Прикмета, якщо пташка накакала

Прикмета, якщо пташка накакала

Прикмета, якщо пташка накакала на людину, була відома кожному з наших предків. Це — вірний знак підвищеної уваги до вас вищих, небесних сил, а також своєрідний подарунок.

Зміст:

Прикмета, якщо пташка накакала на одяг

Якщо пташка накакала на одяг військового, прикмети обіцяють йому швидке підвищення по званню або великий успіх в роботі. Швидше за все, військового людини чекає ще й отримання премії. Це повір’я стосується всіх людей, які носять форму — пожежних, міліціонерів і навіть касирів в супермаркеті, які одягають форму на час роботи. Якщо пташка накакала на вашу робочий одяг, народні прикмети обіцяють великий успіх в роботі.

Деякі езотерики вважають, що пташкаи паскудять тільки на обраних, позначаючи їх таким чином. Кажуть, що це є ознакою потужного біополя, неабиякого розуму і сильних магічних здібностей. Якщо ви раніше ніколи не замислювалися про здібності, до яких можете бути розташовані, можливо, настав час дізнатися про них. Є й інше тлумачення прикмети про пташиної мітці на речах — до випробування, яке ви пройдете.

Рекомендуємо також прочитати: пташка стукає у вікно

Якщо пташка накакала на одяг, прикмети обіцяють матеріальне благополуччя. В недалекому майбутньому вас чекає збільшення доходів, премія або зростання заробітної плати. Можливо, ви зміните роботу на більш вигідну. Вважається, що чим більше вийшло пляма, тим більше грошей вам обіцяється.

За старих часів вірили, що якщо пташка напаскудить на одяг нареченого або нареченої, значить, ця людина виходить заміж або одружується за розрахунком, а не по любові. Складно сказати, наскільки правдива ця прикмета. У народі кажуть, що Бог так мітить корисливих людей, коли вони збираються одружитися з вигодою для себе.

У будь-якому випадку, одяг, на яку нагадила пташка, слід якомога швидше зняти і випрати, удача в грошах і кар’єрі після таких маніпуляцій нікуди не піде.

Пташка накакала на голову — прикмета

Якщо пташка накакала вам на голову, не варто засмучуватися, це дуже хороша прикмета. Причому чим більше вийшла пташина мітка і чим складніше вам її відмити тим, що у вас знайшлося з собою — тим краще значення старовинного народного повір’я. Зрозуміло, мітку необхідно відразу змити або хоча б стерти серветкою. Не варто намагатися проходити з нею довше в надії на те, що життя після цього зміниться на краще.

Якщо пташка нагадила на голову, прикмети обіцяють вам велику удачу. Найближчим часом вам буде везти буквально у всьому. Особливою удачі слід очікувати в фінансових справах, адже якщо какнула на голову пташка, народні прикмети говорять про велику удачу, поліпшення матеріального становища. Якщо з грошима у вас на даний момент не дуже добре, ви можете бути впевнені в тому, що це скоро зміниться. Якщо ви в цей момент думали про якийсь бажанні, пов’язаному з грошима або роботою, воно обов’язково здійсниться.

Прикмети рекомендують придивитися, яка саме пташка накакала вам на голову. Якщо ви не помітили, хто це був, значить, до грошей і удачі. Особливо добре, якщо на голову накакали голуб — прикмети говорять, що вони завжди приносять тільки приємні події, за рідкісними винятками. На нашому сайті ви можете знайти інші прикмети про голубів, а також дізнатися, що робити, якщо голуби звили гніздо на вашому балконі. Вважається, що ці пташкаи намагаються триматися подалі від поганих людей.

Воробей, чайка і всі пташкаи світлого забарвлення — це теж до удачі і грошей. Але якщо це була ворона, грак або інша темна птиця, можливо, це ознака невдачі, чорної смуги в житті і грошових проблем. Іноді, як кажуть прикмети про ворон, ці пташкаи, гадя людям на голови, попереджають їх про те, що слід чинити мудро, тримати язик за зубами і більше слухати.

Пташка накакала на вікно — прикмета

Якщо пташка запаскудили вікно, прикмети гарантують вам швидкий візит гостей. Правда, невідомо, наскільки приємним буде ця зустріч. Це стосується як рідних, так і друзів або ж просто того, що незабаром ви кого-то самі запросіть до себе.

Якщо пташка нагадила нема на вікно, а на підвіконня, прикмета не змінює свого сенсу. Це теж до гостей. З однаковою ймовірністю це може бути візит сусідки на чай, а може — приїзд родичів здалеку.

Прикмета про те, що пташка нагадила на вікно або підвіконня, може допомогти вам зрозуміти, звідки приїдуть ваші гості, з якого боку. Подивіться, з якою сторони вікна видно пташину мітку, з цього боку і гості будуть їхати.

Пташка накакала на машину — народні прикмети

Велика частина прикмет про пташиних мітках має позитивне значення — до удачі і грошей. Навіть якщо ваше матеріальне становище залишиться незмінним, в будь-якому випадку ви можете очікувати будь-якого приводу для радості. А от у випадку, якщо пташка накакала на машину, забобони застерігають водія від неприємностей.

Якщо ви помітили пташину мітку на передній частині авто — це до проблем з ГИБДД і можливим штрафом. Іноді це віщує аварії, найчастіше невеликі. Багато водіїв вірять, що якщо пташка нагадила на капот, значить, треба бути акуратніше на дорозі, щоб не сталося біди. Деякі з них навіть не планують в цей день серйозних справ і не приймають важливих рішень.

Вважається, що відмивати залишене пташкаом пляма відразу ж після того, як він був замічений, не можна. Необхідно поїздити з ним кілька днів, тоді ніякої проблеми, швидше за все, не станеться. Але відмивати таку пляму краще на автомийці, так як пташиний послід має підвищену кислотність і містить абразивні елементи, які можуть пошкодити ЛКП.

В цілому, знання таких прикмет про пташкаів допоможе вам краще розуміти знаки, які даються нам згори, а значить — ви зможете приготуватися до неприємностей або ж не упустити вдалою можливості.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: