Прикмети і забобони про волосся — стрижка по днях тижня

Прикмети і забобони про волосся - стрижка по днях тижня

Прикмети і забобони про волосся мали дуже велике значення в житті наших предків. Чимала частина невдач сучасної людини може критися саме в неправильному ставленні до них.

Зміст:

Старовинні забобони про волосся

Коли жінка, яка жила багато сотень років тому, хотіла змінити життя, перед цим вона стригла волосся. У деяких регіонах після весілля нареченої зрізали свою косу, а іноді їх навіть голили наголо. Разом з тим, в більшості регіонів Русі вважалося, що обривают голови тільки злочинниця. Волосся вважаються якимись антенами, які пов’язують людину з космосом, допомагаючи отримувати від нього інформацію і енергію. Чим довше вони, тим краще і зв’язок із Всесвітом, і енергообмін. Однак багатьом хотілося б позбутися зайвих переживань і негативу, і в цьому може допомогти стрижка. Чим більшу частину волосся зістригти, тим більше інформації від вас піде.

Вагітним заборонялося стригтися з того моменту, коли вона дізналася про те, що вагітна, і до самих пологів. Зараз ця прикмета дотримується багатьма. У минулому зрізані волосся спалювали або зберігали в спеціальному мішечку і вкладалися в труну після смерті їх власника.

Щоб зробити батіг, раніше брали пасмо волосся у сильного чоловіка. Люди вірили, що з таким батогом пастуху буде простіше управляти стадом.

Волосся вважаються джерелом сили для чоловіків і краси для жінок. Тому навіть розчісувати їх вважалося досить шкідливим заняттям. За старих часів дівчата робили це тільки раз в тиждень — після лазні.

Гребінець в усі часи була виключно індивідуальним предметом. Її не довіряли нікому. Зараз про це мало хто знає, як і наслідки, якими в даному випадку виступають чужі біди і хвороби при користуванні позиченої або позичання своєї гребінця.

За випали волоссям ретельно стежили і намагалися зібрати всі з гребінця, одягу і статі. Люди вірили, що це ласа здобич для нечистої сили, яка тільки й чекає, як нашкодити людині. Кожен знає, що можна за допомогою волосся приворожити чи навести порчу. Це ще одна причина, по якій треба стежити за випали волосинками і спалювати їх.

У воду волосся не кидають. Зараз багато хто вважає, що їх слід викидати в каналізацію, але наші предки вважали, що волосся у воді — лисина в старості. Викидати на вулицю волосся теж не можна, це загрожує головним болем, якщо його забере у своє гніздо пташка. Закопувати їх у землю — до хвороб.

Якщо під час спалення волосся тліють, а не горять, це віщує швидку смерть їх власникові або сильну порчу, або інший негатив подібного роду. Слід убезпечити себе, вживши необхідних заходів.

Після заходу сонця розчісуванням і заплітанням кіс не займалися, щоб не втратити красу. Чи не робили цього і під час затемнень Сонця і Місяця, щоб не захворіти або не зійти з розуму.

Якщо волосся росте високо на скронях, а на лобі — низько, це прикмета до довгого життя. Якщо вибилася одна пасмо з зачіски — вас чекає далека дорога. Перо, яке ви знайшли в волоссі на ранок, означає, що в вас хтось закохався.

Для того, щоб волосся краще виглядали і добре росли, слід спробувати потрапити під перший весняний дощ, щоб вони промокли. А якщо ви побоюєтеся, що на вас є приворот, вимийте голову, це допомагає від слабких енергетичних атак. Адже є така думка, що першими беруть на себе удар саме волосся.

Прикмети відповідають схожим чином і на питання про те, чому волосся плутаються в вузлики. Вузли завжди вважалися символом магії і відьомським рукоділлям. Тому якщо на вашому волоссі з’являються вузли, це означає, вас або вашу долю хтось намагається змінити проти вашої волі. Це знак привороту, порчі або навіть прокльони. За старих часів їх зрізали і спалювали. Іноді плутає волосся домовик, на нашому сайті ви можете дізнатися про те, як подружитися з ним і відвадити від цього заняття.

Прикмети про волосся у дітей

Раніше дітям не зістригали волосся, поки їм не виповниться сім місяців. Зараз цей термін став більше, і перша стрижка чекає кожного малюка в рік. Вона вважається обов’язковою. Перші Зістрижені волосся раніше зберігалися в спеціальних мішечках. Їх вішали на шию тяжкохворим родичам, щоб допомогти подолати хворобу.

Дитині старшого віку стане в нагоді інша прикмета про волосся — не можна мити їх перед іспитом або контрольною роботою, тоді вдасться отримати хорошу оцінку. Вважається, що якщо вимити волосся до здачі роботи, можна вимити всі знання з голови. Це ж стосується стрижки, не дозволяйте вашим дітям стригтися, поки вони не здадуть вивчений матеріал.

Якщо дитина народилася з волоссям на голові, прикмети обіцяють йому щасливе життя.

Прикмети стрижки волосся

Як вже говорилося, стрижка — хороший спосіб трохи змінити своє життя. Але не можна робити цього вагітним і дітям до року. Також слід вибирати правильний час для цього заходу і дотримуватися старовинні правила.

Не можна стригти себе самому. Вважається, що так можна змінити свою долю. Якщо вам подобається ваше життя, цього робити не варто. Але виправити низку постійних невдач можна і спробувати. Правда, деякі вважають, що зміни будуть тільки негативними і виправити так щось у своєму житті на краще не вийде.

У ролі перукаря може виступати тільки людина одного з вами статі. Жінка може відрізати всі любовні зв’язки чоловікові, і навпаки. Вважається, що це може призвести навіть до розлучення або великої сварці. Після стрижки ви повинні попросити у перукаря віддати вам Зістрижені волосся. Вам належить спалити їх.

Краща фаза Місяця для стрижки — повний місяць. Зістрижені в цей день волосся завжди ростуть швидше. Подібними властивостями володіє також зростаюча Місяць, а спадна наповнює їх силою зсередини.

Стрижка волосся по днях тижня

Існує думка, що є сприятливі і несприятливі моменти для стрижки волосся. Так, не роблять цього під час затемнень, молодий місяцьа, а також деякі церковні свята. Мають значення також дні тижня.

 • Понеділок — чудовий день для відвідування перукаря. Нова зачіска допоможе вам позбавитися від переживань і негативних емоцій. Це необхідно тим, хто бажає знайти душевну рівновагу, позбавитися від стресу або негативу.
 • Стрижка під вівторок допоможе вам розфарбувати сумну сіре життя яскравими фарбами. Вона додасть вам енергії і життєвої сили. Вибравши для зміни зачіски цей день, ви отримаєте заряд позитивної енергії і рішучості, назавжди позбавитеся від нудьги.
 • Середа підходить для спраглим нових зустрічей і вражень. Стрижка в середу приверне до вас цікавих людей і допоможе відправитися в подорож. Хороший варіант для тих, кому не вистачає новизни.
 • Четвер — непоганий вибір. Цей день допоможе налагодити стосунки з коханою, друзями, родичами і колегами. Стрижка в четвер приносить удачу і різноманітні приємні події.
 • Візит в перукарню в п’ятницю допоможе вам не тільки змінити образ, а й налагодити внутрішній стан, знайти гармонію у стосунках з самим собою. Вона гарантує приємні несподіванки.
 • Субота підходить не тільки тим, у кого вихідний в цей день, а ще тим, хто бажає розправитися з боргами. Маються на увазі і грошові, і кармічні. Стрижка в цей день тижня приведе до гармонії і внутрішньої рівноваги, допоможе налагодити внутрішній стан.
 • Неділя — невдалий день для стрижки. Займатися їй в цей день не можна, інакше відріже удачу і все нові починання. В цілому, неділя — далеко не кращий день для будь-яких змін у зовнішності.
 • Дані прикмети не є обов’язковими до виконання і не повинні превалювати над вашими почуттями, однак, якщо у вас немає відчуття суперечності, краще їм наслідувати.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: