До чого б’ється посуд в будинку — прикмета або прості забобони?

До чого б'ється посуд в будинку - прикмета або прості забобони?

До чого б’ється посуд в будинку — прикмета, яка відома багатьом, говорить, що б’ються речі не до добра і зберігати їх не можна. Але чи так це? Або подібне вірування — прості забобони?

Зміст:

До чого б’ється посуд в будинку — прикмета

Насправді не можна сказати, що якщо в будинку регулярно б’ється посуд — це хороший знак. Звичайно, не варто виключати такі причини як:

Важливо звернути увагу на те, з якою періодичністю пошкоджуються речі і коли подібні явища почалися. Якщо відбуватися такі явища почали, як тільки ви переїхали в новий будинок, то, найімовірніше, це витівки будинкового.

В цьому випадку ви можете викликати його і домовитися жити дружно, задобрити, залишаючи щоночі на кухні спеціальні ласощі.

Якщо посуд завжди б’ється в руках тільки одну людину, то це говорить про наявність негативної програми. Можливо, на цю людину навели порчу або приворот. В такому випадку необхідно визначити наявність негативної програми і терміново зняти її. Усунути приворот і порчу можна самостійно або вдатися до допомоги фахівця.

Битий чашка — на добро чи?

Розбита чашка символізує щастя і прибуток тільки в тому випадку, якщо атрибут повністю розлетівся на осколки. Якщо ж ви упустили чашку так, що від неї тільки відколовся невеликий шматок або ручка, то поспішіть викинути даний предмет. Подібний символ не розцінюється як позитивний.

Якщо в предметі тріщина, то, згідно з повір’ями наших предків, тріщина може утворитися в житті людини. Причому невдачі можуть наздогнати людини в абсолютно будь-якій сфері життя.

Наші предки були впевнені, що саме в таких тріщинах починає накопичуватися зло. Рано чи пізно воно обов’язково вийде назовні, і тоді всім точно не минути лиха.

Розбити тарілку — погана прикмета?

Першим знаком того, що в приміщенні розбушувався домовик — биті тарілки. Саме цей посуд він починає бити в першу чергу якщо чимось незадоволений.

Подібним чином він намагається звернути на себе увагу і вимагає, щоб його почули. Якщо такі явища повторюються регулярно, то обов’язково поставте на кухні мисочку зі свіжим молоком і залиште її на ніч.

Про наближаються неприємності розповість тріщина, проступила на дні тарілки. Зазвичай це знак того, що в недалекому майбутньому може захворіти близький родич або ви зазнаєте несподівані фінансові збитки.

Зберігати вдома подібні речі заборонено. Чим довше в будинку знаходиться тарілка з лопнули дном, тим більше неприємностей вона притягує. Тому для нейтралізації негативної програми потрібно терміново позбутися зіпсованого вироби.

Якщо ж тарілка розбита молодий незаміжньою дівчиною або молодятами, то це розцінюється як дуже позитивний символ. Це знак, що в недалекому майбутньому в родині будуть великі грошові надходження, благополуччя і міцна любов.

Кружка, стакан, келих — чи можна бити?

Напевно, багатьом відома традиція, згідно з якою люди спеціально били посуд для напоїв для того, щоб залучити в своє життя щастя. Дійсно, пов’язують таке повір’я з різними історіями. Одні вірять, що пішла ця традиція ще з давнього Єрусалиму і символізує вона руйнування єрусалимського храму.

Інші пов’язують цю традицію з єврейськими звичаями.

Навіть наші предки за часів Київської Русі не гребували таким обрядом. На весіллях і різних торжествах було прийнято, коли сказав тост і випивши вино, розбити об підлогу кубок. Наші предки були впевнені, що таким чином вони приносять своєрідну жертву всім добрим богам і натомість розбитого посуду вони отримають багатство і щастя.

В наші дні також на великих торжества багато людей дотримуються такої традиції, розбиваючи келихи. Якщо ж склянку, гуртка або чарка впали і були розбиті проти вашої волі, не варто впадати у відчай. Це хороша прикмета, що символізує не тільки багатство, а й міцний союз, любов і процвітання.

Розбити вазу — прикмета

Чого чекати, коли б’ється ваза? Існує досить багато прикмет, пов’язаних саме з цим атрибутом.

Згідно з народними прикметами, якщо людина випадково випустив вазу з рук, то йому цілих 6 років буде посміхатися удача.

Якщо людина поставила вазу на стіл або підставку, а вона впала і розбилася, то для незаможних це явний знак, що скоро вони знайдуть свою другу половинку і вступлять в законний шлюб. Для заможних пар атрибут, розбитий таким чином, свідчить про швидке появі потомства.

Чимало людей вірять, що чим світліше колір розбитою вази, тим більша удача чекає людини.

Підводячи підсумок, можна сказати, що розбита ваза — не найгірший знак. Набагато більше неприємностей ви притягатимете в своє життя, якщо цей атрибут буде пустувати. Ваза обов’язково повинна бути наповнена.

У ній можуть стояти квіти, лежати різнокольорові камінці або пісок, привезений з різних пляжів. Якщо ж поки що нічого покласти в вазу, обов’язково накрийте її тканиною. Так ви не дасте злому духові оселитися всередині.

До чого б’ється посуд в будинку? Як виявилося, розбитий посуд — не завжди провісник неприємностей, а навпаки, це символ того, що у вашому житті скоро відбудуться позитивні зміни. Трактуйте символи, які вам посилає доля, правильно і вірте в краще.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: