Як правильно зробити приворот по телефону?

Багато дівчат бували в ситуації, коли зустріч з симпатичним молодим чоловіком закінчувалася обміном телефонними номерами, але хлопець у підсумку так і не передзвонював. На щастя, не тільки технології не стоять на місці, але і магія, і приворот по телефону не фантастика, а легкий і дієвий ритуал. Така магія називається домашньої або повсякденного, і відрізняє її простота і доступність. Мало хто знає, що за допомогою телефону можна приворожити вподобаного чоловіка.

Зміст:

Як правильно зробити приворот по телефону?

Приворот по телефону

Для ритуалу потрібно тільки мобільний телефон, а він є у кожного. Знаючи текст заговори, приворот можна зробити самостійно в домашніх умовах, не вдаючись до дорогої допомоги фахівців. За допомогою такого ритуалу можна змусити коханого зателефонувати, призначити зустріч і добитися взаємності.

Якими бувають телефонні привороти

Маючи в наявності мобільник, приворот на телефон можна зробити наступними способами:

Зазначивши очевидну простоту і доступність телефонної магії, не варто недооцінювати її ефективність і забувати про наслідки. Намагаючись приворожити невільного чоловіка, що має кохану або дружину, важливо пам’ятати, що це втручання в життя іншої людини, яке буде мати свої наслідки. Навіть роблячи приворот улюбленого за допомогою мобільного телефону, важливо подбати про власну кармічної захисту. Вкрай важливо, щоб об’єкт любові сам відчував інтерес, а чари служив лише в якості посилення інтересу хлопця.

Навіть здійснюючи найпростіший приворот з фото з телефону, ні в якому разі не можна читати текст заговору з дисплея планшета, комп’ютера або ж з аркуша паперу. Магія передбачає деякі зусилля з боку практика. Перш ніж приступати до виконання ритуалу, потрібно ретельно завчити напам’ять текст заговору і читати його виключно по пам’яті без запинок і подсматриваний.

Сильний приворот на телефон заснований на енергетику людини, що читає заговір, його цілеспрямованості і мотивації – чим сильніша емоційна прив’язаність, тим більше ймовірність успішно приворожити вподобаного чоловіка.

Зробити приворот на телефон, знаючи тільки номер коханого хлопця, дуже легко, якщо грамотно підготуватися до проведення ритуалу. Перед тим, як створити приворот, неважливо за номером телефону, на дзвінок або за фото чоловіка, не зайвим буде здійснення посади протягом трьох днів. Після посту потрібно відвідати церкву і купити там три свічки, одна з яких повинна бути великою. Маленькі свічки потрібно поставити за своє здоров’я і здоров’я коханого чоловіка. Велику свічку потрібно вдома облити святою водою і пройти з нею по всьому будинку, зробивши паузи у всіх кутах. Після того, як будуть виконані всі підготовчі заходи, можна переходити безпосередньо до привороту.

Привороти за номером телефону

Якщо дівчина і сподобався їй хлопець обмінялися телефонами, але молодий чоловік так і не подзвонив, дівчина може з допомогою магії змусити чоловіка зв’язатися з нею.

Для цього потрібно записати на папері номер молодої людини, при цьому згадуючи деталі зустрічі, запалити тонку свічку жовтого кольору і читати слова заговори, стоячи на балконі або біля відкритого навстіж вікна. Заговір необхідно повторювати весь час, поки вітер не задме свічку. При читанні приворотного тексту потрібно представляти, як чоловік тягнеться до трубки і набирає номер дівчини, що здійснює ритуал.

«Обранець мій довгоочікуваний, вистражданий і нагаданный, згадуй як було зі мною добре, забажай зустрітися зі мною ще. Мерщій набирай номер мій, і до швидкої зустрічі з тобою».

Не менш ефективним буде телефонний приворот, якщо використовувати заговір на папері, проколов палець і обмазавши аркуш з текстом наговору своєю кров’ю, після чого листок потрібно спалити і розвіяти попіл.

Ймовірно, що ритуал подіє не відразу, але через якийсь час об’єкт любові подзвонить сам.

Приворот по телефонної розмови

Мало хто знає, що звичайний телефонний дзвінок може послужити відмінним приворотним засобом, проведеним самостійно в домашніх умовах. Для цього потрібно використовувати не стільки телефон, але сам голос людини, чиєї любові потрібно домогтися, адже голос, як належать людині предмети, здатний стати провідником в тонкі світи, і це можна використовувати у магічних ритуалах і надавати через розмову вплив на людей.

Для особливого ритуалу під час дзвінка телефон рекомендується перевести в режим без звуку, щоб мелодія не відволікала від процесу. Потім потрібно зателефонувати тому, чиєї любові потрібно досягти і спровокувати молодої людини на довгі репліки. У той час, поки чоловік щось розповідає, необхідно повторювати про себе такі слова

«Я зараз чую твій голос, а ти, коханий, дихаєш мною. Буду я для тебе одна, бажана і вірна, краща дружина».

Існує сильний приворот на телефон, для цього привороту, необхідно проведення подібних ритуалів знадобиться не тільки телефон, а молоко і кров. Кров потрібна саме в той період, коли йдуть місячні. Недарма привороти на місячну кров є найсильнішими, але без кармічної захисту краще до них не прибігати, так як наслідки можуть бути дуже неприємними.

Для такого сильного дієвого привороту на телефонний дзвінок потрібно використовувати домашнє не пастеризоване молоко і менструальна кров, які необхідно перемішати в керамічному посуді перед тим, як зателефонувати людині, якого потрібно приворожити. Крім крові і молока потрібна нова губка (можна використовувати чистий шматочок щільної тканини з натуральних матеріалів). У той час, коли відбувається дзвінок, потрібно бути повністю роздягненим. Дуже важливо, щоб час, коли зателефонувавши за телефоном коханий, не був зайнятий і міг розмовляти протягом декількох хвилин, перебуваючи в хорошому настрої. Розмова під час ритуалу потрібно буде різко обірвати мовчки повісивши трубку, а краще відключивши телефон. Після ритуалу важливо ні з ким не розмовляти протягом ночі. Листування теж під забороною. Під час розмови потрібно змочити губку в молочно-кров’яної суміші і провести їй по обличчю, по грудях, затримавшись в області серця, а потім рухатися по животу в напрямку геніталій.

Весь цей час потрібно представляти щасливі стосунки з тим, кого потрібно приворожити.

По закінченні цього процесу необхідно мовчки повісити трубку і сказати наступні слова:

«Я та, хто силою місячної крові і материнського молока прив’язує тебе навік. Візьми кров мою, і нехай вона з’єднається з твоєю. Іспей молока, так воно призведе тебе до мене. Тепер без мене ти подібний до дитини без материнського молока і крові батька. Лише повернувшись до мене, ти знайдеш щастя.»

Приворот на фотографії в телефоні

Привороти за допомогою фотографій дуже популярні вже багато років, і недаремно – адже фото є візуальної проекцією людини. Люди, далекі від магії і не припускають, що приворожити по фото на телефоні не тільки реально, але просто і дієво. В даному випадку не має значення, з якого ракурсу було зроблено фото – можливо навіть зі спини, або збоку.

Приворот на фото в телефоні можна здійснювати також, як і кожну другу присушку по фотографії, але і є і спеціальний ритуал, для якого знадобляться білі одягу, церковні свічки і свята вода.

Після витриманого три дні посту, потрібно залишитися в приміщенні однієї, ближче до ночі одягтися у все біле (і бажано нове), запалити три церковні свічки, окроплені попередньо святою водою і стоячи в центрі трикутника з свічок, дивлячись на телефонне фото коханого, тричі читати слова заговори:

«Ти ведений прийдеш до кличе. Як не горять свічки без повітря, так і ти без мене не дихаєш, не живеш, не спиш, світла не бачиш, птахів не чуєш. Я повітря полум’я твого, я вода твоя, я життя твоє, тепло вогнища твого і половина серця. М’який віск міцніше каменю, слова мої непорушними.»

Після прочитання заговору від одягу і свічок потрібно позбутися, а краще спалити. Після того як зроблений такий приворот чоловіки по фотографії нателефоне, фото коханого, використане під час обряду, потрібно видалити.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: