Приворот на улюблену жінку

Якщо ви думаєте, що до магічним привороту звертаються лише жінки, то ви помиляєтеся. Чоловіки також часто страждають від нерозділеного кохання або намагаються повернути прихильність раніше коханої жінки за допомогою любовної магії. Як приворожити жінку ефективно, саме цим питанням і задаються чоловіки.

Зміст:

Приворот на улюблену жінку

Як приворожити жінку

Коли варто причаровувати жінку?

Бувають різні ситуації, коли приворожити жінку самостійно можна і навіть потрібно, ось коли варто цим займатися:

Приворот на жінку за допомогою мила

Приворожити кохану жінку можна з допомогою заговори, який вимовляється на звичайне туалетне мило. Звичайно, краще, щоб це було не звичайне мило, а подарункове красиве мило. Тому що цей предмет гігієни за підсумком потрібно буде піднести своїй коханій.

Насправді можна сказати, що сила заклинання і любовного ритуалу починає працювати вже, коли ви будете вибирати мило для своєї коханої жінки. Думайте про неї в цей момент, уявляйте її образ. В цей момент теж йде енергетична співзвучність, яка дозволить збільшити силу любовного заговору. Виберіть цей предмет гігієни того кольору, який відповідає вашій коханій, форми, яка може висловити ваше ставлення до неї. Благо, на сьогоднішній день, можна знайти мило на самий вишуканий смак.

Сила любовного заговору буде діяти ще краще, якщо проводити його в період зростаючого місяця. Проводите ритуал у вечірній час доби. Бажано звільнити приміщення, в якому ви будете це робити від всіх людей і навіть домашніх тварин. А також вимкніть всі електричні прилади. Любовний ритуал можна проводити пі світлі свічки, так і при світлі самої місяця. Виберіть той варіант, який вам здається найкращим.

Візьміть в руки мило, дивіться на місяць або свічку і розкажіть їм, як ви любите свою жінку. Чи може, ви просто хочете зацікавити знайому, розкажіть і про це. Ваша душа повинна наповнитися найсвітлішими почуттями стосовно коханої жінки. Коли ви відчуєте, що це так, то читайте такий заговір:

«Мені самому бути набридло, ні, не в полон її хочу, любов її хочу, в серце своє поселити. Без неї не щастя, без неї не любов. Подобається, люблю. І щоб і вона собі в серце мене поселила. Тебе собі хочу. Ти омий своє божественне тіло, згадай про мене і прийди до мене. Прийди сама, собі на радість. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може. Сама місяць мені помічник».

Після цього прикладіть шматочок мила собі до грудей, закрийте очі і зробіть глибокий вдих. Уявіть, що ви вдихаєте ваше загальне щастя з коханою. У цей вечір більше розмовляти не можна. Потрібно йти і лягати спати. Швидше за все, в цю ніч вам присниться ваша любов, загальне щастя, так працює сила заговору. На наступний день подаруйте мило дівчині. Буквально через кілька днів ви помітите, що дівчина почала поводитися зовсім по-іншому у відношенні до вас. Ознаки зміни її відносини будуть на виду. Ловіть цей момент і завойовуйте її повністю.

Любовний приворот на жіночу білизну

Для тієї ситуації, де чоловік хоче повернути прихильність дружини, або хлопець хоче оновити почуття в стабільних відносинах дуже підійде любовний заговір жіноча нижня білизна. Важливо розуміти, що це може бути як нове жіноче білизна, яку ви замовите у подарунок дівчині, так і її щоденне білизна, яке вона неодмінно одягне.

Як і минулого разу, сила заговору спрацює ще краще, якщо ви будете накладати його в період зростаючого місяця. Потрібно піднести нижня білизна дівчата до місячного світла і вимовити наступний заговір:

«Раба Божа (ім’я), Раба Божого (ім’я своє) дуже любить, хоч і не показує цього. Я прошу тебе місяць, щоб ти допомогла їй показати мені свою любов. Щоб вона бачила мене і не могла не підійти, не поцілувати, не обійняти. Щоб я їй снився. А головне, щоб про одному мені вона мріяла. Нехай спалахне в ній пристрасть до мене, яку вона не зможе утримати. Нехай вона прийде до мене і стане істинно моєї і нічиєю більше».

Потім потрібно піднести до носа нижня білизна вдихнути його запах, представити в ньому свою жінку. Як самостійно приворожити кохану жінку наступний етап. На наступний день це білизну необхідно подарувати своїй коханій жінці. Як бачите, вже другий ритуал пов’язаний з тим, щоб приворожити жінку на подарунок. Можливо, якщо чоловік буде частенько дарувати жінці подарунки, то й окремо причаровувати її не доведеться.

Сила цієї заговору чудово працює на створення пристрасті у стосунках. А ще з допомогою цієї заговору можна повернути колишню дівчину, особливо, якщо сварка або розставання відбулися зовсім недавно. Тепер ви знаєте відповідь на питання, як приворожити кохану жінку.

Якщо ви вирішили приворожити заміжню жінку

У пристрасті і любові до чоловіка може прийти бажання приворожити заміжню жінку. Важливо розуміти, які наслідки може спричинити за собою подібний ритуал:

Приворот на заміжню жінку

Але, якщо навіть, незважаючи на всі ці наслідки, ви вирішили, що все-таки хочете приворожити заміжню даму, то ось найбезпечніший любовний ритуал. Його безневинність полягає в тому, що він лише допоможе зважитися жінці піти з сім’ї до вас тільки, якщо вона цього дійсно хоче. Але, якщо ж цього немає в її справжніх бажаннях, то такого не станеться, можливо, навпаки, вона ще більше зміцнитися в бажанні залишитися в родині.

Цей любовний ритуал проводиться дуже просто. вам потрібно вийти в повню під світлом місяця і вимовити наступний текст:

«Даруй їй ясність. Даруй їй щастя зі мною. Як вона сама того хоче, даруй. Кидають чоловіків, коли люблять інших, якщо це так, то дай їй свободу піти до мене від нього. Я прийму, буду любити і гріти, поселю її в своєму серці, а вона нехай поселить мене, якщо їй самій так буде завгодно».

Вимовляючи це заклинання вам потрібно бути з максимально чистим серцем. Ви щиро повинні бажати цього людини неймовірного особистого щастя. Тоді такий ритуал буде світлим. Якщо ви провели його саме так, зі світлими почуттями, то ситуація покращиться в будь-якому випадку. Ви або будете разом, або ваша любов до неї перестане бути такою болісною.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: