Приворот, який не можна зняти

Часто, в боротьбі за особисте щастя, люди готові жертвувати багатьом заради примарної надії бути з коханою людиною. У «хід йдуть різні хитрощі, і навіть магія. Звертаючись за допомогою до магів і чаклунів, закоханий чоловік просить зробити сильний приворот на любов, який не можна зняти, навіть не замислюючись про його наслідки. Спробуємо розібратися, чи варто «гра свічок»?

Зміст:

Приворот, який не можна зняти

Найсильніші привороти на любов

Специфіка сильних приворотів

Саме поняття привороту містить в собі якісь дії, які чинять вплив на біополе людини і викликають у ньому невидимі оку зміни. Любовний приворот – це певний ритуал, який проводиться самостійно в домашніх умовах або за допомогою людини, досвідченої в подібних справах. Метою подібних дій є внесення коректив у поведінку, думки і бажання людини – жертви привороту. Існує безліч різних видів любовних приворотів, одні з яких вважаються слабкими, а другі – сильними.

Слабкі, або білі привороти лише посилюють або послаблюють почуття людини, не пригнічуючи його волю. Такі обряди досить нешкідливі і не здатні завдати великої шкоди здоров’ю або особистого життя людини. Багато старовинних білих любовних приворотів, дійшли до наших днів у якості народного фольклору. Всім відомі дівочі ворожіння і ворожіння на святки, які сьогодні сприймаються, як данина стародавніми звичаями.

Зовсім по-іншому йдуть справи з сильними приворотами. Як правило, всі потужні впливи безпосередньо пов’язані з чорною магією. Вони більш дієві, але і більш небезпечні. У подібних ритуалах часто присутня звернення до темних сил, приносяться жертви, і відбувається спілкування з світом мертвих. Часто в сильних чорних ритуалах застосовують біологічні матеріали привораживаемого людини або замовника привороту.

Чорна магія – річ серйозна і непроста, тому робити подібні обряди самостійно в домашніх умовах людині непосвяченому вкрай небезпечно. Багато з таких ритуалів є практично необоротними, що в тисячі разів підвищує ризик, як для жертви, так і для замовника привороту. У цьому випадку одне невірне дію або неправильно вимовлене заклинання може накликати велику біду на них обох. Далі розглянемо кілька найбільш поширених видів найсильніших чорних приворотів, які не можна зняти.

Приворот на вольт

Приворот на вольт (або ляльку Вуду, як його ще називають) користується популярністю, як у чоловіків, так і у жінок. Його часто використовують коханки, щоб забрати з сім’ї одруженого чоловіка і дівчини, щоб «відбити» хлопця у суперниці. «Не гребують» цим ритуалом і обдурені дружини і чоловіки, в надії повернути свою «другу половинку». В цілому, це один з найсильніших ворожінь, якими багата чорна магія.

Механізм дії привороту на вольт полягає у впливі на людину через його астрального тіла, а провідником у цьому випадку виступає лялька. Її виготовляють за кілька днів до проведення ритуалу. Самим популярним матеріалом для вольта є віск. Для посилення ефекту привороту, віск, який використовується для виготовлення ляльки, додають біологічний матеріал жертви: нігті, волосся, сперму. Найбільш сильним вважається вольт, виготовлений з воску, який змішаний з кров’ю привораживаемого чоловіки або жінки.

За правилами виготовлення ляльки для привороту, вона повинна передавати статеві ознаки жертви. Тобто, якщо приворот робиться на дівчину, то ляльці потрібно зробити велику груди, а якщо вплив буде проводитися на хлопця, то – статевий член. Далі чорна магія «наказує» провести обряд наречення вольта – подання його чотирьом сторонам світу. Ляльку окроплюють заговоренной водою і кажуть:

«Нарікаю тебе (ім’я привораживаемого людини). Відтепер і назавжди ти — (ім’я привораживаемого людини)».

Потім по черзі підносять до кожної сторони світу, в якій для позначення ставиться чорна свічка і називають ім’я вольта:

«Дивись (назва частини світу: Північ, Південь, Схід, Захід) (ім’я привораживаемого людини)».

Далі проводиться сам ритуал приворот на любов. Вночі, при світлі палаючої червоної свічки читають наступний заговір і встромлюють в область «третього ока» голку-циганку:

«Гострою голкою встромлюють в голову Рабу Божому (ім’я жертви) думки про Рабі Божій (ім’я)».

Потім голку встромлюють в область серця і читають:

«Гострою голкою впивається в серце Раба Божого (ім’я жертви) любов до Рабі Божій (ім’я)»

І нарешті третю голку встромлюють в область паху ляльки, супроводжуючи дію заговором:

«Гострою голкою впивається в чресла Раба Божого (ім’я жертви) бажання до Рабі Божій (ім’я). Хай буде так».

Потім вольт загортають в клапоть червоної тканини і зав’язують триразовим вузлом. Згорток ховають в дуже надійному, недоступному «чужому оці» місці. Щоб приворот став «вічним», ляльку доведеться зберігати всю життя.

Приворот з місячної кров’ю

Ритуал з місячної кров’ю навряд чи можна позначити, як приворот який не можна зняти або «вічний», але те, що це чорна магія – безсумнівно. Обряд користується популярністю у дівчат, які хочуть забрати з сім’ї чужого чоловіка. Не він залишить байдужою і дружину, яка за будь-яку ціну бажає повернути любов цього самого чоловіка. Час проведення ритуалу, як можна здогадатися з назви, припадає на «ці дні» жінки, яка планує його зробити.

Приворожити місячної кров’ю дуже просто, а от, щоб зняти вплив – доведеться потрудитися. Сам обряд зазвичай проводиться в інтимній романтичній обстановці при світлі свічок. Коли жертва розслабиться і «втратить пильність» жінка потихеньку капає кілька крапель свіжої місячної крові в келих з червоним вином коханої людини і читає заговір:

«Кров’ю своєю Раба Божого (ім’я жнртвы) напою — волю його відберу. Вино по тілу Раба Божого (ім’я жертви) розливається — голова його думками лише про Рабі Божій (ім’я) однієї наповнюється. Без Раби Божої (ім’я) Рабу Божому (ім’я жертви) не жити. Лише одну Рабу Божу (ім’я) Рабу Божому (ім’я жертви) любити. Хай буде так».

Далі жертва випиває вино, і приворот починає діяти.

Оманлива простота ритуалу привертає до себе велику кількість бажаючих його зробити. Однак думаюча самостійна людина навряд чи зважиться зв’язати себе з кров’ю «об’єктом своєї пристрасті». Наслідки привороту на місячну кров можуть бути дуже серйозними. Привороженному людині загрожують проблеми зі здоров’ям і невдачі в особистому житті, які можуть призвести до розладів психіки та алкоголізму. Замовника привороту чекає обов’язковий «відкат» в якості «вінка безшлюбності» або гінекологічних проблем.

Приворот на фотографію

Розглядаючи приворот на фото, варто відзначити, що подібні ритуали можуть бути, як чорним, так і білими. До сильних чорним привороту на фото можна віднести обряди з кров’ю і цвинтарні ритуали. Такі дії неможливо, або дуже складно, зняти самостійно, а їх наслідки можуть бути непередбачуваними. Прийнято вважати, що «відкат» чорного привороту може переслідувати рід замовника і жертви аж до сьомого коліна.

Цвинтарний приворот

Цвинтарний приворот на фото, проведений за всіма правилами, є практично «вічним», зняти який дуже складно навіть фахівцю. Ритуал проводять на зростаючий місяць опівночі на кладовищі. Невтаємниченій людині зробити його досить складно і небезпечно. Приворот носить назву «Чорне вінчання».

Для його проведення необхідно приготувати два фото: своє і привораживаемого людини. На фотографіях, замовник привороту і жертва повинні бути зображені у самоті. Було б чудово, якби фото мали однаковий формат. Також треба мати в наявності лампадне масло, сірники, свічку і гостинці для відкупу. В якості відкупу можуть бути солодощі або монети.

Тільки ступивши на цвинтарну землю, треба піднести дарунок Господареві Кладовища і попросити в нього дозволу на проведення ритуалу. Потім необхідно знайти могилу з ім’ям, яке збігається з ім’ям привораживаемого людини. Тому, хто лежить у цій могилі, також, потрібно піднести дарунок і попросити дозволу на проведення обряду. Далі біля могили тезки жертви встановлюють і запалюють свічку.

Потім на могилу встановлюють фото замовника і жертви, обличчям до людини, який проводить обряд. Коли всі приготування зроблені, приворотний читає заговір, який повинен повінчати людей, зображених на фото. Далі з допомогою лампадної олії фотографії підпалюють і читають заговір ще раз. Після того, як зображення догорять, потрібно встати і швидко піти з кладовища, при цьому не можна ні в якому разі не оглядатися.

Приворот на фото з кров’ю

Приворожити по фотографії можна і з використанням крові замовника ритуалу. Цей спосіб набагато простіше, ніж цвинтарний приворот, але не набагато безпечніше. Найкращим часом для проведення обряду є опівночі, коли Місяць знаходиться в зростаючій фазі. Для проведення ритуалу знадобиться:

 • Фото привораживаемого людини, де він зображений у повний зріст і на самоті.
 • Свічка червоного або білого кольору.
 • Сірники.
 • Абсолютно нова, куплена спеціально для цього випадку голка-циганка.
 • Червоне вино.
 • Гвоздика.
 • Чебрець.
 • Невелика пляшка.
 • Залишившись у кімнаті на самоті потрібно запалити свічку, налити в келих вино і додати в нього трохи гвоздики і чебрецю. Потім необхідно взяти фотографію в руки і пильно вдивитися в очі зображеного на ній людини, уявляючи, що бачите його «в живу». Далі фото кладуть на стіл таким чином, щоб свічка стояла біля його узголів’я. На наступному етапі ритуалу потрібно проколоти голкою безіменний палець лівої руки і капнути по краплі крові на знімок, в область «третього ока», серця і паху. Потім три краплі крові потрібно додати в келих з червоним вином.

  Усі маніпуляції з кров’ю супроводжуються спеціальним заговором: «Кров’ю своєю Раба Божого (ім’я жертви) зв’яжу — любити і бажати Рабу Божу (ім’я) накажу». Після закінчення ритуалу, фото потрібно спалити над полум’ям свічки, а вино зібрати невеличку пляшечку. Це вино згодом потрібно додавати в їжу і питво жертві. При цьому привораживаемый людина ні в якому разі не повинен побачити, як ви це робите.

  Приворот на річ

  Привороти на річ, напевно, найбільш широко використовувані у всій любовної магії. Серед них є безліч легких і нешкідливих, але зустрічаються і потужні чорні ритуали. Одним із сильних обрядів є приворот на річ з кров’ю і фото. Для його проведення потрібно дістати улюблену річ привораживаемого людини і його фотографію, на якій він був би зображений один.

  Приворот краще робити на зростаючий місяць опівночі. Залишившись на самоті, запаліть дві червоні свічки і покладіть на стіл фотографії таким чином, щоб біля кожної з них стояла свічка. Потім потрібно прочитати заговір, проколоти голкою свій безіменний палець лівої руки і капнути по краплі крові на фото і річ привораживаемого людини. Далі фотографії складають «обличчям до обличчя», поміщаючи між ними річ коханої людини, яку повертати йому вам вже не доведеться. Конструкцію загортають в клапоть червоної тканини і ховають подалі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: