Прикмети за місячними — що говорить нам місячний календар?

Прикмети за місячними - що говорить нам місячний календар?

Прикмети за місячними можуть розповісти дівчині або жінці дуже багато про повсякденні події, а також допоможуть змінити своє життя на краще і підготуватися до несподіваних змін. Читайте нижче про старовинних повір’ях, пов’язаних з менструацією.

Зміст:

Що являють собою прикмети по місячним

До наших днів дійшло безліч прикмет, які могли вказати, якому події з повсякденного життя послідують хороші або погані події. Деякі з прикмет мають логічне обгрунтування, а також існує цілий ряд святкових прикмет, які можуть навчити молодих людей, як правильно вести себе на весіллі, на Новий рік і під час церковних свят.

Прикмети за місячними здаються сучасній людині чимось незвичайним. У деяких регіонах вони представляли собою швидше ворожіння за часом, з яким збіглося початок критичних днів у жінки. Це був доступний кожній жінці спосіб дізнатися про своє майбутнє, який не вимагає ніяких специфічних атрибутів і ритуалів.

Передбачене прикметами про місячні поширюється на період часу до наступних критичних днів, після чого можна отримати нове пророкування майбутнього. Для того, щоб дізнатися значення, Необхідно запам’ятати, в який час доби, день тижня і число місяця у вас почалася менструація, а потім прочитати тлумачення нижче. Як бачите, це дуже простий спосіб дізнатися, що чекає вас в найближчому майбутньому.

Народні прикмети по місячним — час дня

Якщо початок критичних днів довелося на ранковий час, тобто, від світанку до полудня, ви отримуєте гарне передбачення. До наступного приходу місячних вас чекає любов. Необов’язково мається на увазі особиста або подружнє життя, можливо, народна мудрість обіцяє вам примирення з родичами або приємне проведення часу з подругами. Відносини з оточуючими протягом усього зазначеного періоду будуть теплими і дружніми.

Денний час доби, тобто з полудня до заходу сонця, віщує, що сумувати вам не доведеться. Таке час початку менструації обіцяє, що жінку чекає радість і щастя, позитивні емоції і повна відсутність сварок, суперечок і скандалів.

Друга половина дня, якщо вірити народним прикметам за місячними, менш вдалий для їх початку, ніж перша. Вечір, тобто час від заходу до півночі, віщує жінці страждання від нудьги і туги. Причому, чим ближче до півночі з вами трапиться жіноча прикрість, тим більш нудною і похмурою буде ваше життя протягом наступних кількох тижнів.

Ніч означає розлуку або самотність. Можливо, вашим відносинам щось загрожує, постарайтеся попередити неприємності, щоб не страждати через них. Іноді це означає надмірну зайнятість друзів і коханої людини, а також вимушений від’їзд або ваше захоплення справами, а не спілкуванням.

Можливо Вас зацікавить стаття: прикмети чмихавки за часом.

Прикмети за місячними по днях тижня

Після того, як ви пояснили, що означає час доби, в яке почалася менструація, візьміть календар і з’ясуйте, що обіцяють вам прикмети по місячним по днях тижня.

Понеділок — занепокоєння і турботи. Можливо, це буде приємне хвилювання, а може бути, переживання через неприємності і спроби їх залагодити. Невідомо, наскільки приємним може виявитися це передбачення. У сучасної людини жоден день не обходиться без клопоту. Але все ж ваші клопоти і турботи будуть не зовсім звичайними, і ви зумієте їх виділити серед повсякденних турбот. Швидше за все, приводом буде те, про що ви раніше не замислювалися.

Вівторок не тільки обіцяє зміни, але і говорить про те, що наступні тижні — це найкращий час для того, щоб змінити своє життя, прийняти важливе рішення і зробити вибір. Можлива поява в вашому житті людей, про яких ви вже давно забули, або нові знайомства. Є велика ймовірність примирення з друзями, початку нових відносин.

Початок місячних в середу — до неприємностей. Не варто засмучуватися, адже пророкування цих прикмет діє тільки на один менструальний цикл, який триває не так вже й довго. Швидше за все, ви вже готові до цих проблем і знаєте про їх існування, тому їм не вдасться застати вас зненацька. Можливо, в наступному місяці прикмети будуть більш оптимістичними, а поки вам слід остерігатися незнайомців і не довіряти тим, хто цього не заслуговує.

Четвер — до гостей. Або до вас приїдуть гості, або вас хтось запросить. Можливо, ви будете присутні на застілля, отримаєте запрошення на весілля або інше свято. Якщо на період, про який говорить прикмета, випадає свято, значить, ви проведете його у веселій компанії. Можливі знайомства з цікавими людьми, які можуть стати вашими друзями.

П’ятниця попереджає, що вам треба запастися терпінням. Вас чекає серйозне неприємна подія, можливо, навіть біда чи горе. Але приємні події у вашому житті теж будуть присутні. Наступний місяць буде багатий на події, як приємні, так і не дуже.

Субота — найкращий день для початку менструації, адже якщо вірити тлумаченням прикмет за місячними по днях тижня, вас чекає виконання бажання будь-якого характеру. Можливо, вас чекає визнання в любові, початок нових відносин, також, це прикмета до весілля або заручини.

Неділя — на радість і веселощів. Цей місяць ви проведете в гарному настрої, і нічого не зможе вам його зіпсувати. Вас чекають цікаві події та варіанти проведення часу, спілкування з друзями, можливо, поїздка у відпустку. Можливий запам’ятовується розмова, як хороший, так і поганий.

Прикмети про місячні — комбінація числа і дня тижня

Значення дня тижня, з яким збіглося початок місячних, має комбінуватися з числом місяця. Обидва прогнози будуть вірні, а якщо вони протилежні одна одній, це означає, що треба очікувати обидва різних події. Поєднуючи їх ще і з часом доби, ви отримаєте максимально точне і докладний прогноз на наступні кілька тижнів. Нижче ви можете прочитати тлумачення чисел місяця.

1 — щастя і удача у всіх сферах життя.

2 — будете когось зневажати.

3 — загроза сварок і конфліктів, намагайтеся триматися подалі від подібних ситуацій, адже наслідки можуть бути дуже неприємними для вас. Є ймовірність сварки, будьте обережні.

4 — веселощі і щастя.

5 — подарунок або інший приємний сюрприз, можливо, ви зробите вигідну покупку.

6 — плітки. Невідомо, чи дійдуть до вас чутки про когось із знайомих або прикмета про місячні після комбінування числа і дня тижня буде означати, що вас хтось обговорює. Будьте готові до цієї події, що не коментуйте плітки і не передавайте їх далі, тоді вам дадуть відповідь тим же. Не варто приймати близько до серця плітки про вас, адже немає людей, яких ніхто не обговорює.

7 — любов, і ваша справа її зберегти, можливо, ви зустрінете свою долю або помиріться з тим, кого любите.

8 — ревнощі. Не варто давати приводу для ревнощів своєму хлопцеві. Якщо ревнувати доведеться вам, намагайтеся тримати себе в руках і не робити дурних вчинків, особливо, якщо ви маєте схильність до ревнощів.

9 — неприємності, в боротьбі з якими вам стане в нагоді спокій і впевненість у собі. Можливо, ці проблеми виникнуть через плітки про вас або вашої тяги до розпускання чуток про інших людей.

10 — скоро ви в когось закохаєтесь. Дівчатам, у яких вже є пара, і заміжнім жінкам прикмета обіцяє щастя в особистому або сімейному житті, відмінні відносини з другою половинкою.

11 — вірність коханого або відданість друзів.

12 — поява тимчасового потягу або навіть закоханості до якоїсь людини. Бійтеся того, що нічого серйозного з цього не вийде і ваші почуття будуть тимчасовими. Можливо, це число віщує спокушання або навіть любовний приворот.

13 — одна з найбільш нещасливих чисел, і вважають так не тільки в нашій країні. Воно обіцяє невезіння і неприємності різного характеру.

14 — хороші новини.

15 — погані новини.

16 — народна мудрість застерігає вас від пліток. Якщо ви любите цю справу, постарайтеся тримати язик за зубами хоча б наступні кілька тижнів. Але стосується це не тільки пліток, а ще й образливих коментарів і інших слів, які можуть образити вашого близької людини.

17 — розлука з коханим. Не варто засмучуватися, адже це зовсім не означає припинення відносин, швидше за все, вам доведеться відкласти ваші зустрічі через вимушену поїздки або брак часу.

18 — закоханість і удача в особистому житті.

19 — вас чекає справжня любов і щастя.

20 — нерозділене кохання, можлива сварка з людиною, яка вам небайдужий.

21 — хтось хоче обдурити вас, будьте обережні. Проявляйте пильність, не довіряйте шахраям і ретельно стежте за своїми речами.

22 — удача в грошах. Можливо, ви отримаєте премію, відкриєте нове джерело доходів і виграєте в лотерею. Якщо ви ніколи не намагалися заробляти більше, варто спробувати, місяць буде дуже вдалим для цього.

23 — щастя.

24 — несподівані гості та зустрічі, слід бути готовою до їх прийому. Можливо, ви зустрінетеся з тими, кого дуже довго чекали.

25 — знайомства, розширення кола спілкування.

26 — жалість або допомогу, яку ви отримаєте від друзів або родичів.

27 — виконання заповітної мрії.

28 — благополуччя.

29 — сльози і смуток.

30 — взаємні почуття.

31 — приємна несподіванка. Можливо, вас чекає поїздка у відпустку, нове знайомство або захоплення.

Стародавні прикмети про місячні

Існує безліч прикмет про місячні. За старих часів вважалося, що жінка в цей час володіє особливою силою, яка може як захистити від негативу, так і нашкодити оточуючим. Саме для того, щоб виключити шкоду, в минулому і дотримувалися прикмети.

Вважалося, що займатися приготуванням їжі жінці під час менструації не варто. Багато хто і зараз вірить, що страви будуть несмачними і швидко зіпсуються. Цю прикмету можна обгрунтувати логічно, адже смакові відчуття в цей період можуть змінюватися, в результаті чого жінка може додавати занадто багато солі і інших компонентів. Забороняли в старовину «нечистим» жінкам підходити до ємностей, в яких готувався оцет, пиво, квас або вино, інакше рідина могла зіпсуватися.

Якщо у дівчини перша менструація траплялася занадто рано, це обіцяло їй долю багатодітної матері.

Старовинна прикмета про місячні говорить, що жінці в цей час не можна дивитися на оголених людей, навіть купання власну дитину рекомендується довірити комусь іншому. Раніше вірили, що оголене тіло, на яке подивиться дівчина, у якої менструація, покриється висипом.

Це далеко не єдиний заборона. За старих часів дівчатам під час місячних не дозволяли поливати і садити цибулю і огірки, щоб овочі не жовтіли і не псувалися ще до того, як їх зірвуть з грядки. Не можна також дивитися на зростаючі вишні, інакше вони пропадуть, а також лізти на дерево, щоб зібрати плоди, щоб дерево не всохло.

Повір’я, в яке вірили ще наші бабусі, говорить, що якщо дівчина пустить кров собі або кому-то ще, місячні йтимуть набагато довше. Звичайно, цього бути не може, але раніше в це вірили і не дозволяли жінкам в цей період різати тварин і навіть продукти на кухні.

Навіть зараз вважають великим гріхом заходити до церкви жінці, у якої менструація.

Крім того, що місячні роблять жінку «нечистої», вони дозволяють їй захистити свій будинок і тварин від привороту. У минулому для цього господині кропили поріг дому та домашню худобу, щоб ніхто не міг напустити порчі або наврочити.

В цілому, знання цих прикмет буде корисно кожній дівчині і жінці, дозволить скрасити критичні дні цікавим гаданням і просто менше турбуватися про що б то не було.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: