Вилка впала — прикмета і її значення

Вилка впала - прикмета і її значення

Якщо ви займалися домашніми справами, і у вас несподівано вилка впала — прикмета віщує вам прихід нежданих гостей, однак, існує велика кількість і інших забобонів, пов’язаних зі столовими приборами і їх падінням.

Зміст:

Вилка впала — прикмета про столових приладах

Практично кожен знає, що якщо вилка впала зі столу, це прикмета до гості. Вік цього повір’я налічує далеко не одне століття. Існує безліч прикмет, які відносяться до кухні і столових приладів. Складно знайти людину, яка б не знала про те, що розсипати сіль — це до сварки, а одна з прикмет любові господині до когось невідомого — це пересолена їжа.

Якщо зі столу або з рук випав столовий прилад, значить, це попередження про те, що в ваш будинок хтось поспішає. Інформацію про те, ким буде нежданий гість, можна отримати, якщо знати тлумачення кожного столового приладу.

Якщо впав ніж, в гості прийде чоловік. Чайна ложка обіцяє візит дитини, а вилка або ложка — жінки. Причому ложка обіцяє, що гостя буде приємна вам, а ось вилка — скоріше, навпаки. Однак якщо ви вже чекаєте гостей, швидше за все, падіння столових приборів означає, що вони ось-ось до вас прийдуть.

Вилка впала на підлогу — прикмета

Прикмета про вилці, яка впала на підлогу — одна з найбільш багатозначних прикмет. Її точне значення залежить від ситуації, слід звернути увагу на те, коли це сталося. Якщо вилка впала вдома, на вашій кухні, під час того, як ви мили посуд, значить, це візит жінки. Оскільки, на відміну від ложки, вилка має гострі зубці, швидше за все, ця жінка буде заздрісниць або коханкою вашого обранця. Можливо, у неї є погані наміри щодо вас, а може бути, вона просто відрізняється неприємним характером.

Зовсім інше значення набуває прикмета, якщо вилка впала у того, чия робота пов’язана зі столовими приборами. Наприклад, це офіціант, покоївка або посудомийка. Віщує це втрату роботи. Причому не зміну, а саме втрату, швидше за все, звільнення. Якщо з вами сталося таке, слід підшукати нове місце роботи на всякий випадок, щоб не залишитися без доходу.

Якщо ви займалися сервіровкою столу вдома, і це не входить у ваші посадові обов’язки, а з ваших рук вилка впала на підлогу, це погана прикмета. Вона означає не тільки неприємну гостю, але і втрату щастя, проблеми та неприємності. Що впала під час їжі або застілля вилка попереджає про те, що в будинку з’явився або скоро з’явиться недоброзичливець.

Піднімати невідомо ким викинуті вилки на вулиці не можна. На столові прилади нерідко зводять хвороби і негативну енергію. Оскільки таким людям обов’язково необхідно, щоб предмет хтось підібрав, вони використовують срібні або навіть золоті вилки, а іноді навіть підкидають їх біля пісочниць і дитячих майданчиків в надії на те, що діти піднімуть вилку для ігор. Допускати цього не можна, адже така вилка може принести багато проблем.

Що робити, якщо впала вилка — прикмети

Вважається, що впала вилка — це попередження від ангела-хранителя, тому не можна лаятися і тим більше вимовляти матюки. В цьому випадку ви можете образити його, а адже ангел просто намагався вас попередити. Вам слід бути готовим до того, що прикмета, швидше за все, збудеться. Якщо це необхідно, можна вжити заходів для того, щоб цього не сталося.

Для того, щоб уникнути появи в будинку недоброзичливця — явного чи таємного, після того, як ви упустили вилку під час їжі, притисніть її до вхідних дверей зубчиками і скажіть:

Цур мене, цур — з дому фарбованих курей!

Якщо вилка віщує гостей, а у вас немає бажання приймати їх, можна поступити наступним чином. Візьміть столовий прилад і постукайте їм по столу тричі. При цьому три рази, при кожному стукоті, слід говорити так:

Сиди вдома

Або так:

Нікуди не ходи, будинки сиди.

Жінка, яка збиралася до вас, в цьому випадку передумає і відкладе цей захід, а може бути, з’являться причини для того, щоб і зовсім його скасувати. Дана прикмета не збуваються, якщо не піднімати вилку, але тримати на підлозі столовий прилад — не найкраща витівка, простіше постукати по столу.

В цілому, столові прилади дійсно можуть служити провісниками змін в житті, так як вони постійно контактують з енергетикою свого власника і є одними з найбільш вживаних в побуті предметів.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: