Як зробити приворот на воду?

До чого тільки не вдаються люди для того, щоб влаштувати своє особисте життя і зберегти коханої або коханого поруч. Здавна для цих цілей використовується приворот на воду. Ще наші прабатьки з допомогою цього ритуалу зберігали сім’ї, знаходили справжню міцну любов навіки, а також зберігали відносини. Чому саме вода? Справа в тому, що вода – це провідник, який допомагає налаштувати зв’язок з потойбічними силами і додати додаткової потужності в обряд.

Зміст:

Як зробити приворот на воду?

Приворот на воду

Для того щоб досягти бажаного результату потрібно дотримуватися правила привороту, а також виконувати всі настанови по порядку. Також варто пам’ятати і про те, що приворот з водою – це не іграшка, тому потрібно ретельно продумати, чи дійсно це той самий чоловік, з яким ви плануєте прожити все життя. Дізнаємося, як зробити приворот на воду і як використовувати святу воду правильно.

В яких випадках потрібен приворот на воді

Варто зазначити, що привороти на воді – це ритуали, які підійдуть не для кожної ситуації, їх ще називають прив’язка на воду або водний відворот. Необхідно дотримуватися умова, при якому виконавець обряду буде мати доступ до об’єкту кохання. Це потрібно для того, щоб ви мали можливість запросити коханого або кохану в гості на чаювання. Як ви вже встигли здогадатися, чай або кава буде приготований на заговоренной воді. Хоча, якщо ваша майбутня друга половинка працює разом з вами, запрошувати додому не обов’язково, достатньо буде чашки напою на роботі, і ви досягнете свого.

Також є кілька приворотів, в яких контакт жертви привороту з заговоренной водою не обов’язковий. До таких обрядів відносять ритуали у ванній кімнаті, в річці, морі і так далі. Про кожного з них буде розказано далі.

Особливості читання привороту на воду

Зазвичай, в кожному конкретно взятому привороте є свої особливості, які зазначаються в поясненнях. Привороти на воді не є винятком. вам потрібно дотримуватися чітких інструкцій і не відхилятися від них, щоб добитися результату і перевірити його дію. Опишемо найбільш поширені:

Яка вода підійде для ритуалу

Як відомо, існує кілька видів води:

Прийнято вважати, що в магічних цілях використовують тільки свячену воду, це не так. Є безліч ритуалів, які проводять з використанням звичайної води, яка тече з крана. Це пояснюється тим, що важливий не хімічний склад і походження води, а факт наявності прозорої рідини і професіоналізм чаклуна.

Що стосується святої води, її використовують в привороти на любов, так як вона володіє особливою чистотою і невинністю. Однак застосовувати її абсолютно у всіх привороти не рекомендується, якщо на те немає особливих вказівок. Наприклад, якщо ви маєте намір зробити присушку на тугу на воді або обряд остуды, свята вода в такому випадку строго протипоказана. Справа в тому, що даний ритуал – це жорстке підпорядкування волі і бажань іншої людини магу, що в принципі ніяк не може бути виправдане християнською релігією. Які любовні ритуали можуть задіяти святу воду? Яскравим прикладом таких обрядів може бути примирення посварилися, повернення пристрасті у відносини і так далі. Тобто такі привороти не можуть бути спрямовані на третю особу і тим більше нести якийсь негатив по відношенню до кого-небудь.

Приклад привороту на святій воді

Отже, щоб провести обряд із використанням води, освяченої в церкві або храмі, вам знадобиться сама вода, а також фото коханого – обов’язково чоловіка, але не хлопця, тобто ви повинні складатися в офіційних відносинах, як чоловік і дружина.

Важливий момент – під час скоєння приворотного обряду, ні в якому разі не можна думати про що-небудь стороннє. Ви можете згадувати найкращі моменти, які коли-небудь відбувалися в подружнього життя.

Вам потрібно купити в храмі або церкви одну свічку, а також самостійно взяти пляшку зі святою водою. У домашніх умовах, коли сонце сяде, потрібно намочити свічку водою, потім, коли вона повністю висохне, починати проводити сам ритуал. Запаліть свічку, і тримайте її правою рукою перед собою. У ліву руку візьміть фото улюбленого чоловіка. Дивлячись на фотографію, потрібно згадувати найкращі моменти, які ви пережили разом, при цьому промовляючи такі слова:

«Ти – моя доля і туга, ти — моя любов, більше всіх на світі я тебе люблю. Хто б не був у тебе, забудь її, тільки я буду твоєю назавжди».

Після того, як будуть вимовлені слова, треба у склянку зі святою водою потрібно опустити фотографію, при цьому скрутивши її в тугу трубочку. Потримайте фото в такому стані близько 10 секунд, потім пошепки скажіть такі слова: «Допоможи мені, вогонь, допоможи мені вода». На цьому обряд привороту на святій воді закінчується.

Як провести приворот на звичайну воду

Як вже було сказано, привороти на воді можна проводити не тільки на святій воді, але і на самій звичайній проточній. Головне, щоб вода була чистою і прозорою, тоді вона зможе виконати свою роль в обряді. Якщо все буде зроблено правильно, то сила заговору буде прийнята в рідину і буде запущена в роботу.

Вам необхідно набрати в пляшку воду з-під крана. Потім поставити ємність на кухонний стіл. Після, тримаючи в одній руці запалену свічку, промовте наступні слова заговори, дивлячись на вогонь:

«Покликом свого судженого вирядженого, ім’я хлопця або дівчини, Своїми думками закликаю. Хочу залишити всі проблеми позаду, сварки і конфлікти нехай залишаться за нами і ніколи не чіпатимуть нашу сім’ю. Заговорюю нашу любов і не дам нікому її зруйнувати. Ти тільки мій і більше нічий, з тобою будемо по життю йти в одну ногу. Амінь, амінь, амінь».

Після цього візьміть у руки пляшку, прочитайте будь-яку християнську молитву і тричі перехрестіться. Ідеально підійде молитва Святої Матрони. Далі, щоб заговір подіяв, потрібно приготувати будь-який напій на заговоренной воді або ж дати її в незмінному вигляді в якості частування. Вважається, що після першого ж ковтка, приворот хлопця на воді почне діяти і улюблений залишиться вірним тільки вам. Більше того, тепер не ви будете шукати приводу для зустрічей, а він сам виявить бажання і буде діяти рішуче.

Однак варто розуміти, що успіх не завжди буде тривалим. Є велика ймовірність того, що через якийсь час приворот перестане діяти і почуття чоловіка охолонуть. Маги радять ретельно прислухатися до своїх снів, адже вони можуть дати відповіді на багато питань, які цікавлять того, хто займався приворот.

Також потрібно зазначити і те, що ваші долі не будуть прив’язані назавжди, так діє тільки чорна магія, пригнічуючи волю і бажання людини. Тут же має місце більш м’яку дію, тобто вам буде дано шанс прожити життя разом. До речі, зняття такого привороту не знадобиться, а його наслідки е відчуваються ні жерствой, ні виконавцем.

Як приворожити на сіль з водою

Щоб провести приворот на воді за допомогою солі, вам знадобиться щіпка солі і склянку чистої води. Що стосується води, то її ніхто до цього не повинен пити, тобто пляшка повинна бути нова, а вода в склянці незаймана. Сіль повинна бути харчової, дрібної, щоб як можна швидше розчинитися у воді. Обов’язково зверніть увагу на те, що подібний обряд рекомендується проводити вранці в п’ятницю.

Висипте сіль на чистий білий аркуш. Зробити це потрібно так, щоб утворилася картинка у вигляді серця. Потім це серце солі висипають у стакан і дають солі можливість повністю розчинитися. Коли це сталося, візьміть свічку, тримаючи її в лівій руці, вимовте слова заговори:

«Сіль у воді не прожила, так і ти не зможеш прожити ні з ким, крім мене. Тільки я стану твоєю навіки століть, тільки мені ти зможеш довіряти і вірити, як і я тобі. Розлучися з усім, що з іншими пов’язано, відпусти їх і будь щасливий зі мною».

Щоб приворот почав діяти, потрібно щоб чоловік торкнувся води. Для того щоб це сталося, треба вмити свого чоловіка або запропонувати обполоснути руки. Якщо зробити це проблематично, то можна обмежитися тим, що ви просто обрызгаете на взуття чи одяг улюбленого. У будь-якому випадку буде фізичний контакт, так як чоловік доторкнеться до облитого місця, тобто заговорена вода почне діяти.

Особливістю даного ритуалу є те, що чоловік або хлопець не повинен ні в якому разі пити воду, на яку був зроблений приворот, в даному випадку це не потрібно. Також скажемо і про те, що рідина можна переливати і зберігати деякий час, якщо в цьому є необхідність.

Приворот на слині і воді

Даний ритуал проводять строго в нічний час, так, щоб у вас не було свідків. Відразу скажемо про те, що слина знадобиться тільки ваша, тобто того, хто проводить приворот. Це добре, так як вам не доведеться шукати витончені способи здобувати біоматеріал у коханого.

Все, що вам знадобиться, це вимовити певні слова, тримаючи воду в роті. Наберіть води і зробіть приворот, в цей час і станеться той самий контакт слини з водою. Важливо під час читання не ковтати рідину, так як це порушить умову привороту.

Текст, який потрібно каже про себе такий:

«Моя слина – це те, що живе в мені і не піде від мене ніколи. Чоловік мій теж буде лише моїм і не покине мене ніколи. Він, раб Божий, і вдень і вночі буде про мене думати, не впускаючи більше нікого в свою голову. Будь при мені, будь зі мною. Амінь. Амінь. Амінь».

Після цього выплевывайте воду в заздалегідь підготовлений для цього склянку. Цією водою потрібно напоїти коханого, так ви зможете прив’язати його на багато років.

Приворот на воді вночі

Даний приворот на воді робиться строго вночі, опівночі. Для того щоб підготуватися, вам знадобитися звичайний скляний стакан. Потрібно наповнити його будь прозорою чистою водою, потім за допомогою пальців лівої руки потрібно водити по його обідку рівно сім разів. В цей час необхідно вимовляти пошепки повне ім’я коханої людини.

Після того, як ви нашептали ім’я чоловіка чи жінки, поставте склянку під місячне світло, це наповнить воду додаткової енергетикою, яка вважається однією з наймогутніших. Бажано вибирати ночі, коли місяць щербатий, тоді приворожити хлопця буде простіше.

Важливо все провести так, щоб ніхто не знав, чим саме ви займаєтеся і в чому сенс. Як і у багатьох вже описаних привороти, жертві обряду потрібно випити цю рідину. Це можна робити вже на наступний ранок, рідина встигне увібрати в себе достатню кількість енергії. Можна дати не змінену воду або ж поставити на стіл приготований її основі якої-небудь напій. Винятком є тільки напої, що містять спирт, тобто алкоголь.

Приворот у ванній

Для того щоб цей обряд вдався, вам знадобиться роздобути якусь особисту річ, яка належить вашому обранцеві. Ідеальним буде те, що максимально близько прилягає до тіла – натільний хрестик або нижня білизна, тобто майка або труси. Якщо у вас немає можливості взяти таку річ, від цього варіанту проведення привороту доведеться відмовитися.

Наповніть ванну водою, вода повинна бути досить теплою, так як вам надалі потрібно буде в ній лежати. Коли ванна буде наповнена, прочитайте заклинання, дивлячись на воду.

«Я тону в своїх почуттях, так як люблю я його сильно. Не можу без нього жити, як вода без води, як вогонь без вогню. Вода покриє мене так, як тебе покриє любов моя. Прийди до мене і будь зі мною».

Коли заклинання прочитано, роздягайтеся і лягайте в набрану ванну. При цьому обов’язково візьміть з собою особисту річ чоловіка. Вода повинна повністю покривати вашу груди. Потім опуститеся в воду так, щоб ваше обличчя було повністю занурене у воду, зробити це потрібно тричі, так приворот отримає потрійну силу. Після цього скажіть заговір ще раз, це і завершить приворот. Після закінчення обряду, ви можете повернути особисту річ коханому, або залиште її в якості трофея.

Яких правил потрібно дотримуватися

Щоб приворот подіяв, потрібно дотримуватися правил:

Ці правила дуже прості, дотримати їх не складає особливих труднощів. Варто розуміти, що приворот – це своєрідне таїнство, яке не можна присвячувати сторонніх. Щастя любить тишу, тільки так ви зможете бути впевнені в тому, що приворот подіє.

Той, хто любить по справжньому, зможе скористатися приворотами на воді з розумом. Це зможе зробити будь-яка людина без досвіду самостійно в домашніх умовах. Головне – пам’ятати про те, що ви втручаєтеся в долю іншої людини, тому робіть вчинки свідомо. Любов – це прекрасне почуття, яке іноді вимагає жертв. Ви можете приворожити, нехай приворот стане тією самою жертвою, яка дасть старт прекрасним і тривалих стосунків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: