Прикмети — свербить ліва долоня

Прикмети - свербить ліва долоня

Прикмети — свербить ліва долоня, або права рука, лікоть, пальці дуже популярні. Люди практично завжди намагаються знайти пояснення тих процесів, що відбуваються в організмі. Не варто ігнорувати подібні явища, так як, можливо, з їх допомогою доля подає важливі знаки.

Зміст:

Грошові прикмети — свербить ліва долоня

Ліва долоня досить часто свербить до прибутку або великій удачі. Досвідчені гравці впевнені, що якщо у них чешеться ліва рука, то в цей день їм обов’язково пощастить. Однак з усіх прикмет є винятки. Тому сприймати це повір’я як аксіому не варто.

Наші предки вірили, що якщо рука свербить біля основи великого пальця, то, швидше за все, найближчим часом ви отримаєте прибуток, можливо, яку не чекали. Для того, щоб наблизити момент збагачення, потрібно обов’язково почухати підставу великого пальця і ​​поцілувати його.

Для того, щоб примножити удачу і добробут, необхідно почухати ліву долоню і взяти цією рукою гаманець або скарбничку.

До чого свербить ліва долоня — прикмети про таланти і відкриттях

Є ще одна прикмета, згідно з якою, якщо у людини свербить ліва рука з тильного боку, він стоїть на порозі важливого відкриття. Пішло це марновірство від відомого хіміка Менделєєва. Дмитро Іванович мав звичку чесати тильну сторону лівої руки. Цілком можливо, що подібне заняття просто заспокоювало вченого. Але люди вірять, що воно допомагало налаштуватися на потрібний лад і притягнути удачу.

Також є повір’я, що якщо дитина часто чеше ліву руку, це говорить про те, що у нього дедуктивний склад розуму, розвинене логічне мислення. Можливо, ваше чадо зможе стати хорошим суддею, адвокатом або детективом.

Крім цього, звичка чухати ліву руку говорить про якийсь прихований талант. Він може відкритися як в дитинстві, так і в більш зрілому віці. Цей талант може бути пов’язаний як з мистецтвом, так і з точними науками.

Свербить ліва долоня — інші прикмети

Є ще два досить дивних повір’я щодо свербіння в лівій руці. Деякі люди вважають, що у великій компанії можна виявити двох кращих друзів по тому, що у них в один і той же час може зачесаться ліва долоня. Нерідко свербіж відчувається в одному і тому ж місці. Вважається, що якщо помічається така прикмета, в стосунках ніколи не буде сварок і зради. Якщо у вас є друг, з яким вас пов’язує таке повір’я, вам крупно повезло.

Також люди вважають, що часто ліва рука свербить у злодіїв або у людей, схильних до крадіжок і обману. Але розцінювати подібні забобони як абсолютно вірні не варто. Такий свербіж може виникнути у абсолютно будь-яку людину.

Дуже добре, якщо свербить ліва рука у нареченого або нареченої під час весілля. Це обіцяє щасливе й заможне життя в шлюбі. Але є і погане повір’я на цю тему, в яке вірять в деяких регіонах країни. У ньому йдеться, що в цьому випадку свербіння в лівій руці віщує зраду одного з подружжя.

Звичайно, ігнорувати знаки понад не можна, і часто ми в змозі передбачити майбутнє і захистити себе від неприємностей якщо будемо звертати увагу на процеси, які відбуваються з нами. Але не варто зациклюватися на негативних прикмети, адже майбутнє тільки в наших руках, і ми здатні його змінити.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: