Втратити сережку — прикмета і її суть

Втратити сережку - прикмета і її суть

Втратити сережку — прикмета далеко не завжди погана, точно так же, як і не кожна знайдена сережка принесе щастя. Дізнатися докладніше про такі втрати і знахідки ви можете з цієї статті.

Зміст:

Втратити сережку — прикмета

В цілому, втратити сережку — не така вже й погана прикмета. Її точне значення сильно залежить від того, хто її втратив і сімейного стану людини, який позбувся цієї прикраси. Одна із старовинних прикмет говорить, що втратити сережку — значить, знайти коханого. Вона вірна лише стосовно молодих дівчат, які ще не вийшли заміж, і розлучених жінок і вдів, які сподіваються знайти своє щастя. Якщо ж у вас є відносини з молодою людиною, і вам не пощастило втратити сережку, прикмета обіцяє, що незабаром ви зміните партнера. Це стосується звичайної біжутерії, тобто, прикраси не з срібла, золота або платини.

Втратити золоту сережку — це ще одна прикмета для незаміжньої дівчини з хорошим значенням. Вона віщує швидке весілля. Якщо ж втрачена була сережка з срібла, значить, вас чекають серйозні відносини, можливо, вони дійдуть і до весілля.

Втратити будь-яку сережку — це прикмета, яка має дещо інше значення для заміжньої жінки. Вважається, що та, хто втратила сережку, незабаром заведе коханця. Можливо, це не буде новий знайомий, а хтось із вашого оточення.

Якщо втрачене прикраса ви зуміли потім знайти — прикмета все одно збудеться, але чоловік, поява якого в вашому житті пророкує втрата, що не затримається надовго у вашому житті. Якщо пропали відразу дві сережки, значення повір’я посилюється і вважається більш щасливим, ніж пропажа одного прикраси. Але тут мається на увазі саме випадкова втрата, а не крадіжка.

Для чоловіка така втрата має виключно негативне значення, незалежно від матеріалу, з якого було виготовлено прикрасу. У минулому чоловічі сережки мали дуже велике значення, вони вказували на достаток, положення його сім’ї і соціальний статус. Тому втрата однієї з них або двох відразу віщувала великі грошові втрати і невдачі в справах.

Деякі вважають, що кожна прикраса в тій чи іншій мірі володіє обережний силою і не може загубитися просто так. Якщо ж це все-таки сталося, значить, сережки взяли енергетичний удар, який був спрямований на вас. Можливо, на вас намагалися навести порчу або сильно позаздрили. Швидше за все, є сенс перевірити, чи немає на вас негативу, при необхідності зняти його і поставити захист.

Знайти сережку — прикмета

Якщо знайти сережку пощастило чоловікові, старовинна прикмета обіцяє йому несподіваний прибуток і будь-якої іншої привід для радості. Особливо добре, якщо прикраса виявиться чоловічим. Це повір’я має прямо протилежне тлумачення втрати сережки чоловіком. Обгрунтувати його логічно досить просто, адже така прикраса в старовину далеко не кожен мав право носити, а також не всі могли собі це дозволити.

Молодій дівчині така знахідка пророкує серйозні відносини, які можуть закінчитися весіллям. А якщо у вас вже є кохана людина, неважливо, одружена ви чи ні, можете чекати приємної несподіванки, яка може бути пов’язана з абсолютно будь-якою сферою вашому житті.

Як і у випадку з втратою, значення прикмети «знайти сережку» посилюється, якщо мова йде про двох парних прикрасах. Такі знахідки зустрічаються досить рідко, можливо, саме тому вони мають настільки приємне значення. При цьому матеріал, з якого зроблені сережки, значення не має.

Знайти сережку — застерігає прикмета

Практично кожен знає, що підбирати лежать на землі предмети небезпечно. Особливо це стосується речей, які були знайдені на перехресті. Зрозуміло, випадково втратити прикраса досить легко. Але в наш час нерідкі випадки, коли хворі або страждають від порчі люди «перекладають» свій негатив в який-небудь предмет для того, щоб його хтось підібрав, і хвороба або порчі пішла до нового хазяїна прикраси. Зазвичай для таких цілей підбираються красиві, привертають увагу речі.

Якщо вам пощастило знайти сережку, але ви її не підібрали, це все одно хороша прикмета, яка має все те ж значення, що описано вище. Багато хто побоюється підбирати на вулиці і в громадських закладах прикраси, і це легко зрозуміти. Адже для того, щоб звести хвороба на того, хто знайде річ, зовсім не обов’язково відносити її на перехрестя, можна вибрати будь-який людне місце.

Якщо ж ви все-таки вирішили забрати сережку, носити і зберігати її все одно не варто. Краще рішення — переплавити виріб, якщо воно виготовлене з цінного металу. Можна також здати його в ломбард і отримати за це гроші. Можливо, є сенс показати річ фахівця, якщо ви підозрюєте, що вона може коштувати дуже дорого або навіть мати цінність для колекціонерів.

В цілому, до прикмет на цю тему слід прислухатися, але також не забувайте і про особисті відчуття. Навіть якщо все прикмети обіцяють вам удачу, але вас обтяжує подібна знахідка, то не варто їй користуватися, і навпаки. Це відноситься і до втрати.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: