Прикмета — павук в будинку і його вплив на життя

Прикмета - павук в будинку і його вплив на життя

Прикмета — павук в будинку має кілька різних значень. У наших предків була величезна безліч прикмет, пов’язаних з цими маленькими комахами, в основному позитивних. Так чи варто лякатися, побачивши у себе в будинку такого маленького «гостя», або ж вас чекає щось хороше?

Зміст:

Народна прикмета — павук в будинку

За тисячолітнім повір’ями наших предків, прикмета про павука в будинку означає багатство і благополуччя. Помітно, що стосовно питання про те, до чого з’являються павуки — прикмети різних народностей мають практично однакове значення, і в основному носять позитивний характер.

Саме тому вам Не варто лякатися, зустрівши у себе на стіні це невинне, але так часто нас лякає комаха, адже вікова мудрість наших предків говорить про зворотне: павучки — провісники в основному хороших подій.

Якщо ви зустріли павука в квартирі — прикмета каже, що вас чекає благополуччя і достаток, а так само щастя в особистому житті. Причому це стосується всіх, що живуть в даній квартирі. Вся негативна, погана енергія, за повір’ями, зазвичай збирається по кутах будинку, але ж саме там найчастіше селяться павуки, збираючи в свою павутину весь негатив, тому наші предки вважали цих членистоногих хранителями домашнього вогнища. Особливо це стосується тих, що мали світлий окрас.

Павук в будинку, у ванній, на підлозі — прикмети

За сірим і непомітним «гостям», непомітно з’являються в наших будинках і так само непомітно зникає, цілком можна дізнатися про своє майбутнє. Наприклад, прикмета про павука у ванній означає, що вам слід внести деякі зміни в своє життя.

Однак інша прикмета свідчить, що якщо в ванній оселився павук — чекайте застою в справах або в особистому житті, а також витік грошей, будь-яких речей і навіть секретної інформації. І тільки вам вирішувати, в яку з цих прикмет вам вірити. Існує безліч прикмет, перевірених роками і навіть століттями. Якщо в квартирі з’являється павук, прикмета означає, що жителі цієї квартири не знатимуть матеріальних труднощів. Несподівано побачити павука — до раптової прибутку. Але, якщо ви при цьому злякалися, то чекайте неприємних звісток.

Якщо павук повзе по підлозі — прикмета каже, що вас чекають якісь зміни. У цьому випадку важливо напрямок. Так, якщо членистоногое видаляється — найближчим часом ви можете щось втратити, якщо ж наближається — чекайте прибутку. Буває, що павучок повзе по одязі — це означає, що скоро цей одяг змінить обновка дорожче.

Також, ці істоти — непогані провісники погоди. На дощ вони зазвичай ховаються, а якщо очікується сонячна ясна погода, то вони невтомно працюють над своєю павутиною, в результаті сідаючи в самому центрі готового «будиночка». До речі, людині, яка застала істота за цим заняттям, народні прикмети також обіцяють швидке багатство. А ще можна загадати бажання і подивитися, куди після цього поповзе павук: вгору — значить, бажання збудеться, вниз — значить, не судилося.

А тепер про павуків на стіні

В принципі, на кожен випадок вашого зіткнення з різними представниками тваринного світу у наших предків знайдеться окреме пояснення, як, наприклад, прикмета про павука на стелі. Якщо до вас зі стелі спустився павук, особливо, якщо він впав до вас на голову — чекайте несподіваного великого спадку, раптового великого виграшу або просто гарного прибутку. Якщо павучок спустився по павутинці прямо перед вашим обличчям, то, можливо, вас чекає приємна зустріч, або незабаром ви будете приймати дорогих гостей.

Прикмети про павуків на стіні мають те ж визначення. Тут теж має значення напрямок руху комахи — якщо він повзе вниз, а потім вгору — до приємних зустрічей, хорошим знайомствам або матеріального прибутку, якщо ж він рухається тільки вниз, то, швидше за все, вас чекає якась втрата, збиток або сумну звістку

Однак, є і не зовсім приємні прикмети, пов’язані з цими комахами. В основному вони стосуються павуків чорного кольору. Так, вважається, що якщо під або над чиєю-небудь ліжком чорний павук сплетёт свою павутину, то людина, сплячий на цьому ліжку, незабаром захворіє. Інша прикмета говорить, що гніздо, звите таким «брюнетом» над подружнім ліжком, означає охолодження подружніх відносин і навіть зради.

Більшість людей ставляться до павуків з гидливістю, дуже багато, особливо дівчата, їх відверто бояться, але є й ті, живить до них симпатію і навіть тримає цих комах в якості домашніх вихованців. У будь-якому випадку, якщо ви не бажаєте миритися з таким «сусідством», ні в якому разі не варто вбивати павука, адже хоч це і обіцяє прощення певної кількості гріхів (від семи до сорока за різними джерелами), але тільки ціною який-небудь втрати, або, наприклад, хвороби самого «паукоубійци». Краще просто акуратно його «виселити» за двері, наприклад, на який-небудь гілочці. Адже бідне комаха не винне в наших бідах і страхах.

Отже, народних прикмет про павуків в будинку безліч, і, в основному, всі вони мають позитивне забарвлення. Не варто виганяти таких «сусідів», адже вважається, що поки вони живуть в будинку — у господарів буде достаток, мир і благополуччя. Така величезна кількість різноманітних прикмет, як хороших, так і не дуже, обумовлюється тим, що наші предки вважали павуків сполучною ланкою між двох світів — реальним і потойбічним. Але, в будь-якому випадку, вірити краще в хороші прикмети — це приємніше, та й збуваються вони частіше.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: