ті, в яких звертаються до чорним магічним силам, чиї наслідки носять особливий характер об’єкта і для замовника (виконавця).

У цьому ритуалі свічки підпалюються протягом дев’яти діб підряд, без інтервалів між днями. Церковні свічки повинні прогорати до кінця, а на наступний день використовується новий матеріал. Після закінчення дев’яти доби залишилися від використаних недогарки свічок відносяться на найближче перехрестя або викидаються в проточну воду.

Ритуал на возз’єднання двох сердець

Це магічний обряд призначений для тих, у кого не виходить домогтися відповідного почуття і бажає, щоб відносини з’явилися, набрали позитивні обороти і зросли до необхідного і бажаного.

Для проведення привороту на дві скручені свічки в якості матеріалу потрібно вибрати одну з білого воску, а іншу – з червоного. На принесену напередодні проведення магічного привороту запалену свічку червоного кольору наговорите заговір:

«Ця свічка таїть в собі серце раба Божого (ім’я)».

На свічку з білого воску, запалену разом з попередньої:

«Ця свічка таїть в собі серце раби Божої (ім’я)».

Ті, хто робив такий ритуал, відчувають результати його дії не пізніше тижня з дня його проведення.

Після сказаних замовних слів церковні свічки переплітаються разом, з них робиться єдина, для якої є свої замовні слова:

«Нехай наші душі будуть єдині, хай наші життя будуть одним цілим. Нехай раб Божий (ім’я) подивиться на мене, і розпалиться до мене любов’ю з такою силою, як я до нього».

Закінчення ритуалу подібно попередньому: свічки мали догоріти повністю, недогарки викидаються.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: