Як зробити білий приворот на хлопця?

Не всякий страждає від нерозділеного кохання людина може зважитися вдатися до послуг любовної магії. Багато хто боїться невідворотних наслідків магічних ритуалів, які можна назвати «безневинними» і часто вимагають від ініціатора обряду сміливості і сили духу. Для того, хто не готовий ризикувати власним благополуччям і береже свою нервову систему, є чудовий вихід – білий приворот.

Зміст:

Як зробити білий приворот на хлопця?

Білий приворот

Білі чи чорні?

Любовна магія багата різними ритуалами. Деякі з них знайомі нам з дитинства. Це знамениті ворожіння на Різдво, обряди на великдень, ритуали в ніч на Івана Купала. Не менш відомі і циганські привороти, які є одними з найсильніших в «любовному чаклунстві». Одні впливу прості й нешкідливі, а інші — дуже сильні, їх важко або не можна зняти і вони не проходять «безкоштовно» в плані наслідків.

Умовно приворотні обряди можна розділити на чорні і білі привороти. Відмінності між ними полягають у технології проведення впливу і застосовуваних для цього «інструментах». Чорні привороти часто супроводжуються відозвами до темним силам і «маніпуляціями» на кладовищі. Нерідко в них використовуються біологічні матеріали жертви і замовника: кров, сперма, нігті, волосся. Чорні впливу досить сильні, дуже небезпечні, часто їх не можна або дуже важко зняти, до того ж вони можуть мати сумні наслідки – так званий «повернення» або «відкат» замовнику ритуалу.

Що ж таке білий любовний приворот? Білий приворот на любов хлопця являє собою легке магічну дію, яка не «зачіпає» волю жертви, а лише злегка корегує її поведінку. Навіть самий сильний білий приворот здатний лише «загострити» увагу чоловіка на жінку, яка його робить. Він є своєрідним «поштовхом», напрямних хлопця в бік дівчини і допомагає його любові зародитися і розвинутися. Білий приворот не зовсім «безгрішний», але його наслідки, на відміну від чорного впливу, не настільки відчутні, що значно спрощує життя» того, хто на нього зважиться.

Приворот по фото

Розберемося, як зробити білий приворот на любов чоловіка за його фото самостійно в домашніх умовах. Основним «інструментом» цього ритуалу є фотографія коханої людини. Для досягнення позитивного результату від проведення обряду потрібно уважно поставитися до її вибору. Фото «предмета вашої пристрасті» повинно відповідати таким вимогам:

 • Фотографія повинна бути зроблена не пізніше, ніж за рік до проведення ритуалу.
 • На фото повинні бути чітко видно очі жертви.
 • На фотографії чоловік повинен бути зображений один.
 • Наступним «інгредієнтом» білого привороту по фотографії є свічка. При підборі свічки потрібно звернути увагу на її колір. Маги і чаклуни велике значення надають саме її характеристиці. Для любовних приворотів найкращим варіантом буде червона свічка, але можна взяти і білу – універсальну.

  Щоб зробити білий приворот самостійно в домашніх умовах за фото без залучення мага, потрібно «запастися» шматком червоної тканини і освяченою церковної водою. Найкращим часом для проведення обряду є проміжок між північчю і чотирма годинами ранку. Робити любовні білі класичні привороти можна, як на старому, так і на зростаючому місяці, але перевагу краще все-таки віддати зростаючою. Кімната, в якій буде проходити білий приворот по фото повинна бути «захищена» від «чужих цікавих очей».

  Послідовність дій білого любовного привороту з фото наступна:

 • Переконайтеся, що ви в кімнаті одні, вимкніть світло, приберіть всі сторонні звуки і сядьте за стіл.
 • Запаліть червону свічку, причому робити це потрібно за допомогою звичайних сірників.
 • Поставте свічку в центр столу.
 • Покладіть на стіл фото коханої людини таким чином, щоб свічка знаходилася біля його узголів’я.
 • Подивіться в очі хлопця, уявляючи, що він зараз знаходиться поруч з вами. Пофантазуйте, як вам буде добре разом, відчуєте його поцілунки і обійми.
 • Повністю «занурившись» у свої мрії починайте читати білий заговір на приворот хлопця: «моя Свічка в ночі палає, вогнем кохання твоє серце запалює. Думки твої мною висвітлює, душу твою мною зігріває. Пристрасть у твоєму тілі до мене розпалює, бути лише зі мною тобі велить».
 • Після прочитання заговору твердо скажіть, як «припечатайте»: «Нехай буде так».
 • Потім загорніть фотографію в шматок червоної тканини, зав’яжіть триразовим вузлом і покапайте воском свічки на сайт, як би «запечатав» приворот.
 • Далі покладіть згорток під подушку, на якій спите, і лягайте спати.
 • Червону свічку гасити не потрібно. Вона повинна догоріти і згаснути сама по собі.
 • Вмийтеся церковної водою, щоб змити з себе можливий негатив.
 • На наступний день вранці вийміть згорток з-під подушки і сховайте в затишному місці.
 • Приворот на їжу

  Одним з найбільш відомих жіночих білих приворотів, які легко зробити самостійно в домашніх умовах без допомоги фахівця – мага, є наклеп на їжу. Це простий, але в той же час досить дієвий спосіб повернути чоловіка або коханої людини. Не варто користуватися цим впливом, щоб забрати з сім’ї одруженого чоловіка або «відбити» хлопця у подруги. Фаза Місяця і час дня або ночі для таких ритуалів значення не має, тому робити їх можна коли завгодно.

  Самостійно зробити білий приворот чоловікові на їжу досить просто. Для цього потрібно під час приготування їжі, яку згодом буде чоловік, тихенько наговорити на що готуються страви слова заговори:

  «Хліба заговоренного покуштуєш – моїм по повік будеш. З першим скибкою про мене згадаєш. З другим куснем серце про мене затоскует. З третім скибкою возжелаешь мене пристрасно. Так тому й бути».

  Як тільки чоловік прийметься є заговорені страви, приворот почне працювати. Читати любовний білий приворот на їжу можна при кожному приготуванні їжі.

  Приворот на питво

  Крім ворожінь на їжу, є безліч ритуалів, які діють через пиття. Заговорити можна будь-який напій: чай, сік, кава, молоко або воду. За допомогою такого простого впливу можна повернути чоловіка й коханого. Зазвичай подібні «маніпуляції» дівчата проводять у домашніх умовах. Їх можна робити в будь-який час: вранці, вдень, ввечері і навіть вночі.

  Щоб зробити білий приворот на хлопця на пиття потрібно взяти склянку з водою або будь-яким іншим напоєм і надпити три ковтки. Перед кожним ковтком необхідно тихенько читати заговір:

  «Мені пити – тобі допивати. Ні з ким, крім мене не бувати».

  Потім потрібно легенько дути в склянку і подати його коханій людині. Як тільки жертва зробить один ковток – приворот почне діяти. Зрозуміти вийшов чи ні ритуал, ви зможете вже через кілька днів після його проведення.

  Приворот на нитки

  Вибираючи сильний білий приворот на коханого хлопця можна використовувати заговір на нитки. Напевно у кожної дівчини знайдеться будинку клубок ниток. Сутність впливу полягає в тому, що жінка накручує нитку на палець і читає наступний заговір:

  «Кручу нитку верчу — коханого (ім’я того, кого хочете залучити) приворожити хочу. Як птаха без крил не літати, так і тобі без мене не бувати. Нитка в кільця збирається – коханий (ім’я того, кого хочете приворожити) до мене наближається. Вільно нитці витися – з коханим (ім’я того, кого хочете залучити) мені не розлучитися. Бажання моє міцно, а слово твердо».

  Як тільки слова заговору будуть сказані, скручені нитки потрібно назад намотати на клубок.

  Клубочок слід зберігати вдома в затишному місці. Читати заговір на нитки можна так часто, як вам знадобиться. Цей ритуал любовної магії однаково діє як на зростаючу, так і на місяць, що зменшується. Приворот буде працювати навіть, якщо ваш чоловік знаходиться далеко від вас. У цьому випадку, читаючи заговір, вас не повинно залишати відчуття присутності коханого поруч з вами.

  Церковний приворот

  В «арсеналі» любовної магії є ще один потужний приворот, який жінці легко зробити самій. Проводиться він не в домашніх умовах, а в церкві, тому і називається – церковний. Роблять приворот на прибуває на Місяць. За день до проведення ритуалу обійдіть декілька прилеглих храмів і виберіть той, у якій ви почуваєте себе легко і вільно.

  В день проведення обряду прийдіть до церкви зранку. Купіть дві свічки, запаліть їх і поставте в храмі. Постійте біля них, прочитайте молитви і подумайте про кохану людину. Неважливо скільки ви будете дивитися на свічки – починати ритуал можна лише тоді, коли ви відчуєте, що готові.

  Далі ваші дії повинні бути наступними. Уявіть собі обличчя того, кого ви хочете приворожити і подумки прочитайте наступний заговір:

  «У храмі свічки запалюю – привіт тобі улюблений посилаю. Як горить свічка яскраво, так в твоєму серці любов спалахне жарко. Думки про мене тебе торкнуться, почуття до мене в душі твоїй прокинуться. Лише мене тобі любити – про всіх інших навік забути. Хай буде так».

  Після закінчення обряду потрібно ще раз прочитати молитви та залишити в церкві невелике пожертвування. Церковні привороти вважаються дуже сильними, їх практично не можна або важко зняти самій без допомоги фахівця в любовній магії. Тому, приймаючи рішення вдатися до такого впливу, гарненько подумайте про кохану людину, його місце у вашому житті і зважте всі можливі наслідки.

  Приворот на річ

  Одним з найпоширеніших впливів любовної магії є приворот на річ. Це нескладний і дуже ефективний спосіб привернути увагу чоловіка, не боячись «заробити» негативні наслідки. Розглянемо порядок дій при проведенні самого простого привороту на річ. Для початку варто розібратися, що криється під терміном «річ». Річчю для привороту може стати будь-який предмет жертви, яким вона користується постійно.

  Що ж підійде в якості речі для привороту? Найчастіше це предмет гардеробу чоловіка: сорочка, рукавички, нижня білизна. Підійдуть, також, годинник, прикраси, ручка. Головна умова – жертва повинна постійно контактувати з цим предметом. Краще, якщо він буде стикатися з її тілом.

  Тепер трохи поговоримо про спосіб «видобутку» речі для привороту. В цьому плані немає межі вашої фантазії. Ви можете стягнути, позичити або використовувати забуту річ. Також можна провести ритуал на абсолютно новий предмет, який згодом буде подарований жертві.

  Приворот на річ хлопця робиться на зростаючому місяці в проміжку часу між північчю і трьома годинами ночі. Переконавшись, що вас ніхто не потривожить, запаліть дві червоні свічки і візьміть у руки річ чоловіки. Потримайте її трохи в руках, постійно думаючи про кохану людину і представляючи вас разом з ним. Далі на цю річ вам потрібно буде прочитати наступний заговір:

  «Полум’ям свічки, темрявою ночі, сильним бажанням і любовним стражданням я цю (назва речі) заклинаю — любити тебе (ім’я чоловіка) мене (ваше ім’я) наказую. Від мене (назва речі) ти береш – мені спокій навіки свій віддаєш. В твоєму серці тугу любовну поселяю, твої думки навстіж собі відчиняю. Як птаха без крила не парити, так тобі без мене не жити. Слово сказано, що справу зроблено».

  Читаючи заговір потрібно весь час думати про кохану людину, вкладаючи у свої слова якомога більше енергії. Потім заговорену річ покладіть під подушку, загасіть свічки і лягайте спати. У наступні дві ночі всі описані дії потрібно в точності повторити. Єдине, що варто відзначити – на третю ніч свічки гасити не потрібно – нехай вони догорять до кінця і самі згаснуть.

  Після проведення ритуалу потрібно зробити так, щоб заговорена річ повернулася до свого власника. Як ви це зробите – повернете, або підкинете – справа ваша. Але, пам’ятайте, що ваш улюблений чоловік повинен бути першим, хто доторкнеться до неї після вас – це дуже важливо! Чим частіше чоловік буде носити заговорену річ, тим сильніше буде діяти приворот.

  Приворот на шпильку

  Ще один простий, але дієвий спосіб привернути увагу коханого – заговорена булавка. Щоб зробити цей приворот, вам потрібно купити нову невелику шпильку і три дні носити її на своєму одязі, як можна ближче до тіла. Потім опівночі червону свічку запаліть, візьміть шпильку в руку і, думаючи про кохану людину, прочитайте заговір:

  «Шпильку тобі (ім’я чоловіка) дарую – на любов до мене (ваше ім’я) її заговорю. Носи подарунок – не втрачай, мене згадуй. Бути по-моєму».

  Після прочитання заговору погасіть свічку, покладіть шпильку під подушку і лягайте спати.

  У наступну і подальшу ночі ритуал необхідно в точності повторити. В останню ніч свічку потрібно залишити догорають до кінця. Після повного завершення обряду приколіть заговорену шпильку на одяг чоловіка в непомітне місце. Виберіть такий предмет гардеробу, який хлопець носить частіше інших. І ще, про всіх, проведених вами «маніпуляції», ваш улюблений чоловік не повинен знати ні в якому разі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: