Як прив’язати до себе коханого чоловіка назавжди?

Коли молода дівчина закохується в хлопця, то їй здається, що він просто зобов’язаний відповісти їй взаємністю. Особливо, якщо це перша любов. Чимось неймовірним здається, якщо молода людина не збирається відповідати їй взаємністю. Частина дівчат вибирають в цій ситуації боротися до кінця за свою любов і вдаються до магічних способів. Стоїть питання, як прив’язати до себе хлопця магічним шляхом?

Зміст:

Як прив'язати до себе коханого чоловіка назавжди?

Як прив’язати до себе хлопця

Можна людину назавжди прив’язати?

В пориві пристрасті, розпачу, любові дівчина часто хоче назавжди прив’язати до себе молодого людини за допомогою магії. Що ж в принципі магія знає такі способи прив’язки. Але при цьому важливо враховувати, що прив’язати до себе хлопця назавжди – це назавжди лідирувати у ваших з ним стосунків, брати на себе велику частину відповідальності у відносинах. А ось це вже подобається далеко не всім дівчатам.

Справа в тому, що при любовному магічному привороте порушується воля чоловіка. Він частково стає підвладним жінці, яка його причарувала. Любовний заговір діє так, що приворожених чоловіків, ніби перебуває в тумані, він не до кінця усвідомлює, що відбувається. Треба сказати, що це впливає також і на характер чоловіка, він змінюється і часто не в кращу сторону.

Тобто фактично дівчина бере собі у відносини назавжди людини, яка до кінця не є тим, кого вона полюбила раніше. А адже приворот назавжди вже зроблений, як вчинити в такому випадку? Звичайно, щоб вирішити таку ситуацію на допомогу прийде любовний магічний відворот, але без неприємних наслідків навряд чи обійдеться. А ось профілактичні заходи завжди краще, ніж найкраще лікування хвороби. Це означає, що краще десять разів подумати перед тим, як причаровувати чоловіка до себе назавжди.

Вже, якщо так, хочеться роздобути собі конкретної молодої людини, то спробуйте просто любовний приворот, але не привораживайте відразу назавжди.

Приворот назавжди може бути виправданий хіба що у випадку, якщо жінка дуже довго знаходиться у відносинах з чоловіком і він ніяк не наважується зробити їй пропозицію. При цьому вона його любить, точно знає, що хоче бути з ним. Тоді вже можна приворожити чоловіка назавжди.

Випадки, коли роблять любовний приворот?

Нерозділене кохання – це не єдиний випадок у житті, коли застосовується магічний любовний приворот. Ось, коли ще можна сміливо вдатися до магічним силам:

Приворот хлопця на фото і троянду.

Спочатку, давайте розглянемо варіант, коли дівчина хоче прив’язати до себе колишнього хлопця або того з ким вона сильно посварилася, але не наважується зробити перший крок. Прив’язка ця дуже популярна серед молоденьких дівчат, її легко здійснити в домашніх умовах.

Для любовного магічного привороту знадобиться наступне: червона троянда на довгій ніжці з шипами, одна червона свічка, фото коханого чоловіка, лялька вуду.

Ляльку вуду потрібно підготувати заздалегідь. Для цього купите пластилін і зліпіть з шматочка пластиліну фігурку чоловічка. Вона не повинна бути більша. Максимум 7 на 7 див. Ця магічна прив’язка буде працювати ще краще, якщо ви зробите її в період зростаючого місяця. Ще бажано в день ритуалу мало є, щоб підвищити свої вібрації.

До ритуалу приступайте, коли вже свечеріє. Сідайте на самоті в кімнаті так, щоб вам ніхто не міг перешкодити. Магія любить, коли їй надають для роботи багато порожнього простору. Запалюйте свічку, це теж допоможе створити відповідну атмосферу.

Перед собою покладіть ляльку вуду, на неї покладіть фото коханого хлопця. Закрийте очі. Спочатку наповніть свою душу відчуттям любові і пристрасті щодо цього хлопця. Саме ці почуття йому передаються в ритуалі. Потім відкрийте очі. Візьміть в руку троянду, прикладіть її до серця, дивіться на фото і читайте такий заговір:

«Тобі коханому серце своє віддала, а тому взяти не можу. Все життя мені знадобиться, щоб розлюбити тебе. Тому хочу, щоб і ти мене любив. Пристрасно і ніжно, мене одну. Хочу, щоб ти був пов’язаний путами любові, пов’язаний був моєю ніжністю. Я не змусила, я любов у тебе вселила до себе. Без мене ти не можеш без мене ти сам не свій, без мене нема тобі щастя. Я до тебе прийшла, твоє серце забрала».

Як тільки закінчите читати заговір трояндою, її шипом проткніть фото наскрізь і фігурку. Тобто покладіть троянду шипом на фото і вуду. Після цього потрібно загасити свічку і в повній темряві заховати цю конструкцію в затишне місце, подалі від очей оточуючих.

Коли роза повністю зів’яне, молода людина виявить до вас свою любов.

Любовний приворот на фото і свічку

Якщо ви хочете підігріти вже наявні відносини з хлопцем, то краще для цього вибрати ритуал, який проводиться на фотографії і церковної свічці.

Його можна теж зробити в період, коли місяць знаходиться в зростанні. Для проведення знадобиться одна церковна свічка і фото улюбленого хлопця.

Сідайте ввечері теж на самоті, запалюйте свічку. Спочатку просто прочитайте молитву. Вона допоможе вашому серцю відчинитися. Потім візьміть у руки фотографію коханого чоловіка і розгляньте її в найдрібніших подробицях. Після закрийте очі і уявіть, як ваш хлопець може ваш любить. Завдання тут відчути ту силу любові і пристрасті, яку ви чекаєте від молодої людини. Потрібно, щоб ці почуття дуже яскраво відчувалися не тільки в душі, але ще і в тілі. Дочекайтеся, поки почне реагувати тіло. Це може бути відчуття «мурашок» по тілу, прискорене серцебиття, загадкова усмішка, яка з’явилася сама собою на обличчі. Тільки після цього починайте читати заговір:

«Любов моя до тебе сильна, а твоя любов і пристрасть до мене ще сильніше, ще гарячіше. Бачиш ти, що я життя твоє, ти чуєш, що я головний смак життя. Не боїшся ти бути тим, хто відкрито проявляє свою любов і пристрасть до мене. Бути тобі зі мною щасливим, тобі знати про це і виявляти тобі це. Передаю силу любові до тебе».

Таким чином, ви заклинаете, щоб ваш коханий чоловік активніше виявляв свою любов до вас. Серед чоловіків часто поширене, що вони бояться розкрити своє серце, як раз за допомогою цього ритуалу це і вийде.

Після цього фотографію підпаліть з чотирьох кінців від свічки, потім стушкуйте і сховайте собі під подушку. Там вона повинна знаходитися, протягом тижня, якраз через це час і почне діяти ритуал.

Приворожити хлопця на нижню білизну

Ось ще один екстравагантний приворот, який допоможе дівчині підвищити градус пристрасті у стосунках з коханим чоловіком. Ця прив’язка на коханого хлопця проводиться, якщо дівчина зустрічається з хлопцем або тільки намагається привернути його увагу. Заговір працює навіть у тому випадку, якщо ви знайомі з ним тільки по переписці, наприклад.

У другому випадку не дивуйтеся, якщо ваш роман почнеться з бурхливого сексу, оскільки цей ритуал працює саме на сексуальний інтерес хлопця до вас.

Щоб провести цей ритуал доведеться купити собі нове красиве нижню білизну. Коли будете вибирати його, обов’язково думайте про свою кохану людину.

Проводите прив’язку на зростаючий місяць. Вона проводиться дуже легко. Одягніться в нижню білизну і встаньте перед вікном так, щоб на вас чітко світил місячне світло. Якщо є можливість зробити так, щоб встати під прямим місячним світлом, то прив’язка спрацює ще краще. Можна вийти на балкон, наприклад.

Подивіться на себе в місячному світлі. Уявіть, ніби сама місяць вами милується в цьому вбранні. У цей момент дуже важливо відчути себе неймовірно сексуальною. Зростив у собі цю енергію. Зростив у собі пристрасть. Тут теж можна і потрібно отримати реакцію тіла. Коли ви підвищите рівень сексуальної енергії, то подивіться в упор на місяць і скажіть енергійно і пристрасно:

«Одна я йому свічку, затмеваю все навколо. Перестати хотіти мене не можеш, всю мене хочеш. Я його, він мій, пристрасті ми удвох. Самозабутньо. Вперед. Знайти».

Після цього зробіть три глибоких вдихи, ще раз подивіться на місяць. Обов’язково заздалегідь подякуйте їй за допомогу і вирушайте спати в цьому білизна. Не дивуйтеся, якщо вночі вам присниться еротичний сон. Це буде дуже хорошим знаком, який говорить про те, що ритуал працює.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: