Згубити обручку — прикмета погана чи хороша?

Згубити обручку - прикмета погана чи хороша?

Згубити обручку — прикмета найчастіше погана, а що саме вона віщує і як запобігти неприємностям, ви можете дізнатися з цієї статті.

Зміст:

Згубити обручку — прикмета погана

Ще багато сотень років тому люди вірили, що якщо згубити обручку — збудеться погана прикмета. У минулому весільні кільця мали набагато більше значення, ніж те, яке надає їм сучасна людина. Раніше їх не знімали ніколи, носили цілодобово за винятком занять, в яких прикраса буде заважати і може навіть призвести до травм. Крадіжки, втрати і поломки обручки, випадання каменю з прикраси, за старих часів дуже боялися, особливо, якщо траплялося одне з цих неприємних подій відразу після весілля. За прикметте, втратити кільце відразу ж після весілля — значить, пара скоро розлучиться. Справа в тому, що головне його призначення — зберігати спогади про кохану людину, давати розуміння про те, що у людини є сім’я, і ​​свій шлях він тепер повинен пройти разом зі своєю дружиною.

Крім цього, навіть в сучасному світі багато надають цим весільним прикрасам дещо інше значення. Вважається, що кільце на безіменному пальці — це сильний оберіг, який захищає сімейну пару від привороту, порчі, людський заздрості і злості. А втрата оберегів ніколи не була доброю прикметою. Вона означає, що на того, хто втратив таку річ, була здійснена енергетична атака, яка і привела до втрати або поломки. Але «при поломці» — маються на увазі випадки, коли речі ламаються немов самі по собі, а не в результаті навмисних або ненавмисних дій.

Згубити обручку — прикмета на щастя

В останні роки спостерігається зміна сенсу прикмети про те, що буде, якщо втратити кільце. Багато хто вважає, що старовинні прикмети про втрату кільця неправі, а їх значення поступово змінюється на протилежне. Існує така думка, що це неприємна подія віщує різкі позитивні зміни в житті того, з ким воно сталося. Однак це йде врозріз із значенням цього непростого прикраси.

Деякі джерела свідчать, що разом зі старим кільцем, яке при втраті слід замінити на нове, з життя подружжя підуть всі невдачі, переживання і страхи. Якщо врахувати, що далеко не кожна пара розлучається після того, як хтось із них втратив прикраса, що носиться на безіменному пальці, певний сенс у цьому є.

Але, незважаючи на ймовірність того, що збудеться хороше, а не погане передбачення, в разі втрати слід убезпечити себе і свою сім’ю. У минулому в погані прикмети вірили більш охоче, ніж в хороші, тому практично до кожної з них додаються рекомендації, які дозволяють звести нанівець неприємності, які обіцяє повір’я. Деякі вважають, що втрата обручки не може нічого змінити, особливо, якщо чоловік і жінка вже довгий час живуть разом, але краще все-таки підстрахуватися.

Що робити при втраті обручки — прикмета

Якщо загубилося обручку, прикмети рекомендують провести один з декількох ритуалів, які дійшли до нас з часів наших прабабусь. Вони зведуть нанівець ймовірність неприємного події.

Той, хто зумів зберегти своє кільце, повинен віддати його до церкви або на переплавку, якщо ви не можете собі дозволити зробити таку пожертву. Точно так само слід чинити і з знайденими кільцями, хоча сама прикмета про знахідку обіцяє удачу. Іноді їх знімають і прибирають в шкатулку, якщо розлучатися з прикрасою назовсім шкода. Купуються нові кільця, і чоловік повинен надіти їх так, як робив це до весілля, знову попросивши руку і серце своїй коханій. Іноді нові кільця освячують у церкві.

На час, що залишився без пари кільце іноді читають заговори, після чого відносять їх до церкви. Робиться це після покупки нової пари. Наступний заговір читається перед тим, як позбутися від прикраси, став нещасливим, при світлі церковної свічки:

Куди кільце пішло, туди і сварки підуть. Куди кільце пішло, туди і нещастя пішли. Амінь.

Якщо ви бажаєте зберегти прикраса на пам’ять, опустіть його для очищення від негативу на три доби в святу воду, після чого сховайте там, де зберігаєте свої прикраси. Показувати його стороннім не можна.

Є ще один ритуал, який не має на увазі обов’язкової покупки нових парних кілець. Для його проведення слід купити гарну білу троянду. Робити це може будь-який з подружжя, але при покупці він повинен прошепотіти так, щоб ніхто не почув:

Купую на день, вийде на життя.

З цієї трояндою йдуть до церкви, де своїми словами просять благословення на сімейне життя перед іконою Ісуса Христа. Потім слід відправитися додому і поставити троянду в воду. Найкраще підходить тала вода, але якщо час року не дозволяє її використовувати, можете брати ту, яка вам доступна. Разом з трояндою в цю вазу опускають залишився кільце. Кожен раз, коли ви або ваш чоловік будете проходити повз цієї вази, слід говорити про себе:

Благословіть, сили світлі.

Розмістити вазу з трояндою найкраще там, де ви і ваш чоловік або дружина часто ходите. Після того, як троянда засохне, її слід залишити в квартирі в якості оберега для сімейного життя.

В цілому, в зв’язку з суперечливістю прикмет, слід не тільки прислухатися до порад наших предків, а й до своїх власних почуттів і відчуттів і надходити тільки відповідно до них.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: