Не страшна прикмета — пташка б’ється в вікно

Не страшна прикмета - пташка б'ється в вікно

Пташка б’ється у вікно — на перший погляд, погана прикмета, але не слід передчасно панікувати, чекаючи неприємностей. Це знамення може передвіщати і приємні звістки — все залежить від виду птиці. А можливо пташка просто звила гніздо біля вікна?

Зміст:

Прикмета — пташка б’ється в вікно

На Русі таке повір’я найчастіше мало негативне значення. Пташкаів зазвичай вважали душами померлих членів сім’ї, які прилетіли або попередити про важливу новину, або покликати за собою живого родича.

Для детальної розшифровки бажано встигнути звернути увагу на те, який саме пташка билася у вікно. Наприклад, хижі пташкаи прилітають тільки перед хворобами. За старих часів вони віщували епідемії. Від віку птиці залежить, хто саме захворіє — дорослий чи дитина.

Деякі маги вважають, що прикмета не спрацює і неприємностей вдасться уникнути, якщо пташка вдарилася об вікно і відлетіла. Мовляв, щоб принести зло, птиці треба обов’язково потрапити в житло.

Пов’язують з пташкаами і погодні прикмети — деякі види пташкаів, здавна є сусідами з людиною, перебираються ближче до людського житла перед похолоданням.

Зрозуміло, Якщо неподалік від вашого вікна виявилося гніздо, прикмети про пташкаів не матимуть для вас великого значення. Можливо, птиці просто здалося, що відображення в склі — це суперник, з яким терміново потрібно вступити в бійку.

Голуб — особливий випадок

Голубів здавна вважали особливими пташкаами. Адже голуб символізує віру, благодать, несе вести з загробного світу, є супутником приємних подій, наприклад, весіль. Але також вважається, що якщо голуб б’ється в вікно, дух вашого померлого родича чи друга намагається вас про щось попередити.

Голуб залетів у вікно в першій половині дня — чекай весілля. Правда, при цьому важливим фактором є поведінка голуба, спокійна птиця — завжди до позитивних новин. Пташка сів на підвіконня і поводиться спокійно — до гарних подій, наприклад, примирення, удачі на роботі і в особистому житті.

Пташка світу може битися у вікно, сигналізуючи, що незабаром прийдуть родичі.

Голуб б’ється в скло після обіду — швидше за все, чекають неприємності, можливо, доведеться навіть пережити горе.

Маленька пташка б’ється у вікно

Багато хто вважає, що б’ється маленька пташка пророкує смерть або важку хворобу комусь із мешканців будинку. Це вірно лише частково — перш ніж лякатися, варто розглянути значення цього марновірства, запам’ятавши, який саме пташка билася в ваше скло.

Ряд прикмет пов’язаний з конкретними пташкаами:

 • З ініціати стукає у вікно до вагітності. Цю пташку часто вважають символом радості, удачі та достатку, ототожнюючи її з Синьої Пташкаом. Тому що б’ється в скло синиця може передвіщати щастя. Можливо, скоро чекатиме весілля або знайомство з майбутнім чоловіком. Якщо ви займаєтеся садівництвом, урожай в цьому році буде хорошим. Однак в добрій половині регіонів нашої країни вірять в те, що синиця — вісник смерті, хвороби, поганий врожай та інших неприємностей.
 • Ластівка б’ється у вікно — прикмети обіцяють вам приємна подія. Можливо, це також буде вагітність, але довгоочікувана. Можуть приїхати родичі, яких ви давно не бачили, або нагрянути гості. Є дуже велика ймовірність отримання хороших звісток від близьких.
 • Плиска б’ється у вікно, впускати її не можна ні в якому разі. Це передбачає смерть. Набагато рідше це марновірство віщує новини або гостей, але і вони рідко бувають приємними після прильоту трясогузки.
 • Воробей б’ється у вікно — в цьому випадку прикмети предків обіцяють грошові збитки. Горобця ще з давніх часів вважали злодійський пташкаом. Краще побільше уваги звертати на свій гаманець, коли перебуваєте в громадських місцях, а також не витрачати гроші даремно і не потрапляти на виверти шахраїв. Звичайно ж, звернути увагу на надійність замків теж не завадить.
 • Як уникнути негативних наслідків

  На нашому сайті є окрема стаття про прикмету, коли пташка розбилася об вікно. Згадаємо ще раз про неї, так як прикмета віщує тільки важкі хвороби або смерть когось із членів сім’ї, що живе в будинку. Тому необхідно терміново вживати заходів, щоб уникнути біди.

  Всі члени сім’ї повинні приділити максимальну увагу своїй безпеці — стежити за здоров’ям, не потрапляти в ситуації, які можуть погано закінчитися, дотримуватися обережності при користуванні транспортом. Бажано сходити до церкви і поставити свічки за здоров’я всіх ваших родичів, відвідати службу, помолитися перед іконою. Якщо не знаєте, перед якою іконою молитися, про це можна запитати у священика.

  Часто гинуть біля будинку і на смерть розбиваються об вікна і стіни птиці — це говорить про порчі або прокляття. Причому, неможливо точно сказати, на кому лежить негатив — на людях, будинку або проклятим є саме місце, на якому побудували будинок. На нашому сайті ви можете дізнатися про те, як визначити порчу, зняти прокляття і очистити будинок від негативної енергії. Більш докладно про розбиваються пташкаів ви зможете прочитати в окремій статті на нашому сайті.

  Існує старовинний ритуал, який відводить принесену пташкаами біду. Відразу ж після того (або на ранок, якщо подія сталася вночі або пізно ввечері) зберіть весь хліб, який є у вашому домі. Не потрібно купувати, годиться тільки той, який випадково опинився у вас в цей час. Його потрібно згодувати пташкаам біля церкви. Так можна відкупитися від нещастя, яке птиці віднесуть кому-небудь іншому.

  В цілому, знання прикмет про пташкаів дозволить вам легко передбачити неприємності або навпаки — дізнатися про наближення хороших новинах. Але саме по собі таке знання — це не головне. Головне те, що завдяки розумінню прикмети ви точно зможете не упустити удачу і застерегти нещастя.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: