Якщо горить обличчя — прикмета

Якщо горить обличчя - прикмета

Якщо у вас горить обличчя, прикмета допоможе розгадати причину цього явища. Чи варто вірити інформації, яка дійшла до нас від предків? Вирішувати тільки вам.

Зміст:

Горить обличчя, прикмета в різні дні тижня

Часто у людини починають горіти вуха, свербіти долоні або стопи. Але що означають подібні явища? Хтось почне шукати відповіді в медичних довідниках, а хтось намагатиметься знайти магічне пояснення палаючого особі.

Якщо ви вирішили звернутися за порадою і роз’яснення до народних прикмет, то зверніть увагу на те, що трактування явища може бути різною в залежності від того, коли саме воно сталося.

Понеділок

Якщо горить і червоніє обличчя в понеділок, то будьте готові отримати важливу звістку. Це може бути лист від старих друзів, новина, яку зовсім не очікували почути. Будьте впевнені, що будь-який звістка буде позитивним, радісним.

Також прикмета свідчить, що швидше за все ви зустрінете людину, яка буде брати участь у вашому житті. Ймовірно, що його будуть залежати події, здатні кардинально змінити ваше життя.

Вівторок

Палаюче обличчя у вівторок попереджає про те, що скоро вас запросять на велике торжество. Швидше за все це будуть іменини чи весілля. Також є велика ймовірність, що незабаром у вашому домі відбудеться радісна подія самому доведеться зустрічати гостей. Постарайтеся бути привітним господарем, так як серед ваших гостей може бути людина, яка може вплинути на вашу долю.

Середа

Не завжди сприятливо дане явище в середу. Швидше за все вас хтось обговорює. Причому слова в вашу сторону говорять далеко не втішні. Можливо, ви стали темою для обговорення і пліток. Намагайтеся бути стриманими в спілкуванні з друзями і навіть родичами. Чи не хваліться своїми досягненнями і станом.

Четвер

Якщо в цей день тижня у вас починає різко червоніти обличчя, то скоріше подзвонити старому другові або родичеві, про який ви давно не згадували. Прикмета свідчить, що близька людина потребує вашої допомоги, підтримки, намагається вийти на зв’язок і згадує вас. Не відмовте в допомозі, тому що можливо в недалекому майбутньому ця людина зможе надати послугу.

П’ятниця

Ви самотні і мрієте про таємне шанувальника? Те, що хтось в вас таємно закоханий, скаже обличчя, почервонілі в п’ятницю. Якщо в цей день тижня вам постійно здається, що горять щоки, лоб, ніс і губи, то це говорить про те, що є людина, яка відчуває до вас найніжніші почуття. Можливо, він просто занадто сором’язливий і нерішучий, тому ще не розповів про свої почуття.

Субота

Прикмета свідчить, що якщо у людини горить обличчя в суботу, що його чекає велике гуляння. Швидше за все в будинок раптово нагрянуть гості. Тому будьте напоготові і заздалегідь накривайте столи.

Неділя

Причини почервоніння обличчя в неділю можуть бути різними. Наші предки вірили, що якщо це відбувається саме в останній день тижня, то, можливо, людина перебуває на хибному шляху. Варто задуматися, чи все ви в цьому житті робите правильно.

Швидше за все необхідно переглянути своє ставлення до життя і іншим людям. В іншому випадку Ви притягну різні розбіжності в сім’ї, дрібні проблеми у фінансовій і побутовій сфері.

Палаюче обличчя і обручку

Існує також прикмета про обручку і палаючому особі. Часто хочеться дізнатися, як саме тебе згадують: погано або добре. У випадку з палаючими вухами, зробити це неможливо. Але якщо почервоніло обличчя, скористайтеся своїм заручним колечком. Для цього проведіть їм по обличчю починаючи від вилиці і закінчуючи губами.

Як ще можна трактувати явище?

Але не завжди у людини горить тільки одна частина тіла. Можливо, в цей день у вас ще горіли вуха, смикався або чесався очей, долоню, свербить ліва, права груди або ступня. У цьому випадку важливо звернути увагу на трактування кожного явища.

Разом вони допоможуть намалювати повну картину того, що очікує в майбутньому і чого побоюватися. Якщо ж в один день Ви отримали різні передбачення, то подібні явища не мають магічну основу і на даний момент не варто звертати на них особливої ​​уваги.

Якщо у вас горить обличчя, не поспішайте відкривати медичний довідник, можливо, доля намагається достукатися до вас і передати важливу інформацію щодо прийдешніх подій. Правильно трактуєте явища, які відбуваються у вашому житті і ви зможете захистити себе від неприємних ситуацій.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: