Прикмети на гроші і багатство для кожного

Прикмети на гроші і багатство для кожного

Прикмети на гроші і залучення багатства допомагали нашим предкам примножити і зберегти матеріальні блага. З цієї статті ви дізнаєтеся, як наслідувати їхній приклад і прогнати бідність зі свого будинку.

Зміст:

Побутові прикмети на багатство

Такого роду прикмети на гроші і багатство є порадами щодо ведення побуту, які дійшли до нас від наших предків. Слідувати їм зовсім нескладно. Такі рекомендації допоможуть вам позбавитися від бідності, непотрібних трат і знайти багатство.

У минулому ніколи не мели підлогу у напрямку до порогу. Вважається, що таким чином господиня може вимести благополуччя і багатство геть з дому. Підмітати слід від порога вхідних дверей, і починати прибирання бажано з цього ж місця. З цієї ж причини не підмітають і не миють підлогу після заходу сонця і до світанку. Замітати різними віниками — кликати в будинок злидні. Віник повинен бути один, і зберігають його ручкою вниз.

Кожна річ в будинку повинна мати своє місце. Народні прикмети не радять залишати на столі ключі на ніч, щоб водилися гроші і не йшли з дому. Ключі на столі на ніч — до втрати матеріальних цінностей. Не залишають на столах і порожні пляшки, це привертає бідність. Вони повинні стояти на підлозі або лежати в сміттєвому контейнері.

Після відходу гостей скатертину слід винести на вулицю і витрусити. Не робіть цього будинку, навіть якщо все одно збираєтеся підмітати або пилососити, і тоді у вас будуть водитися гроші.

Викидати сміття ввечері, після заходу сонця — до пограбування. Це необов’язково віщує зустріч з грабіжником в масці, але, в будь-якому випадку, обіцяє втрату грошей через людський фактор. Прибиранням краще займатися в світлий час доби.

Коли погода на вулиці залишає бажати кращого, виносити з дому речі вкрай небажано.

Побачити в будинку павука — до отримання грошей.

Складно знайти людину, яка не позичав б по-сусідськи сіль, коли в найближчому магазині її немає, а суп уже стоїть на плиті. В борг сіль не дають, і тим більше не беруть назад. Краще дати сіль безоплатно. Хліб не позичають ввечері.

Не можна сидіти на столі, інакше грошей не буде!

Народні прикмети — як залучити гроші в будинок і правильно з ними поводитися

Поводження з грошима — один з ключів до набуття багатства. Цьому вчать старовинні прикмети для залучення грошей. Вони являють собою невеликий звід правил, які дотримувалися в старовину, а деякі приділяють їм увагу в наш час.

Не заздріть чужого багатства, це марна трата енергії. Направте її краще на примноження своїх матеріальних благ.

Гроші не залишають на столі, тим більше, на ніч, це призводить до їх втрати. Зберігайте гроші в гаманці або спеціально виділеному ящику стола. Гроші люблять, коли у них є постійне «місце проживання», будь це гаманець, сейф або відділення шафки, і не люблять, якщо там занадто багато світла. Особливо важливо, щоб це місце було комфортним для купюр, тобто, не передбачало зберігання грошей в складеному вигляді, що не допускало їх зминання і т. д. У такі місця часто кладуть грошові трави, наприклад, м’яту, корицю або гвоздику. А ось дрібниця часто зберігали в купці на видному місці. У гаманці її намагалися не носити, роздавали бідним по неділях, якщо вже завалялася.

Допускати порожнечі в гаманці не рекомендується. Заведіть велику купюру, можна використовувати валюту іншої країни, тільки майте на увазі, що різна валюта — різні відділення гаманця. Витрачати її небажано, нехай вона лежить у вашому гаманці і привертає в нього гроші. Якщо такої можливості у вас немає, не допускайте того, щоб ваші гроші закінчилися повністю, хоча б кілька купюр має лежати в гаманці. Відомо, що гроші йдуть до грошей.

Прислів’я про те, що гроші люблять рахунок, відома кожному. Це дійсно так, але рахувати гроші слід правильно. Робиться це на самоті, так, щоб ніхто вас в цей час не бачив. Краще замкнутися в одній з кімнат і виходити з неї після того, як перерахуєте банкноти, які є у вас в наявності. Існує гарна схема перераховування грошей, яка не тільки правильна з магічної точки зору, але і зручна:

Гроші потрібно любити, не випробовувати негативних емоцій по відношенню до них. Їх треба не тільки перераховувати, але і дбайливо зберігати і витрачати відповідно до своїх можливостей і потреб, отримувати з задоволенням і витрачати без жалю. Але перегинати палицю в економії не варто, жодних людей гроші не надто шанують. З цієї ж причини бажано давати щедрі чайові, якщо ви можете собі це дозволити і обслуговування вам сподобалося. В такому випадку, гроші до вас повернуться в триразовому розмірі.

Під час того, коли ви заробляєте гроші, слід ставити собі за мету. Ви повинні розуміти, на що заробляєте. Але не робіть собі за мету накопичити якомога грошей. Цілі повинні бути більш конкретними, це те, чого можна домогтися за допомогою великої зарплати. Наприклад, новий одяг, машина, житло, відпустку на престижному курорті.

Після того, як ви отримали гроші, не варто відразу ж їх витрачати. Нові гроші обов’язково потрібно донести до будинку в цілості й схоронності. Нехай вони пробудуть близько доби в вашій квартирі, а після цього ви можете розпоряджатися ними на власний розсуд. Інакше гроші не будуть у вас приживатися.

Практично кожна людина хоча б раз позичав гроші. У цьому немає нічого страшного, але віддавати борги ввечері не можна. Займайтеся такими справами з ранку або хоча б до заходу. Є безліч прикмет і забобонів про гроші, які забороняють фінансові справи в темний час доби. Саме це повір’я обіцяє, що якщо будете віддавати борги ввечері, доведеться позичати ще й ще. Давати в борг ввечері не можна з тих же причин. Чи не віддають гроші також на убуваючому місяці.

З рук в руки гроші не беруть. У магазинах є спеціальні лоточки для передачі купюр і монет, користуйтеся ними. Якщо лоточка немає, слід покласти банкноти на будь-яку іншу поверхню, не даючи прямо в руки. Брати прямо з рук не можна тим більше, так можна отримати порчі і «нахапатися» чужої енергії, що рідко буває корисним. Вам можуть заздрити, особливо, якщо ви купуєте дорогі речі або даєте в борг велику суму.

Народні прикмети на гроші рекомендують не проходити повз монеток і купюр, які лежать на вулиці. Вони мотивують це тим, що байдужість до грошей ніколи не приведе до багатства, і забрати монету з вулиці — виказати повагу до грошового егрегор. Але здоровий глузд підказує, що гроші з перехресть — не найкраща знахідка. На монети часто зводять негатив, тому їх краще уникати. Іноді це стосується і гаманців.

Не варто спеціально міняти гроші, якщо у вас велика купюра. Краще купіть на неї що-небудь для себе, наприклад, солодощі. Тоді ви зможете і дотримати старовинну прикмету, яка забороняє міняти гроші на більш дрібні, і отримаєте дрібні купюри.

Милостиню подають подають тільки монетами, віддавати паперові купюри жебраком не можна, за старих часів вважали, що так можна і самому зубожіти і почати просити милостиню.

Інші прикмети для залучення грошей

Народні прикмети можуть порадити не тільки, як залучити гроші в будинок, але і як зберегти накопичені багатства. В першу чергу не можна свистіти в приміщенні, інакше покличете бідність і нужду в будинок. А якщо свистіти біля іншої людини, ви позбавите його грошової енергії. Причому зробите це абсолютно даремно, адже вам вона теж не дістанеться. Не можна стояти на порозі, так можна закрити дорогу благополуччю, яке, можливо, вже поспішає в ваш будинок.

Сусіди і друзі часто просять допомоги в навантажувальних роботах, наприклад, під час переїзду або купівлі нових меблів. Найкраще допомагати тим, хто навантажує щось в машину, ніж розвантажує добро. Це хороша прикмета, до підвищення добробуту. Деякі і зовсім відмовляють у допомозі тим, хто розвантажує своє майно.

Якщо з носа пішла кров, нею капають на найбільшу купюру, яка є під рукою. Це приверне до вас ще багато таких купюр.

Побачити уві сні екскременти — до грошей, причому чим більш неприємний вам такий сон, тим більше грошей він обіцяє. Віщує грошові надходження свербіж на лівій руці, а також пташиний послід, який випадково опинився на вашому одязі.

Якщо ви бачите зростаючий місяць праворуч від себе, покажіть йому розкритий гаманець, щоб його світло впало на його вміст. Якщо гаманця при собі немає, пошукайте по кишенях монети і зробите їм так само.

В цілому, грошові прикмети легко допоможуть вам постійно знаходитися в достатку і не відчувати потреби, якщо ви будете їх дотримуватися. До того ж, багато хто з таких прикмет стосуються всього лише правильного поводження з грошима і допомагають в організації сімейних фінансів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: