Приворот на нитку, фото і голку в домашніх умовах

Щоб налагодити «розладналися» стосунки з коханою людиною чи підштовхнути нерішучого партнера до важливого рішення, існує одне давно відомий і дуже популярний засіб – приворот на нитку, голку і фотографію.

Зміст:

Приворот на нитку, фото і голку в домашніх умовах

Приворот на нитку

Що таке приворот

Суть любовного привороту полягає в цілеспрямованому впливі на енергетичне поле людини – жертви привороту, за допомогою певних ритуалів білої або чорної магії. Метою впливу є пробудження у привораживаемого людини певних почуттів і емоцій по відношенню до замовника привороту. Залежно від поставленої мети ритуал може супроводжуватися спеціальними заговірми і діями. В якості допоміжних засобів часто виступають особисті речі жертви або її біологічний матеріал: волосся, нігті, сперма. Широко поширені приворотні обряди з фото жертви або воскової фігуркою – вольт.

Існує два способи здійснення обряду: самостійно і через посередника, яким може бути обізнана в магії людина. Любовні привороти можна розділити на білі і чорні. Білі ритуали не «зазіхають» на волю людини, а лише порушують або посилюють почуття до замовника обряду. Чорні привороти діють більш агресивно і можуть повністю паралізувати волю жертви.

Наслідки привороту залежать від його виду. Найсильніший «відкат» чекає того, хто використовував чорну магію. Причому це стосується не тільки жертви привороту, але і замовника. Досить серйозні наслідки мають ритуали з використанням крові або інших біологічних матеріалів. Тих, хто робив такі привороти, підстерігають хвороби, біди і самотність.

Суть привороту з фото, голкою та нитками

Приворот на фото з ниткою і голкою – це, швидше, біла, ніж чорна сторона магії. Ритуал не зачіпає волю людини, а лише пробуджує в нього симпатію і любов до замовника привороту. Такий вплив підійде для дівчини, яка хоче повернути пішов у результаті сварки чоловіка. Приворот здатний «нагадати» чоловікові, що знаходиться «у владі» підступної коханки, про його справжні почуття до дружини. Також він допоможе повернути чоловіку улюблену жінку, яка пішла до іншого.

Перед тим, як робити приворот на нитку з голкою і фото важливо переконатись в його необхідності. Ритуал навряд чи допоможе дівчині «одружити на собі хлопця, якщо він абсолютно їй не підходить, або забрати з сім’ї чужого чоловіка, щоб, згодом жити з ним довго і щасливо. Можна, звичайно, силою, яку дають привороти, де використовується чорна магія, змусити людину зробити потрібні дії, але, повірте, нічого хорошого з цього не вийде. Крім того, що приворожених чоловіків постійно буде відчувати почуття дискомфорту, він навіть на підсвідомому рівні зрозуміє, хто винен у всіх його невдачах. Ваша кохана чи коханий повною мірою «відіграються» на вас, роблячи вашу спільне життя просто «нестерпним».

Навіть самий сильний приворот може виявитися «безсилим» у разі, якщо партнери абсолютно не підходять один одному, якщо вони «не по долі». Таким людям взагалі краще не бути разом, так, як нічого хорошого від їх союзу очікувати не доводиться. Невдачею може закінчитися приворотный ритуал, якщо жертва має більш сильне енергетичне поле, що замовник обряду і виконавець, разом узяті. В цьому випадку вам навряд чи вдасться приворожити коханого, адже він всіляко захищатися і його енергетика може навіть пробити «пролом» у вашому енергетичному полі.

Найпростіший спосіб дізнатися, чи варто вам вдаватися до допомоги приворотних ритуалів – зробити розклад на картах Таро або стародавніх рунах. Вже по самому розкладу буде видно, чи підходите ви і ваш коханий чоловік один одного, і чи є у вас хоч один шанс бути щасливими разом. Якщо це так, і ритуал необхідний, то – повний вперед, а якщо випаде, що ви категорично не підходите один одному, то може вам краще зробити відворот нитками та голкою, а не приворот? Попередній розклад на картах або рунах зможе допомогти вам розробити план дій по завоювання серця «об’єкта зітхань» без проведення обряду привороту. Передбачення за допомогою карт або рун можуть, також, «пролити світло» на наслідки привороту і ви вирішите, чи варто ризикувати.

Підготовка

Перед тим, як провести приворот на нитки, фото і голку вам потрібно ретельно підготуватися. Від того, наскільки підготовчий етап буде правильним і повним, залежить успіх всього ритуалу:

 • Першим ділом вам потрібно роздобути фото жертви, на якому крім неї не повинно бути зображено сторонніх людей. Дуже добре, якщо по краях фотографії буде невеликий відступ – рамка.
 • Далі потрібно підібрати схожу фотографію з вашим зображенням, де б ви були відображені в самоті і на якій також була б рамочка.
 • Наступний компонент» обряду – голка з ниткою. Як правило, магічні обряди проводять на чорну, білу або червону нитку. Чорна нитка застосовується для наведення порчі, тому в привороти на любов її використовувати не варто. Що ж стосується білих і червоних ниток, то для посилення ритуалу краще робити приворот з червоними нитками. Нитка повинна бути виготовлена з натуральних матеріалів, без додавання синтетики. Для проведення привороту підійде вовняна нитка або проста бавовняна. Що ж стосується голки, то вам підійде всім відома голка-циганка. Вона повинна бути абсолютно новою.
 • Для проведення привороту з червоною ниткою і голкою вам знадобиться клапоть червоної тканини або червону хустку. Це повинні бути абсолютно нові речі, ніким раніше не використовувалися.
 • І, нарешті, останній «компонент» для проведення ритуалу – це свічки. У магічних обрядах використовують, чорні, білі і червоні свічки. Для проведення легкого любовного привороту чорні свічки, однозначно, не підійдуть. Білі свічки є універсальними і підходять для більшості магічних ритуалів. Що ж стосується червоних свічок, то для любовної магії – це найкращий варіант.
 • Час і місце

  Важливим фактором успіху привороту на червону нитку, фото і голку є правильно вибране приміщення. Це повинна бути ізольована кімната, у якій ви відчували себе затишно і в безпеці. Для зручності проведення ритуалу організуйте собі підходяще «робоче місце». Під «робочим місцем» розуміється невеликий стіл і зручний стілець.

  Тепер поговоримо про час проведення обряду. Любовні привороти прийнято робити в фазу зростання місяця. Найвдалішим часом для здійснення обряду вважається часовий відрізок від півночі до третьої години ночі. Виберіть собі час, щоб після проведення ритуалу ви відразу ж лягли спати.

  Проведення ритуалу

  Тепер приступимо безпосередньо до проведення ритуалу з використанням червоних ниток, голки та фото чоловіка або жінки. У призначену годину переконайтеся, що ви перебуваєте в кімнаті одні і налаштуйтеся. Під словом «налаштуйтеся» варто розуміти «очищення голови» від усяких сторонніх думок і проблем. В цей момент вас повинна хвилювати лише одна проблема – ваш улюблений чоловік і його ставлення до вас.

  У центрі столу поставте свічку і запаліть її за допомогою звичайних сірників. Потім сядьте на стілець і викладіть на стіл заздалегідь підготовлені фотографії особою вгору. Свічка повинна знаходитися в головах фотографій приблизно посередині між ними. Потім візьміть фото вашого улюбленого людини і пильно подивіться йому в очі. Проведіть пальцями по його зображенню, намагаючись відчути його присутність.

  Далі візьміть в одну руку фото жертви, а в іншу – своє зображення і прочитайте наступний заговір:

  «Як яскраво горить свічка, так нехай займеться любов Раба Божого (ім’я хлопця або дівчини, на кого робиться приворот) до Рабі Божій (ім’я). Лише з Рабою Божою (ім’я) пізнає Раб Божий (ім’я чоловіка або жінки, на кого робиться приворот) щастя на довгі роки. Лише з Рабою Божою (ім’я) прийде удача до Рабу Божому (ім’я жертви). Лише з Рабою Божою (ім’я) запанує мир і спокій в душі Раба Божого (ім’я жертви). Ця зв’язок міцна і непохитна. Хай буде так».

  Заговір потрібно читати напам’ять, вкладаючи в кожне вимовлене слово своє щире бажання бути разом з коханою людиною. Після виголошення останніх слів заговору складіть фотографії обличчям один до одного. Потім вам потрібно буде «пришити» фотографії один до одного.

  Зшивати потрібно лише в куточках, роблячи вузлики на кожному з них. Не кваплячись почніть з першого куточка. Акуратно проткніть голкою папір, намагаючись » пришити лише білі краю фотографії. Зробіть три стібка, зав’яжіть вузлик і переходьте до наступного куточка.

  Коли всі куточки будуть пришиті, покладіть фотографії в клапоть тканини, оберніть їх і зав’яжіть триразовим вузлом. Потім вам потрібно запечатати отриманий згорток. Для цього капніть три краплі воску зі свічки на сайт і прочитайте наступний заговір:

  «Справу зроблено, печаткою запечатано. Нікому друк не розірвати, приворот нікому не зняти. Хай буде так».

  Далі покладіть згорток під подушку, погасіть свічку, і лягайте спати.

  Ранок дістаньте згорток з-під подушки, заховайте подалі і нікому не кажіть про проведений ритуалі. Поки друк не зламана і фотографії не знищені – приворот буде діяти. Постарайтеся зробити так, щоб жертва не здогадалася про те, що на неї був зроблений приворот. І вже у жодному випадку не можна допустити, щоб ваш улюблений чоловік знайшов згорток, адже тоді наслідки привороту на нитку, голку та фото можуть бути досить серйозними, як для нього, так і для вас.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: