Знайти кільце — прикмета про знахідку, її значення

Знайти кільце - прикмета про знахідку, її значення

Знайти кільце — прикмета, яка передвіщає велику удачу, яка може обернутися несподіваною вигодою, але з цієї статті ви дізнаєтеся, чому прикмети наших предків застерігають від таких знахідок.

Зміст:

Знайти кільце — прикмета і застереження

Кільце завжди було незмінним супутником гідний, з його допомогою люди дізнавалися майбутнє, захищали себе від чаклунства, отримували удачу від Всесвіту і використовували в багатьох інших цілях. Далеко не завжди ці цілі носили позитивний характер для того, кому пощастить знайти кільце, тому прикмети і застерігають від носіння таких предметів. На прикрасу зі срібла або золота іноді зводять порчі або хвороба, і та може перейти на того, хто його знайде. Особливо застерігають прикмети знайти кільце золоте або срібне на перехресті. На перехрестях зазвичай залишають предмети, які брали участь в різних ритуалах. Як вже говорилося вище, ви не можете знати напевно, якими властивостями може володіти ваша знахідка. Тому на перехрестях можна підбирати не тільки монети, а й будь-які інші предмети, в тому числі і кільця.

Ще одна прикмета про кільцях говорить, що не можна приміряти чужі кільця. Вважається, що вони настільки насичені енергетикою своїх колишніх або справжніх власників, що це може відбитися на тих, хто це робить. Якщо ви приміряєте знайдене кільце, до вас перейде чужа енергетика. Відображається це по-різному, іноді навіть позитивно, але це не дуже часте явище.

Виникає питання — що ж зробити, якщо людина знайшла дорогу каблучку і залишати його на землі дуже вже не хочеться? Взагалі-то, краще нічого не робити і пройти повз. Можливо, наслідки присвоювання собі цю річ обійдуться дорожче, ніж та варто. Деякі вважають, що кільце можна віднести до церкви і освятити там. Тоді воно очиститься від всього негативу, яке може містити в собі, і його можна буде носити. Іноді радять переплавити знахідку, щоб вона втратила енергетичний заряд.

Наші предки вважали знахідку прикраси доброю прикметою. До того ж, бувають такі місця, в яких взяти знайдену річ відносно безпечно, наприклад, транспорт, лава в парку або на пляжі. Якщо ви впевнені, що воно не було залишено зі злим умислом, можете взяти його. Але, все ж, краще віднести його до церкви і попросити священика освятити його, а вже потім носити. А до цього намагайтеся не брати знахідку руками, наприклад, можете користуватися серветкою або шматком тканини.

Знайшов обручку — прикмета

Якщо людина знайшла обручку, прикмети обіцяють йому велике щастя. Який не перебуває в шлюбі хлопець або незаміжня дівчина, яким недавно пощастило таким чином, скоро знайдуть свою другу половинку. Така знахідка обіцяє не тільки швидкий шлюб, а й щастя в сімейному житті. Якщо у вас вже є людина, за якого ви хотіли вийти заміж, швидше за все, скоро він зробить вам пропозицію руки і серця. Якщо ж його поки немає, значить, скоро такий з’явиться у вашому житті.

Для заміжньої жінки або одруженого чоловіка знайти обручки золоте кільце — теж хороша прикмета. Вона віщує поповнення в родині. Це практично завжди збувається у тих, хто вже заміжня, але ще не має дітей. Можливо, ви вже знаходитеся в положенні, якщо знайшли кільце під час планування вагітності. Крім того, така знахідка обіцяє сімейній людині достаток, підвищення на службі і багатство.

Найкраще, щоб знайдене обручку добре збереглося. Нерівності, шорсткості і порушення круглої форми кілька знижують його позитивне значення. Але навіть погнуте і подряпане, воно віщує приємні події.

Прикмета — знайти кільце золоте або срібне

Золото завжди вважалося символом достатку і заможного життя. Це не дивно, якщо врахувати вартість цього цінного металу. Нескладно зрозуміти, чому наші предки вважали, що знайти золоту прикрасу — це хороша прикмета, до багатства, отримання грошей і достатку в родині.

Але на Русі кільце вважали ще й символом вірності, шлюбу і кохання. Тому самотній людині, якій пощастило знайти срібне або золоте кільце, прикмети обіцяють швидку появу на горизонті подій його другої половинки.

Звертають увагу і на те, як виглядає сама знахідка — чоловіче або жіноче, з каменями або без. Для жінки знайти прикрасу з камінням — це до вагітності, а для чоловіка — до вдалою ділової зустрічі. Для жінок, які зробили своєю пріоритетною метою кар’єру, це може передвіщати успіх в справах і бізнесі, отримання великої суми грошей або підвищення на роботі.

Деякі вважають знахідку кілець певним знаком, який означає, що ви не засвоїли якийсь урок, і вас чекає його повторення. Як правило, це повторення події, яке вже траплялося у вашому житті. Іноді воно має негативне забарвлення, але може носити і позитивний характер. Тільки від вас залежатиме, до чого призведе ця ситуація — до процвітання або краху всіх надій.

Жіноче кільце з будь-якого матеріалу, навіть проста біжутерія з пластикової імітацією каменю, передбачає появу одного або порадника. Якщо воно добре збереглося, значить, йому можна довіряти. Якщо ж знайдене жіноче кільце має яскраво виражені дефекти, то і новий друг буде з купою недоліків, може шукати у відносинах з вами вигоду і опинитися здатним на зраду.

Чоловіче кільце — це до примирення, міцним відносинам в сім’ї, злагоди та порозуміння в стосунках з близькими людьми. Деякі навіть вважають знайдені чоловічі персні хорошими талісманами для поліпшення сімейних відносин.

В цілому, головне — не тільки слідувати прикметами, але і своїм власним почуттям. Якщо ви твердо відчуваєте негатив, то, якими б позитивними були забобони, постарайтеся швидше позбутися від такої знахідки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: