Прикмети на заміжжя — весільні таємниці предків

Прикмети на заміжжя - весільні таємниці предків

Прикмети на заміжжя були помічені ще нашими предками і практично завжди збувалися. З цієї статті ви дізнаєтеся, як наблизити сімейне щастя.

Зміст:

Весільні прикмети на заміжжя

Багато прикмети на заміжжя пов’язані з весільними церемоніями. Якщо ви запрошені на весілля в якості гості або подружки нареченої, можете скористатися шансом, знаючи спеціальні прикмети для свідка, якими користуються тільки при таких випадках. Якщо вас вибрали свідком, це вже означає, що ви скоро вийдете заміж, але тільки не в тому випадку, якщо вам вдалося побути подружкою нареченої більше двох разів. Молода дівчина, яка сидить між двома братами за святковим столом на весіллі, скоро вийде заміж.

Для того, щоб стати заміжньою жінкою, можна обзавестися деякими речами з весілля, які мають магічну силу і можуть допомогти вам знайти своє щастя. До таких речей належать голка, якою шили сукню нареченої, шпилька, яка була до нього пришпилена, і шпилька, на якій трималася фата. Коробочку або подушку від обручок зазвичай дають тільки свідком, вона теж притягує заміжжя.

Якщо на весільному гулянні вас ненавмисно облили шампанським або вином, не варто засмучуватися через зіпсованого сукні і плями, яке може бути досить складно відіпрати. Бути облитою на весіллі — це прикмета швидкого заміжжя.

Якщо ви досить близькі з майбутньою нареченою, можете попросити її довірити вам підшити свою весільну сукню, а точніше, його поділ. Особливо добре, якщо наречена — ваша родичка, але і подруга може наблизити вашу власне весілля. Є варіант прикмети на весіллі, щоб вийти заміж, для тих, хто не вміє шити — почистити або хоча б просто протерти туфлі нареченої.

Одна з найпоширеніших прикмет до весілля незаміжньої дівчини — це зловити букет нареченої. Але «оригінал» букета вважається сімейним оберегом, і його кидають в натовп подружок рідко, зазвичай для цього існує «дублікат» — такий же букет зовні, спеціально заготовлений заздалегідь. Можливо, цим пояснюється, що ця прикмета не завжди збувається.

Вважається, що танець з нареченим притягує швидке весілля дівчині, яка з ним танцює. При цьому чим менше часу пройшло після заручення, тим краще. Дуже добре, якщо він сам вас запросить на повільний танець, але можна і самій зробити спробу. Не варто танцювати з тими, хто сидить біля вас, вибирайте тих, хто подалі.

Одна з прикмет для незаміжніх дівчат рекомендує доторкнутися до плаття нареченої, коли вона обходить аналой. Ще можна причепити на її плаття свій волосся.

Побутові прикмети, щоб вийти заміж

Дівчині, якій хоче швидше стати заміжньою жінкою, наші прабабусі радили помсти підлогу у напрямку до вікна або столу, а починати це робити від вхідних дверей в будинок.

Народні прикмети, які радять, як вийти заміж незабаром, включають в себе рекомендації щодо дотримання постів. Так, якщо ви збираєтеся стати заміжньою жінкою, але у вас це поки не виходить, тримайте пост 7 листопада кожного року. Великий піст також обов’язковий, його недотримання відштовхує від вас чоловіка з серйозними намірами.

Хорошим господаркам зазвичай везе в заміжжі, ви можете враховувати це і вдосконалювати свою майстерність кулінарії та утримання будинку в порядку і чистоті. Має значення і ваша акуратність при цьому, адже існує безліч поганих прикмет, але про них ми поговоримо трохи нижче. Однак трапляються й винятки, вважається, що дівчина, у якої їжа постійно пригорає, буде одружена з людиною з темним волоссям.

Вчення фен-шуй теж вважає, що порядок і чистота в будинку позитивно вплинуть на вашу майбутнє сімейне життя і те, наскільки скоро у вас з’явиться чоловік. Фахівці в цій галузі рекомендують тримати в своїй спальні парну статуетку на видному місці, зображення щасливих пар і півоній. Якщо ви любите вишивати, вишийте розпустилися півонії.

Дівчина, яка вміє добре шити і завжди відриває довгі нитки під час цього заняття, вийде заміж за іноземця або жителя іншого міста.

Якщо ви знайшли десь букет квітів — це до весілля. Але остерігайтеся підбирати його, адже біди, хвороби і порчі зводять саме на ті речі, які хочеться підібрати — букети, золоті прикраси та багато інших.

Народні прикмети до заміжжя і вчення фен-шуй рекомендують ставити взуття певним чином — носками в одному напрямку, щоб бічні сторони стикалися один з одним.

Ще однією ознакою того, що дівчина скоро покине будинок батьків і вийде заміж, є капості будинкового. Він може душити, гриміти посудом і іншими способами лякати майбутню наречену. До речі, така поведінка будинкового не тільки віщує весілля, а й наближає її, адже він як би «виживає» вас з рідної домівки.

Ще одна прикмета на заміжжя говорить, що якщо дівчина вколе або поріже палець на Новий рік, значить, вийде заміж або зустріне майбутнього нареченого в цьому ж році. Якщо випадає волосся, значить, скоро ви підете до вівтаря.

Якщо ви стали хрещеною матір’ю для маленької дитини, значить, то заміж ви вийдете, коли він навчиться ходити.

Є також прикмета, яка свідчить — щоб вийти заміж, треба частіше кататися на віслюку. Піти цій раді в наш час складно, адже осли — це все-таки рідкість.

Познайомитися з чоловіком в четвер — до заміжжя, причому дуже швидкому.

Прикмети для незаміжніх дівчат — чого не можна робити

Існують прикмети швидкого заміжжя, але є й ті, які вважаються поганими знаками для дівчат, які бажають сімейного щастя. Є безліч заборон, яким треба слідувати, щоб не залишитися старою дівою.

Кожен знає, що передавати і брати речі через поріг не можна, особливо це стосується води. Наші предки вважали, що це сприяє самотньою долі старої діви, і забороняли порушувати цю заборону молодим незаміжнім дівчатам.

Про те, що майбутній дружині слід бути хорошою і акуратною господинею, вже говорилося вище. Якщо під час миття посуду, прання і інших домашніх турбот у вас постійно намокає поділ, це означає, що ваш чоловік буде мати проблеми з алкоголем. Це ж чекає тих, хто погано вичавлює білизну і з нього постійно капає вода. Не можна мести навколо себе і у напрямку від вікон до вхідних дверей, це відганяє сімейне щастя від вас і вашого будинку. Не варто змітати зі столу крихти рукою, це віщує вам некрасивого чоловіка.

Прикмети до весілля незаміжньої дівчини забороняють робити зачіску, коли на вас дивляться сторонні. Не запрошуйте гостей у будинок, якщо не впевнені, що встигнете привести себе в порядок. Не можна також плести коси на Благовіщення і носити кільця на безіменному пальці. На ньому носять тільки помолвочноє, обручки і вінчальний кільця.

Ні в якому разі не міряйте чужі весільні сукні і фату. Це не стосується магазинів, тому якщо ви бажаєте подивитися, як будете виглядати у весільному вбранні, не просіть його у подружок, а йдіть в спеціалізований магазин. Не можна носити також одяг, яка була виготовлена ​​з вінчального плаття.

На весіллях молодим дівчатам забороняється приймати надмірно активну участь в конкурсах і розвагах, наші предки вважали, що такою поведінкою можна відстрочити власне весілля.

Прикмети для незаміжніх дівчат забороняють їм сидіти на підвіконні і куту столу. Чи не вирощують в їх квартирах олеандр, фіалки, кактуси і інші квіти-мужегони, не вішають картин із зображеннями одиноких жінок і не розміщують подібних статуеток і інших елементів декору.

За старих часів ніколи не видавали молодшу дочку раніше, ніж вийде заміж старша. Зараз це теж є поганим знаком, який означає, що старша може ще довго просидіти в дівках.

В цілому, знання подібних прикмет зможе допомогти вам вгадати, коли ваша подруга вийде заміж, а також не заздалегідь приготуватися до змін у своєму житті.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: