Сила циганських приворотів

Про циган ходить багато різних легенд, правдивих і не дуже, оповідань, які неможливо не вірити. Тягнеться це ще з давніх часів, коли вони дійсно робили страшні справи і застосовували магію. Але, наскільки правду свідчать легенди про циганських витівки (крадіжка дітей, вбивства і грабежі, магія з будь-якого приводу)?

Зміст:

Сила циганських приворотів

Циганські привороти

Про їх кочовий історії життя мало хто знає, а самі цигани не сильно стараються поширюватися про те, що сталося з їх предками. Як же так вийшло, що всі народи отримали місце над головою, а ця нація так і ходить по світу неприкаяна? Чому циганські привороти, ворожіння і ворожіння завжди правдива, а зняти порчу, накладену циганкою – просто неможливо?

Коротко про племені циган

Кочові народи – дивовижні і неординарні. Тільки не про всі ходять такі страшні розповіді про циган. Справа все в тому, що ця історія тягнеться з біблійних часів, коли Мойсей вирішив вивести євреїв з Ізраїлю і водив їх потім тривалий час по пустелі. Саме тоді один рід повстав проти пророка і вирішив його вбити, щоб захопити його посох і вести людей сам, сподіваючись, що вони зможуть довести швидше в землю обітовану. У цьому сімействі дійсно спілкувалися з кимось невидимим і вирішивши, що це і є сам Бог, прислухалися до нього. Тільки от діалог у них був з Сатаною, який обіцяв їм багато того, чого треба людині: багатства, всю землю і силу над іншими, таємні знання, завдяки яким сімейство зможе керувати людьми. Ясна річ, що всі темні сили тільки обіцяють, а от виконувати не сильно намагаються. Якщо і дають обіцяне, то у всьому і завжди є підступ.

Ось і сім’я, повіривши всьому, що їм було обіцяно, вирішила убити Мойсея. Як свідчить Біблія, їм це не вдалося, а от Божа кара їх наздогнала відразу в пустелі. Розгніваний Бог вигнав рід і назвав їх циганами (людьми, які не знайшли притулку і відкинутими усіма народами). Диявол же зі свого боку, як і обіцяв:

Як бачимо, все, що було обіцяно Рогатою, виконано, тільки не так, як хотіли б цигани.

Якщо вирішили використовувати циганські ритуали

Ну що ж, тепер, коли ми прояснили все, що стосується сили циганських приворотів, перейдемо до того, які ж наслідки циганського привороту. Найсумніші. Раз використовуєте їх силу і знання, застосовуєте чорну магію, то буквально відразу підписуєте договір з Дияволом і несете всю відповідальність за скоєне. Доля циганського народу чекає, якщо не вас, то ваших нащадків. Абсолютно неважливо, зроблений циганський приворот на чоловіка або жінку. Наслідки завжди однакові. Але, це тільки один мінус, до якого слід підготуватися. Є й правила для того, щоб циганський приворот на любов подіяв.

 • Перед тим, як почати ритуал, слід прийняти або відкинути допомоги потойбічних сил. Якщо відкинути – нічого не вийде.
 • Циганський ритуал, приворот або інше магічну дію вимагає повної тиші і концентрації.
 • Всі без винятку привороти циган вимагають відкупу, тому краще відразу підготуватися, так як потрібна жертва. Причому жива курка або півень, а не куплена на ринку тушка. Щоб циганський приворот улюбленого був ефективний на 100%, потрібно свіжа тепла кров.
 • Сильний циганський приворот вимагає крім смерті живих істот також гроші великих номіналів, алкоголь та солодощі. Якщо темні сили, які ви закликаєте, вважатимуть, що їм мало, то ви будете втрачати все, що приносило вам дохід ще довго. Але, адже це не важливо. Головне – рай з милим і в курені.
 • У багатьох текстах циганських приворотів використовують звернення до Гаэне. До богині місяця.
 • Циганський приворот хлопця і циганський приворот на дівчину мають відмінності, тому краще спочатку переконайтеся, що ви використовуєте правильний заговір.
 • Ну що, готові дотримуватися всі правила використання циганських приворотів і ритуалів? Тоді вперед, безпосередньо до текстів і виконання.

  Якщо хочете дістати чоловіка

  Всі циганські привороти сильні і зняти їх зможе тільки дійсно Божий чоловік, тобто коли дар цілительства дано Богом. Але, особливою силою відрізняються ті привороти, які спрямовані на жіночу стать. З чим це пов’язано? Швидше за все, що у чоловіків менше захищеності від всіх магічних впливів. У кожної з жінок захована та незбагненна сила, завдяки якій вона здатна керувати дітьми і чоловіком.

  Циганські ритуали, використовувані для привороту чоловіка або хлопця, слід проводити ближче до повного місяця (2-3 дні до повного місяця або після). Цигани не бояться проводити свої ритуали у церковні свята, що зрозуміло (не тому вклоняються).

  Для першого привороту потрібно посуд з глини, мед, волосся бажаного вами чоловіки, віск. У перший день викладаємо всі інгредієнти перед собою, підрахуйте їх 13 разів. Потім складаємо все в горщик: мед, волосся, заливаємо все воском. Закриваємо чорною тканиною і відносимо в темний кут. Через два дні на третій, необхідно дістати горщик, запаліть навколо нього 6 церковних свічок і червону троянду (бажано бутон). Поки ви будете читати текст привороту, всі пелюстки повинні опинитися зверху в горщику.

  «Срібна луна на горі, чорт у дворі. Прийшов, завдання чекає хлопця до дівчини призвести бажає. Троянду для любові поклала, мед для тепла і солодощі, воском все скріпила і волосся коханої прикріпила. Нехай чорти його шукають. До мене приведуть до мене воском прилепят і до кінця днів не отлепят. Бути нам разом, як Адаму і Єві. Любити і без сварок все життя прожити».

  Свічки, які палили навколо горщика, розтопити і залити весь вміст. Несемо на вулицю, подалі від чужих очей і закопуючи в землю приносимо зверху жертву. Кров повинна потрапити не всередину горщика, а тільки зверху. Усе закидаємо в яму зі словами:

  «Нате вам чорти відкуп з кров’ю, а мені дайте бажаного і коханої».

  Йдіть і не оборачивайтесь. Про наслідки ритуалу вам вже відомо, загострювати увагу не будемо, а ознаки того, що циганський приворот подіяв, можна буде побачити вже через 13 днів. Зняти такою приворот буде дуже важко навіть вам. Хоч ви і уклали договір з чорною силою.

  Приворот на постільна білизна використовується дуже давно. Частіше застосовують жінки, чоловіки яких почали змінювати, тому завдяки таким діям повернути любов чоловіка буде можливо до тих пір, поки тканина постільної ціла. Наслідки будуть мінімальні, так як тут магія на вашій стороні. Візьміть новий комплект білизни та начитайте на нього заговір:

  «Щоб чоловік не гуляв, на інших не дивився, а мене тільки бачив, зі мною спав, зі мною їв, без мене гуляти не ходив. Прошу тебе, Гаэна, почуй дружину отверженную, чоловіком забуту. Поверни те, що мені належить, від інших жінок сховай, а до мене вороти. В постіль мою уклади, щоб чоловік любив, завжди обожнював».

  Під час читання заговори, надколіть палець і капніть на простирадло п’ять крапель крові (не великих): у кожен кут і посередині. Тепер складіть акуратно і покладіть так, щоб місячне світло стосувалося матерії.

  Як приворожити дівчину циганським способом

  Для жінок і дівчат необхідно говорити речі, бажано прикраси. Сильні заговори будуть діяти тільки до тих пір, поки фарбування або заговорена річ на улюбленому об’єкті. Всім, кому вдалося провести правильно даний ритуал, отримували бажане. Єдине, що той, кому робили, перетворюється в слухняну маріонетку, і керувати нею дуже легко. Як тільки ритуал проведено, чоловікові необхідно стежити за своїми словами, так як одне необережне слово призведе до смерті улюбленої жінки. Наприклад, ви образилися за погано приготовану їжу або просто поганий настрій. Ви кинули фразу:

  «Ти мені набридла. Зникни з очей моїх».

  Наслідки ваших слів, що прозвучали, як бажання, будуть несподіваними – любов згасне. Ваша жінка зникне з ваших очей, а способи будуть вибирати вже темні сили. Іноді навіть смерть вашої дружини може стати результатом необережно сказаного слова.

  Нам потрібно фото дівчини, нова прикраса, церковні свічки і кров курки (чорної). Обрубавши голову курки, наповніть посудину її кров’ю і опустіть срібне прикраса у неї. Читай текст, і повільно опускайте в ємність фотографію:

  «Кров — не водиця, Гаэна – прекрасна дівиця. Срібло твоє, а (ім’я дівчини) навіки моя. Місяць срібло білого, кожну ніч по небу пливла. Так би (ім’я дівчини) до мене сама прийшла, постіль мою як дружина лягла. Буду її любити, дарувати тепло. Натомість покірність отримувати і без мене життя не знати. Кров і місяць моє прохання виконують і (ім’я дівчини) до мене навік повертають».

  Після чого зображення дівчини і курку спалити, а срібло подарувати. Бажано, навіть відразу одягніть. Довго результат чекати не доведеться. Якщо навіть прикраса буде в кімнаті серед речей вашої коханої, вона не зможе довго бути без вас і вашої уваги, так як всі її речі і кімната просякнуті її енергією.

  Зробити такі ритуали дуже складно в силу того, що багато хто просто не зрозуміють вашого захоплення живими птахами. Простіше, звичайно, тим, хто живе в сільській місцевості. Тоді зникнення однієї або двох курок просто не помітять. Але, краще до таких методів не вдаватися, адже ваші внуки і правнуки навіть не будуть розуміти, за що їх так сильно карає життя.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: