Вбити павука — прикмета з дуже поганим значенням

Вбити павука - прикмета з дуже поганим значенням

Вбити павука — прикмета дуже погана в більшості випадків. Тим не менш, є певні умови, коли її значення можна обернути назад, собі на користь. Крім того, варто відзначити, що в різних країнах є найрізноманітніші тлумачення, в тому числі і з протилежними значеннями.

Зміст:

Вбити павука — прикмета з хорошим значенням

Хороші прикмети про вбивство павуків особливого поширення не отримали. Це як мінімум неетично. Не варто завдавати болю живій істоті для того, щоб привернути удачу або зробити день хорошим, і тоді приємні події знайдуть вас самі. У деяких країнах вірять, що вбити павука — на щастя.

Не варто переживати, якщо ви вбили членистоногое випадково або наткнулися на вже вбитого кимось. В такому випадку зловісні прикмети не мають до вас ніякого відношення. Випадковість — це лише випадковість, ви не можете бути винні в тому, що не помітили павучка. Погані ознаки стосуються лише тих, хто вбив павука спеціально.

За деякими джерелами, які вбили павука люди звільняються від сорока гріхів, але тільки за умови, що зроблено це було випадково або в стані переляку. Не варто намагатися позбутися від гріхів за допомогою вбивства ні в чому не винних членистоногих.

Чому не можна вбивати павуків — прикмета

На Півночі вірять, що вбити павука — прикмета до хвороб. Виганяти їх з дому північні шамани теж не радять. За їх словами, павутина захищає будинок і живе в ньому сім’ю від хвороб. Якщо її зібрати, можна вилікувати людину від важкої хвороби, але потрібна для цього павутина саме з його будинку. А якщо вбивати павуків, вони перестануть плести павутину, і її відсутність рано чи пізно призведе до смертельної хвороби.

Можливо Вас зацікавить стаття: впала ікона прикмети.

Є ще одна прикмета, яка пояснює, чому не можна вбивати павуків. Справа в тому, що павутина може ловити не тільки мух для того, щоб членистоногое отримувало прожиток. Вона ловить удачу і щастя. Якщо вбити його в будинку, інші павучки перестануть плести павутину і ловити в неї удачу. Так можна прогнати з дому щастя.

Відомо, що вбивство беззахисних створінь — це несправедливо. Тому кожного вступника так людини чекає покарання. Чим менше убитий павучок, тим більше нещастя чекає його вбивцю. За легендою, павук допоміг Ісусу Христу сховатися, замаскувавши вхід до печери своєю павутиною. Такі історії написані і про Магомета і Мойсея. Тому, якщо ви хочете прожити довге і щасливе життя, не варто просто так ображати представників цього виду.

Є дуже багато хороших прикмет про павуків. Наприклад, якщо він повзе вгору або приземляється на голову, це віщує приємні події. Але навіть якщо членистоногое при спробі донести до вас радісну звістку налякало замість того, щоб порадувати, вбивати його не можна. Тоді приємне прогноз не збудеться, до того ж, вам буде загрожувати хвороба.

Для чого вбивали павуків в старовину

Кілька сотень років тому лихоманку і жовтяницю намагалися лікувати за допомогою павуків. Живих членистоногих закатували в кульку з м’якого вершкового масла для того, щоб було легше проковтнути його повністю.

На цих членистоногих часто зводили хвороби за допомогою магії, переносили на них вроки і порчі. Зараз таке практикується вкрай рідко.

На думку середньовічних лікарів, павутина мала чимало цілющих властивостей. З її допомогою зупиняли кровотечі, прикладаючи павукову мережу до ран. Павутину рекомендували скачувати в грудки і є їх для того, щоб вилікуватися від лихоманки і астми. Причому, у цього явища є і наукове пояснення — сучасні вчені вкрай зацікавлені у вивченні властивостей павутини, яка може бути як антисептиком, так і клеєм, або ж — чудовим матеріалом по характеристикам міцності.

В цілому, можна сказати про те, що вбивати павуків не можна — це не тільки накличе на ваш будинок біди і невдачі, але і позбавить вас від дуже корисного в господарстві істоти, яке прекрасно охороняє будинок від різноманітних шкідливих комах. Якщо у вас живе хоча б один павучок, то про мухах і тарганів ви можете не переживати.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: