Як відворотити хлопця від дівчини

Життя така непередбачувана штука, а головне дуже складна і іноді незрозуміла. Наприклад, зовсім незрозуміло, чому в сім’ї, де тривалий час був мир і злагода, раптом відбувається розлучення з розділом майна та дітей. Або розрив між парою, яка готувалася до весілля і була безмежно щаслива, раптом перед самим святом відбувається, і вони стають чужими. Всі ці факти можуть з’ясуватися лише через час, а нерідко так і залишаються загадкою.

Зміст:

Як відворотити хлопця від дівчини

Відворот хлопця від дівчини

Якщо звернутися за порадою до ведуньям або ворожок, то найчастіше можна почути: «Був зроблений відворот хлопця від дівчини або навпаки відворот від свого хлопця». Найцікавіше те, що, найчастіше, до такого методу боротьби з небажаними невістками приходять свекрухи. За статистикою це 50% коханки і коханці, а також колишні кохані – 35% і залишок – заздрісники (сусіди, друзі і подруги).

Здавалося б, якщо діти живуть добре і люблять один одного, але навіщо все псувати і намагатися розбити і отворотить один від одного? Як мати буде себе почувати після того, як провела такий відворот свого сина від дівчини чи дружини? Як стверджують фахівці в цій області, такі люди почувають себе цілком добре. Абсолютно неважливо таким матусям, що такі ритуали просто впливають на здоров’я, життя їх дітей, а потім і онуків. Можна пояснити дію колишніх коханих і покинутих, коханок і коханців. Ними рухає почуття. Можливо, що це і любов, але по більшій частині егоїзм і злість. При використанні таких магічних текстів вони накликають на себе біду. Найчастіше, відворот (особливо зроблений в домашніх умовах) дає зворотну реакцію вже через кілька років, а нащадки дівчини або хлопця, який проводив ритуал, прирікають на муки до третього коліна. Отже, відворот від хлопця – досить серйозна справа.

Що слід знати

Які б цілі і мотиви не були присутні у матері або друзів, які намагаються розбити пару, будь відворот буде ставитися до чорної магії, але не до білої, напевно. Даний факт говорить про те, що вся нечисть іде на контакт дуже добре, а якщо і конкретика буде і чіткість у произносимом тексті, то відворот хлопця або дівчини вийде ідеальним з точки зору магічних впливів. Але це на перший погляд. Такі звернення обіцяють не тільки повний крах відносин між парою, але і в майбутньому як замовника, так і виконавця, а також жертву чекають найнеймовірніші і страшні випробування.

Розглянемо кілька прикладів для того, щоб було зрозуміло. Мати, яка виховала сина самостійно, дарувала йому любов і опіку, підтримувала його в скрутну хвилину, раптом дізнається про майбутнє весілля сина з дівчиною старше його на кілька років і має вже дитини. Природно вона її не захоче. Чому? Все дуже просто:

Перше, що вона робить – намагається відрадити і розбити пару. Найчастіше, це не діє. Друге – розмова з самою дівчиною, іноді погрози і сльози. Якщо нічого не подіяло – звернення до магії. Якщо проводиться відворот від «свого» хлопця, тобто її сина, то дія буде спрямовано на дівчину. Вважається, що материнський відворот самий сильний і зняти його буде дуже нелегко. Страждають згодом все:

Якщо ж ритуал робив фахівець, то все пройде успішно і хлопець не постраждає. Він одружується і можливо буде щасливий, але його нащадки постраждають дуже сильно. Бабусі не стане легше від проблем з онуками.

Варіант номер 2. Коханка або дівчина вирішила повернути свого хлопця, який кинув її або живе з іншою, і йти не бажає. Вона робить відворот хлопця від дівчини самостійно в домашніх умовах, яка з ним живе, так як сама без нього життя не уявляє. Сподівається, що хлопець до неї прийде. Можливо, це так і буде. Але, є в договорі з нечистою силою один маленький пунктик, про який мало хто знає – душа або нащадки. Кого виберуть – поки не відомо, і дівчина живе зі своїм коханим. Але от біда. Хлопець перетворюється, не відразу, а поступово, у щось. П’є, гуляє і зрідка б’є. Якщо ж відворот робив фахівець: жити нормально, але діти і онуки постраждають (здоров’я, злидні, згубні звички). Часто у таких пар не буває дітей. Адже, як відомо, «на чужому горі щастя не побудуєш».

Наслідки однакові в обох випадках. Але, є ще один мінус – душа після смерті потрапить туди, де їй буде не зовсім добре. Правда, в таких ситуаціях мало хто згадує про свою душу, тим більше ображені або покинуті жінки.

Правила проведення ритуалів

Що ж, вивчивши всі наслідки заговори, навряд чи вдалося переконати хоч одну жінку або дівчину. Вони більш настирні і магія їх абсолютно не лякає, так як сподіваються викрутитися завжди. Для того, щоб відворот від свого хлопця був дієвий і зробити це було легко, варто знати кілька умов і правил.

 • Для того, щоб зробити якісний заговір на себе або хлопця, вибирайте тільки дні повного місяця. Ці три дні завжди допоможуть зменшити запал і пристрасть у вашому серці.
 • Всі тексти спрямовані не на те, щоб розлюбити людину, а викреслити з пам’яті. Якщо бути точними, то все, що потім буде відбуватися в мозку, прирівнюється до зомбуванню на духовному рівні.
 • Готуйте все заздалегідь, що необхідно для проведення ритуалу.
 • Текст заговору читати слід чітко, розбірливо і без емоційного піднесення.
 • Не застосовуйте тексти, де є якісь обіцянки і клятви. Отворожить вийде, але ви й ваші дочки чи онуки, будете назавжди віддані темним силам.
 • Поставте на себе захист перед тим, як почнете читати заговір. Це дасть можливість полегшити наслідки.
 • Врахуйте, що магія не любить невпевнених у собі людей. Вона мстить самостійно без зайвих наклепів і дій протягом 7 поколінь.
 • Якщо ж ви впевнені в своїх силах і здібностях, зможете виконати всі правила, то перейдемо до питання про те, як зробити відворот себе або будь-якої іншої дівчини від хлопця і навпаки.

  Ритуали і заговори

  Перш, ніж зробити відворот, продумайте все до дрібниць, зробіть необхідні приготування і вперед. Не забувайте на себе ставити захисне кільце або щит. Тільки не молитви. Вони чорної магії не помічники, а тільки блокують весь процес.

  Отворотная суміш. Для цього потрібно земля, сіль, нові голки і будь в’язка речовина (наприклад, свічка). Заговір від початку і до кінця читається перед порогом дівчини або жінки, з якою живе хлопець. Віск розтопити і змішати з землею і сіллю в рівних пропорціях. Встромляючи голки у цей клубок, слід читати такий текст:

  «Сонце зайшло, місяць прийшла. Темна ніч настала, допомога мені пропонувала. Без нього (ім’я жінки) проживеш, до мене сама відведеш. Не бути вам разом, а мені він на радість і на все життя. Воском (ім’я хлопця) до себе прилеплю, голками вам (імена хлопця і дівчини) дорогу проколю. Ви в розлуці. Плюю на всі кути будинку, замком слова замикаю. А ключ у річку кидаю».

  Зробивши все, залишаєте грудку з сумішшю під порогом, повертаєтеся через ліве плече і йдіть додому.

  Зробити наступний ритуал простіше. Тільки знадобиться фото дівчини або хлопця, якого потрібно отворожить. Крім цього: чорна тканина, сіль, свічки (6 штук церковних), червона і чорна нитка. Процес: на чисту підлогу розкладаємо чорну тканину, на неї кладемо фото. Навколо запалюємо свічки проти годинникової стрілки зі словами:

  «Кожну свічку запалю на розлуку, на отсуху раба (ім’я) від раби (ім’я). Не бути їм разом, поки свічки всі разом».

  Розпускаємо волосся і пильно дивимося в очі тому, на кого начитываем. Зробити слід весь ритуал за 6 хвилин. Текст:

  «Дівиця огневиця, хлопець вогонь. Нехай живуть роздільно без турбот. Один одного забули, носи отворотили. Ні весілля, ні розлучення, ні спільних дітей. Нехай так буде, як я звелю, чорні сили на допомогу кличу».

  Тепер кожну свічку за годинниковою стрілкою беремо і тушкуємо про фотографію. Всі 6 свічок слід скрутити в один джгут. У тканину замотати фото і зав’язати двома нитками. Спочатку червоною, а потім чорною. Протягом 6 днів (починаючи з моменту вашої вичитки) паліть джгут із свічок над тканиною. Як тільки вони догорять, винесете як можна далі від людських очей і спаліть.

  Яблуко розбрату. Даний спосіб підходить для тих, хто часто відвідує пару. До нього вдаються більше всіх інших свекрухи і тещі. Купіть в магазині найбільше і красиве яблуко. Начитайте над ним отворотные слова і віднесіть в сім’ю дочки або сина. Бажано, щоб пара з’їла його удвох.

  «Як Адам і Єва жили. Яблуко правди з’їли. Побачили все навколо, засоромилися, і з Богом розлучилися. Так і вам, молодята, разом не жити. Один одного не любити. Живіть нарізно, та не згадуйте, імен своїх не називайте. Бути, як я звелю, яблуко розбрату сама їм принесу».

  Підіб’ємо підсумки

  Чорних магічних обрядів для відвороту існує більше сотні. Кожен з них дієвий. Розглянуті вище ритуали більш сучасні і застосовуються частіше за інших. Якщо ж у вас є можливість, то краще знайти майстра по чорній магії для таких дій, тому що в домашніх умовах ви ризикуєте багатьом і навіть своїм життям. Тепер ви знаєте, як зробити отворотное від власного хлопця: подумайте гарненько, перш ніж йти на такі заходи.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: