Як діють привороти?

Багато хто з нас хоча б раз практикували ту чи іншу магію. Проте мало хто замислювався, як діє приворот, яким чином він впливає на життя людини. Особливо цікаво дізнатися, як привороти і заговору змінюють почуття, які відчуває людина, чи дійсно це може стати початком нового життя? Розберемося в цьому питанні більш докладно.

Зміст:

Як діють привороти?

Як діє приворот

Реальна магія

Незважаючи на те, що магія існує вже цілу вічність, люди до цих пір сумніваються в її ефективності, оскільки не до кінця розуміють, як відбувається її дію. Чаклунство, цілительство, присушки, приворотні обряди, закоти і заговори, зроблені на любов, – все це використовується людством віддавна і має результат. Проте кожен з магічних обрядів має свої особливості і діє по-своєму, маючи індивідуальну схему дії.

Наприклад, чаклунство обіцяє повністю підпорядковувати бажання і волю людей, на яких здійснюється обряд. Наприклад, з їх допомогою можна прищепити любов до будь-якій людині або навпаки – відвадити коханку чоловіка і так далі.

Що про приворотну магії говорить сучасна наука? Масштабних досліджень на цю тему не проводилося ніколи. Однак більшість представників науки стверджують, що магія не існує, відповідно всі ці заговору і приворотні ритуали на коханого чоловіка або жінку – це не шарлатанство і обман, зроблений для матеріальної вигоди. Дійсно, буває і так, що нечистоплотні люди користуються чужою бідою і обіцяють вирішити проблему з допомогою магії, хоча не володіють такими здібностями. Звичайно, такі випадки – це виключення з правил, і говорити про них не варто.

Численні відгуки людей доведуть вам протилежне, розкажуть про те, що магія реальна і діючі приворотні обряди на любов коханого чоловіка мають місце бути в нашому житті. Для їх виконання використовуються магічні предмети, фотографії, руни, навіть місячна кров і так далі. Також важливо вибрати певний час, наприклад, різдво вважається ідеальним періодом для чаклунства. Розберемося, яка схема і механізм дії магії на прикладі приворотів, дізнаємося, діють привороти на людину.

Як діє приворот

Як починають дію приворотні ритуали? По суті, приворот – найсильніше насильницьке вплив на волю конкретно взятої людини – об’єкта обряду. Механізм дії любовного привороту ґрунтується на тому, що маг особливим чином впливає на чакри, встановлюючи або стираючи ті чи інші людські прихильності. Їх кількість і сила буде змінюватися в залежності від глибини коригування та чищення чакри і могутності конкретно взятого мага. Варто сказати, що приворот не проходить безслідно і може проявитися негативно. Наприклад, дуже часто погіршується загальне самопочуття приворожену людини, того, кого замовили, а також різко змінюється ставлення до зовнішнього світу в цілому.

Класифікувати приворотні ритуали на чоловіків або жінок можна за ознакою впливу на ті чи інші чакри, вони задають різні програми:

Найбільш важливі чакри в привороти

Приворот грунтується на міцній енергетичної прив’язці, яку найпростіше створити за умови впливу на другу чакру. Цей варіант доступний навіть тим, хто стикається з магією вперше. Це рівень впливу, при якому ви впливаєте на сексуальну енергетику жертви, тобто вона почне відчувати непереборне сексуальний потяг до того, хто проводив приворот. Плюси такого впливу в тому, що результат проявляється практично відразу, тобто скоро, однак триває приворотне вплив не довго.

Також часто задіють не тільки другу, але й третю чакру, що залишилися, використовуються за бажання винуватця привороту. Варто віддавати собі звіт в тому, якого саме ефекту ви хочете досягти в результаті, і вже від цього відштовхуватися і приймати рішення, яким приворотом скористатися. Варто сказати, що те, яка чакра буде задіяна в обряді, буде безпосередньо впливати на те, скільки часу діє приворот, тобто термін дії привороту і те, коли він закінчиться.

Як довго діє приворот

Через скільки діє приворот, коли починає діяти приворот, через скільки починає діяти приворот — цими питаннями задається кожен, хто хоч раз стикався з магією. Варто сказати, що термін дії буде залежати від багатьох причин і факторів. В першу чергу, все буде залежати від того, який вид привороту був обраний і що було вкладено в вимовлені слова. Візьмемо для прикладу ситуацію, в якій замовник обряду хоче привернути увагу об’єкта любові. В такому випадку ефект проявляється миттєво, але триває не довго, так як подальший розвиток відносин залежатиме вже від двох людей.

Також буде впливати і те, який тип магії був використаний – біла або чорна. Вважається, що остання зберігає свій вплив набагато довше в порівнянні з білою. Крім цього, варто враховувати і силу і досвід мага, який проводить ритуал.

Так через деякий час діє приворот? Якщо говорити конкретно, то зазвичай приворот діє недовго, від 2 днів до 2-3 місяців. Однак є й винятки з правил, коли людина привораживается на багато років або на все життя, як наприклад, під час присушки або привороту, що здійснюється на кладовищі, з використанням крові.

Варто розуміти, що приворот – це штучна прив’язаність, яка може легко зникнути, якщо з’явиться той, хто по-справжньому чіпатиме любовні почуття людини. Хоча буває й інакше, коли не основі привороту виростала справжня любов, будувалася міцна сім’я. Якщо ви хочете досягти саме такого результату, варто ретельно поставитися до того, де проводиться ритуал і скрупульозно виконувати всі його вимоги.

Буває і так, що приворот, розрахований на кілька років, перестає впливати і починає згасати через кілька днів або тижнів. Причин може бути безліч, як, наприклад, те, що жертва обряду володіє великою внутрішньою силою, і має можливість чинити опір магічним чарам.

Як зрозуміти що приворот діє

Як зрозуміти, що приворот подіяв? Це питання цікавить всіх, хто хоч раз застосовував магію свого життя. Існує кілька факторів, проаналізувавши які, можна зрозуміти, що приворот вступив в дію.

Це класичні ознаки, за якими можна зрозуміти те, що на коханого чоловіка (хлопця) або кохану жінку (дівчину) був наданий магічний приворот. Це може і зворотний вплив, коли жертва буде всіма силами намагатися скасувати дію привороту. В такому випадку, любові від нього чекати не варто, може проявитися протилежне відчуття, то є ненависть. Ви зможете помітити зміни в характері, з’явиться дратівливість, нетерпимість і постійна нервозність. Також велика ймовірність прояви нездорової ревнощів.

Пам’ятайте про те, що ви завжди можете все повернути на свої місця, здійснивши обряд відвороту. Це актуально в тих випадках, коли ви хочете скасувати ефект привороту і повернути жертві обряду свої власні відчуття і почуття.

Чому приворот не вдається

Чому не діє приворот? Приворот може не подіяти з тієї причини, що щось піде не так. Причому це поїсть відбутися не залежно від того, хто був замовником обряду – ви або третя особа. Розберемо найбільш часто зустрічаються причини того, що приворот не надасть належного впливу.

Обряд виконаний з помилкою

На жаль, ця причина зустрічається частіше за інших. Саме людський фактор відіграє вирішальну роль у ефективності обряду. Важливо максимально відповідально ставитися до того, що зазначено в описі привороту. Якщо потрібно взяти свічку червоного кольору, то вона повинна бути саме такою, інша забарвлення не передбачена ритуалом.

Якщо читати текст привороту потрібно строго в якусь стадію місяця або на місяці, не змінюйте умов, від цього буде залежати успіх ритуалу. Також необхідно відповідально ставитися до того, де шукати керівництво для привороту. Швидше за все, варто з обережністю ставитися до інструкцій, які даються на жіночих форумах або журналах, вони можуть бути дієвими, або ж не врахують будь-яких важливих деталей.

Відсутність віри у результат

ВИ можете сто разів задаватися питанням, через скільки днів діє приворот, але при цьому ні грама не вірити в те, що він реально подіє. Як і в будь-якій справі, важливо вірити в те, що робиш, магія – не виняток. Мало того, що приворот може не подіяти, якщо ви не вірите в свої сили і можливості, з’являється реальна ймовірність того, що утворюється зворотний ефект, тобто весь магічний негатив, наслідки і побічні ефекти обрушаться на вас, тобто на замовника ритуалу, хто причаровує жертву.

Пам’ятайте про те, що магія – це не жарт. Під час чаклунства вивільняється серйозна енергія, яка повинна знайти своє застосування, наслідки можуть бути плачевними.

Сильний опір з боку жертви

Врахуйте те, що магічного привороту може піддатися далеко не кожна людина. Буває і так, що ви все зробили вірно, слідували інструкції до привороту, однак результат так і не пішов.

Причиною може бути сильна енергетика жертви обряду або ж наявність ангела хоронителя за його спиною. Маги називають однією з причин невдалих приворотів те, що у привораживаемого може бути у наявності оберіг або талісман, який покликаний захищати його від магічного впливу ззовні.

Наявність кармічного вузла

Розглянемо наступну причину невдалого привороту – кармічний вузол. Як визначити, чи є такого у вашому випадку? Прорахувати його наявність зможе тільки досвідчений нумеролог або ясновидиця. Професіонал зможе визначити, чи були у вас зв’язку в попередніх життях, в яких ви були відносинах, і що вас пов’язувало тоді. Отримана інформація допоможе розібратися в нинішній ситуації і підказати, чому приворот не вдається.

Буває і так, що після прорахунку кармічних даних, виявляється причина, по якій ваші стосунки не складалися, і приворот виявляється не потрібним в принципі. В такому випадку достатньо буде тільки коригувальних заходів.

Які заборони існують

Є і такі ситуації, коли приворот не має навіть найменшого шансу подіяти. Мова йде про заборони на магічну дію, тобто про певне захисному бар’єрі, прибрати який не завжди представляється можливим. Таким чином, при здійсненні привороту на таку людину, вся сила заклинання обернеться на вас, тобто на того, хто здійснив ритуал.

Однак якщо обряд любовного заговору виконується професіоналом, він зможе відразу розпізнати заборону і обійти його за допомогою магічних прийомів. Або ж, якщо заборона зроблений міцно і лазівки ні, тоді доведеться відкласти ідею привороту в довгий ящик.

Підсумовуючи інформацію про привороти, скажімо, що це досить сильне втручання в долю іншої людини, приворот не завжди діє, на те є різні причини. Важливо усвідомлювати всю відповідальність і визначитися з тим, чого ви хочете досягти в житті. Будьте готові до того, що, коли може подіяти приворот, на вас ляже вся відповідальність не тільки за себе, але і за того, на кого бул проведений заговір.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: