Як зробити приворот на місяць, що зменшується

Існує безліч факторів, що впливають на успіх любовних приворотів. Не останнє місце в цьому списку займають місячні фази від яких у великій мірі залежить кінцевий результат ритуалу. Тому, роблячи приворот на місяць, що зменшується, важливо знати специфіку цього періоду.

Зміст:

Як зробити приворот на місяць, що зменшується

Приворот на убуваючий місяць

Фази Місяця і їхній вплив

Сьогодні ні для кого не секрет, що Місяць, проходячи повний цикл від зростання до зменшення, на кожному його етапі по-різному впливає на людину. Природно, що ці процеси в повній мірі впливають на проведення різноманітних ритуалів любовної магії. Для отримання найбільш сприятливого результату від обряду необхідно точно знати, який ритуал, і в яку фазу місяця краще робити.

Для початку розберемося з самими фазами місяця, яких існує чотири:

 • Молодий місяц.
 • Зростаючий місяць.
 • Повний місяць.
 • Старий місяць.
 • Фаза зростаючого місяця символізує зростання і зародження чогось нового. Тому цей період найбільш сприятливий для проведення ритуалів, пов’язаних з початком або примноженням. На зростаючому місяці рекомендують робити привороти і прив’язки на улюблених людей. Найсильніше вплив Місяця на будь-які види любовної магії спостерігається на фазі повного місяця. Саме в цей період «творяться» найпотужніші і небезпечні ритуали.

  Що ж стосується фази місяця, що зменшується, то вона означає кінець і згасання. Отже, і любовні ритуали цього періоду повинні бути спрямовані на погашення і згасання почуттів. На місяць, що зменшується краще всього виходять остуды, закоти, роззсорки. Це найсприятливіший період для тих, хто хоче позбавитися від суперниці або суперника, відвести одруженого чоловіка або заміжню жінку з родини, «відбити» чоловіка коханки або дружину у коханця, за новою «завоювати» колишнього хлопця або дівчину.

  Приворот на фотографію

  Розглянемо, яким чином можна зробити приворот на місяць, що зменшується на чоловіка або жінку з фото самостійно в домашніх умовах. Це досить сильний ритуал, який допоможе «відвоювати» коханої людини у суперника чи суперниці. Для проведення обряду потрібно підготувати червону, білу і чорну свічку, клапоть червоної тканини, фото вашої коханої людини, ваше фото і фото суперника чи суперниці. На фотографіях люди повинні бути зображені в повний зріст і в самоті. Добре, якщо знімки будуть одного формату.

  Обряд привороту на фото на місяць, що зменшується буде проходити в кілька етапів, тому для повного його завершення вам знадобиться три дні, або, вірніше, три ночі. Проводити ритуал потрібно в самоті опівночі. Ніщо не повинно відволікати вас від обряду, а всі думки вам потрібно буде направити виключно на досягнення потрібного результату. Для проведення ритуалу, також, знадобиться стіл і зручний стілець.

  Перший етап

  У першу ніч потрібно буде зробити остуду на відносини між вашим коханою людиною і вашим суперником або суперницею. Для цього опівночі запаліть чорну і білу свічки і поставте їх на стіл. Потім покладіть фотографії вашого улюбленого людини і вашого суперника таким чином, щоб біла свічка перебувала у головах фото вашого хлопця або дівчини, а чорна – у головах вашого суперника чи суперниці. Фотографії повинні лежати горілиць.

  Подивіться уважно в очі коханій людині, уявляючи, що він знаходиться поруч з вами і спробуйте відчути його присутність. Те ж саме зробіть і щодо фотографії суперника. Потім візьміть фотографії в руки і з’єднайте їх таким чином, щоб особи людей дивилися в різні боки. Далі слід читати особливий приворот на місяць, що зменшується:

  «Силою Місяця, жаром вогню поділяю Раба Божого (ім’я коханої людини) і Рабу Божу (ім’я суперниці) назавжди. Нехай будуть вони далекі один від одного як небо і земля. Ніколи не зійтися їм разом, як вогню і воді».

  Потім покладіть фотографії на стіл обличчям вгору, поставте між ними чорну свічку і скажіть:

  «Нехай розверзнеться між ними бездонна прірва на віки вічні. Хай буде так».

  Далі візьміть білу свічку і, капаючи краплі воску в область голови суперниці скажіть:

  «З думок твоїх, Раба Божа (ім’я суперниці) образ Раба Божого (ім’я коханої людини) перу. Забути його тобі навік наказую».

  Потім капніть кілька крапель воску в область серця суперниці і прочитайте наступний заговір:

  «Із серця твого, Раба Божа (ім’я суперниці) любов до Рабу Божому (ім’я коханої людини) виймаю. Навіки твої почуття до нього остуджую».

  І, нарешті, накапайте воску в область паху суперниці і скажіть:

  «Із стегон твоїх, Раба Божа (ім’я суперниці) бажання до Рабу Божому (ім’я коханої людини) виганяю. Всю пристрасть любовну твою до нього я забираю».

  І в самому кінці чітко потрібно вимовити:

  «Хай буде так».

  Потім спаліть фотографію суперниці над полум’ям чорної свічки. При цьому потрібно читати наступний заговір: «Вогонь горить яскраво, у полум’ї те жарко. Що в нього потрапляє, навіки зникає». Попіл від згорілого фотографії потрібно акуратно зібрати і вранці розвіяти на вітрі в безлюдному місці. По закінченню ритуалу потрібно погасити білу свічку і прибрати всі «компоненти» подалі від людських очей і лягає спати. Чорну свічку залиште на столі, поки вона не догорить до кінця.

  Другий етап

  У наступну ніч вам потрібно буде приворожити до себе коханої людини, щоб змусити його «переключитися» з суперниці на вас. Для цього опівночі запаліть білу і червону свічку, і покладіть фотографію чоловіка таким чином, щоб свічки знаходилися біля її узголів’я. Фото повинно лежати горілиць. Потім пильно подивіться в очі коханій людині, відчуваючи його присутність.

  Причаровувати будемо з допомогою червоної свічки. Капніть кілька крапель воску з неї в область голови чоловіка і скажіть:

  «У твої думки, Раб Божий (ім’я коханої людини) образ Раби Божої (ім’я) поселяю. Думати лише про неї однієї наказую».

  Потім покапайте воском в області серця чоловіка і скажіть:

  «Твоє серце, Раб Божий (ім’я коханої людини) любов до Рабі Божій (ім’я) вселяють. Любити лише її одну тебе я заклинаю».

  Далі капніть воском в область паху чоловіки і прочитайте наступний заговір:

  «В стегна твої, Раб Божий (ім’я коханої людини) бажання до Рабі Божій (ім’я) розміщую. Полум’я пристрасті в тілі запалюю».

  Потім, скажіть, як «припечатайте»:

  «Хай буде так».

  По закінченню обряду загорніть фотографію в клапоть червоної тканини і покладіть під подушку. Потім потрібно погасити свічки і прибрати до наступної ночі. Далі можна лягати спати. Вранці дістаньте фотознімок з-під подушки і сховайте його разом з іншими «компонентами» ритуалу.

  Третій етап

  В третю ніч потрібно буде закріпити приворот, який ви робили протягом двох попередніх ночей. Для цього запаліть білу і червону свічки і поставте їх на стіл. Перед червоною свічок покладіть фотографію вашої коханої людини, а перед білою – ваше зображення. Відчуєте присутність вашого коханого, візьміть його фотознімок в руку, так, щоб він лежав горілиць, і капніть в центр фото три краплі воску червоної свічки. Потім швидко, поки віск не охолов, візьміть своє зображення, покладіть на зображення вашого улюбленого людини, так, щоб вони були «лицем до лиця» і добре притисніть.

  Поки віск на знімках застигає, прочитайте наступний заговір, який скріпить приворот:

  «Я запалюю в ночі дві вінчальні свічки. Їх світло сяє яскраво, а вогонь палає жарко. Свічки шлях у темряві висвітлюють, Рабу Божу (ім’я) з Рабом Божим (ім’я коханої людини) з’єднують. Воском той союз скріплюю, бути йому вічним наказую. Хай буде так».

  Потім руки можна розтиснути, а фотографії, скріплені разом, покласти в клапоть червоної тканини і зав’язати триразовим вузлом. На сайт потрібно накапати воску з червоної свічки і сказати наступне:

  «Закрито – запечатано, від чужих очей навіки заховано. Нікому друк не зняти, вузол нікому не розв’язати. Хай буде так».

  Після проведення обряду покладіть згорток під подушку, а вранці сховайте в затишне місце, доступ до якого має тільки ви. Свічки можна не виплачувати, а залишити догорають на ніч.

  Приворот на місячну кров

  Популярність привороту на місячну кров пов’язана з тим, що це вплив сильне і, в той же час просте. Будь-яка жінка зможе з його допомогою самостійно приворожити до себе чоловіка. Зазвичай подібні ритуали проводять у фазу зростання Місяця. Однак приворот на місячні можна робити і в період Місяця, що убуває, особливо, якщо відносини між партнерами тільки «зароджуються».

  Для його проведення вам знадобиться червоне вино і ваша кров. Щоб домогтися найбільш сильного ефекту, потрібно використовувати тільки свіжу кров. Проводити ритуал краще ввечері в романтичній інтимній обстановці. Дочекайтеся, поки привораживаемый чоловік розслабиться, і непомітно додайте в його келих кілька крапель крові, супроводжуючи свої дії наступним заговором:

  «Кров’ю своєю Раба Божого (ім’я коханої людини) напою, волю його відберу. Кров Раби Божої (ім’я) по тілу Раба Божого (ім’я чоловіка) розтікається, серце любов’ю до мене наповнюється. Ні з ким більше Рабові Божому (ім’я коханої людини) не бути, лише одну Рабу Божу (ім’я) йому любити. Хай буде так».

  Потім заговоренным вином потрібно опоить чоловіка. Якщо у вас немає можливості капнути крові безпосередньо в келих коханого, можна додати її прямо в пляшку. Нічого страшного, якщо і вам доведеться надпити заговоренного вина, адже це ж ваша кров. Єдине, про що потрібно пам’ятати: якщо вино в пляшці залишиться, то ніхто, окрім вашого хлопця не повинен його випити. Це ж вино можна використовувати і під час ваших подальших зустрічей, але його ефект з кожним днем буде слабшати.

  Цей, простий, на перший погляд, приворот має і «зворотний бік медалі». Справа в тому, що всі ритуали, пов’язані із застосуванням біологічних матеріалів людини, яким є кров, знаходяться у віданні чорної магії і небезпечні тяжкими наслідками. Ці наслідки можуть торкнутися, як жертву привороту, так і його замовника. У чоловіка можуть початися проблеми зі здоров’ям, «посипатися» проблеми в роботі і особистому житті, з’явитися психічні захворювання або алкоголізм. Для жінки подібні обряди нерідко обертаються гінекологічними проблемами і «вінок безшлюбності».

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: