Як швидко приворожити хлопця за один день?

Ви закохалися у хлопця, який не відповідає вам взаємністю? Він дивиться холодно, ухиляється від флірту і ні в яку не бажає йти на контакт? Чи, може, він готовий спати з вами, але не готовий покохати по справжньому, зробити пропозицію руки та серця? Тоді пропонуємо вам приворожити хлопця швидко і надійно за допомогою двох способів, відомих нашим бабусям.

Зміст:

Як швидко приворожити хлопця

Боротися за кохання можна різними способами і один з них це магія. Якщо не знаєте, як приворожити хлопця швидко, то прочитайте цю статтю від початку і до кінця, адже у приворотів є тонкощі, які потрібно обов’язково виконувати.

Правила приворотів

Перш ніж використати побутовий прилад потрібно прочитати інструкцію. Те ж правило стосується і використання магії, але на відміну від побутової техніки магія може завдати негативного ефекту як об’єкту привороту, так і дівчині, яка вирішила приворожити хлопця, але порушила деякі правила. І це зовсім не жарти, у кращому випадку приворот просто не подіє, в гіршому ж можна отримати зворотній ефект або серйозну хворобу, позбавитись від якої буде складно.

Яких правил потрібно дотримуватись?

Читати приворот потрібно на зростаючий місяць – це одне з головних правил, так заведено ще з давніх часів, коли у магії люди розбиралися набагато краще. Якщо провести ритуал на місяць, який зменшується, то ви з великою вірогідністю отримаєте протилежний результат. Найкращий день у році для привороту – ніч на Івана Купала, незалежно від положення місяця. Потім – ночі на зростаючий місяць. Найгірші дні для привороту – коли місяць зменшується.

Заздалегідь вивчіть слова, які доведеться промовляти, щоб у потрібний час не зробити помилку. Промовляти їх потрібно не голосно і не тихо, а змінювати слова заборонено, щоб не погіршити ефективність привороту.

Нікому не можна говорити, що проводите ритуал. Особливо тому, на кого ви читаєте заклинання. Не оповіщати про це навіть близьку подругу, адже приворот – це таємна магічна дія, про яку не можна нікому розповідати. Це дуже важливо!

Ви повинні бути впевнені у тому, що справді хочете цього всім серцем. Якщо ви хочете просто приворожити хлопця швидко просто так, щоб він закохався, а від вас не буде взаємності — не робіть цього. Вищі сили не пробачають такого типу дій і у майбутньому вам доведеться розраховуватись із ними своєю кармою.

Бажано проводити ритуал у себе вдома, причому, постарайтеся зробити так, щоб вас залишили одну.

Небезпека приворотів

Обережно треба підходити до типу магії: біла, як вважається, спрямована на благо людям, в той час як чорна на шкоду. Біла магія застосовується в тих випадках, коли ви хочете повернути хлопця, якого увела суперниця, або ж у випадку, коли ви його щиро кохаєте. Не сказати, щоб це було безпечно, але все ж безпечніше, ніж застосування чорної магії, яка завжди рано чи пізно, але завдасть удару по вашій кармі.

Ваша поведінка і ставлення до хлопця має значення. Повторюємо, що тільки ваші щирі почуття є гарантією того, що приворот подіє і не буде мати за собою негативних наслідків. Приворожити хлопця швидко — це тільки початок, попереду буде життя, у якому ви повинні поважати свого обранця, не робити з нього ганчірку та принижувати його гідність.

Приворот по фото

Не кожна дівчина набереться хоробрості, щоб вирвати кілька волосків у коханого хлопця, особливо, якщо близьких відносин немає. Як приворожити хлопця самостійно в такому випадку? Звернемося до доступного способу – фотографії. У соціальних мережах зараз можна без проблем знайти фотографію будь-якої людини, з великою вірогідністю ви там знайдете і фото свого хлопця. У крайньому випадку можна крадькома сфотографувати його на телефон. Після цього потрібно роздрукувати цифрову фотографію на папір.

Не забуваєм про час – вам підходить зростаючий місяць або ніч на Івана Купала. Знайдіть і запаліть червону свічку. Наступне, що потрібно зробити: наповнити склянку водою і поставити її на фото. У воду насипаєте трохи солі і одночасно промовляєте тричі наступні слова:

«Іменем світла і темряви! Я закликаю і заклинаю тебе (ім’я людини), щоб ти з’явився за висушування води!»

Говоріть чітко, впевнено, але з любов’ю, ніжністю. Після прочитання слів погасіть свічку будь-яким способом, крім задування, а коли коханий хлопець проявить до вас увагу – закопайте її в землю. Якщо результатів немає, повторіть приворот, але уважно стежте за своїм самопочуттям та здоров’ям свого обранця. Якщо він чи ви раптом захворіли – зупиніться і більше не робіть цей приворот, адже ви ризикуєте отримати зворотний ефект або ж удар по кармі. Скоріш за все, ви робите щось неправильно і, продовжуючи магічні дії, ви можете розізлити вищі сили, з яким краще не гратись.

Приворот на волосся

Приворожити хлопця швидко можна, але для цього потрібен збіг обставин. Як зазначено вище, для привороту підходять ночі на Івана Купала або коли зростає місяць. В інший час ефективність ритуалу знижується, а на місяць, що зменшується, він взагалі може викликати зворотній ефект.

Загостримо увагу на волоссі. Можна взяти волоски з одягу, тільки бажано, щоб вони були «свіжі», оскільки з часом енергетичний зв’язок зменшується. Якщо ж у вас з’явиться можливість особисто висмикнути або зрізати кілька волосків – це взагалі ідеально.

У підходящу ніч опівночі потрібно провести приворот. Ваші думки під час заклинання повинні бути повністю зосереджені на бажанні з’єднатися зі своєю половинкою. Ні в якому разі не дозволяйте собі сумнівів у своїх намірах. Найбільш сприятливий час для проведення ритуалу – близько опівночі, але можна і раніше, якщо на вулиці вже темно.

Знадобиться воскова свічка і бажано червоного кольору, тому що червоний асоціюється з любов’ю і пристрастю. Також потрібно кілька ваших волосків. Щоб посилити дію привороту, не полінуйтеся, знайдіть у соціальних мережах фото свого обранця та роздрукуйте його.

Щоб приворожити хлопця, потрібно зв’язати ваше волосся і волосся хлопця, підпалити над свічкою. Якщо ви зробили фото, то потрібно поставити свічку на нього. Поки волосся горить, проговоріть слова:

«Як наше волосся разом, так і нехай ми (ваші імена) будемо разом. Я тобі свою частинку віддаю, а твоє серце забираю. Нехай буде так.»

Вогонь свічки після спалювання не задуваєте, а погасіть будь-яким іншим способом. Попіл потрібно підкинути своєму обранцю (у сумку, пакет, карман). Найкраще, звичайно, лишити попіл у хлопця вдома у постільній білизні. Як тільки ви це зробите, приворот почне діяти. Ідеальний варіант, це якщо ви особисто вирвали чи зрізали у обранця волосся, зробили ритуал на зростаючий місяць і залишили попіл у нього в подушці або розсипали по його трусам, футболкам. Чим далі від ідеалу, тим слабша дія привороту.

Ще один варіант привороту на волоссі, але більш сильний і, небезпечний, якщо ваші особисті почуття раптом згаснуть. Візьміть білу хустку, волоски коханого хлопця і, порізавши собі палець, накапайте декілька крапель зверху. Згорніть хустку і сховайте її у себе в ліжку. Вам доведеться тиждень спати на ній, а потім зробити так, щоб ваш обранець переступив через неї. Хлопець обов’язково повинен переступити хустку (де і як її покласти – це вже залежить від вашої ситуації), після чого приворот почне діяти. Тепер ваші долі з’єднані і поміняти своє рішення ви не зможете без сильного зворотного удару по вашій кармі.

Якщо ж у цій статті ви не знайшли слушного привороту, то пропонуємо вам завітати на сайт наших друзів, у яких є відмінна стаття про різноманітні привороти під назвою Як приворожити хлопця. Вона орієнтована не на те, щоб приворожити хлопця швидко, а на те, щоб зробити це максимально якісно.

Вірите ви чи ні, але існує також доля і якщо вам не судилося бути разом із якимось хлопцем, то спроби магічного впливу лише погіршать ситуацію. Не виключено, що вищі сили таким чином захищають вас саму, бо насправді хлопець вам просто подобається, але ви ніколи не покохаєте одне одного.

Магія – це таємне знання, ми багато втратили сьогодні і часто не розуміємо, коли потрібно зупинитись, щоб не накоїти біди та не погіршити свою карму.

Валерія

Спробувала приворожити хлопця швидко за допомогою фотографії. Робила відео в аудиторії і начебто випадково і він потрапив у кадри. Потім пішла у магазинчик, де у нас в Києві роздруковують фотографії з флешки, сказала, що мені потрібно роздрукувати один кадр із відео, яке в мене на телефоні. Там спеціаліст швидко все зробив, щоправда, обійшлось мені це задоволення у 55 гривень.

Ритуал проводила двічі, на зростаючий місяць, після першого разу нічого не сталося, а після другого хлопець почав проявляти до мене увагу, дивитись крадькома, коли я начебто не бачу. Якраз співпало те, що нас обох одногрупниця запросила на день народження, він мене весь вечір запрошував танцювати, у кінці вечора ми вже стали парою.

Зараз ми живемо разом, він зробив пропозицію рівно через три місяці після проведення другого привороту. Запланували весілля на червень. Начебто все в порядку, кохаємо одне одного.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: