Чи можна дарувати дзеркало — прикмети

Чи можна дарувати дзеркало - прикмети

Чи можна дарувати дзеркало — прикмети часто нас застерігають від небажаних подарунків і переконують в тому, що є певні предмети, які не варто підносити як презент. Але чи дійсно не можна використовувати дзеркало в якості подарунка, або це просто забобон?

Зміст:

Чи можна дарувати дзеркало — прикмети

Що таке дзеркало? Для кожної людини, який так чи інакше пов’язаний з магією, подібний атрибут — незамінний чаклунський інструмент. Його можна використовувати в різних обрядах.

Можливо, саме тому, що всі ми не раз чули про магічні властивості цього предмета, він нас одночасно заворожує і лякає. З дзеркалом пов’язано безліч прикмет і забобонів самих різних народів. Довгий час цей предмет вважався «атрибутом темряви».

Церква, з усією любов’ю привласнювати самим різних предметів і символів негативне значення, не залишилася осторонь і на цей раз. Протягом тривалого часу церковнослужителі запевняли народ в тому, що довго дивитися на себе в дзеркало не можна, бо це гріх.

Можливо Вам буде цікаво: чи можна дарувати ікони.

А для молодих дів самозамилування взагалі може негативно скінчитися, так як атрибут «з’їсть» їх красу. Також люди вірять в те, що не можна спати навпроти дзеркала або виглядати в нього вночі.

Подібні забобони настільки глибоко засіли в свідомості людини, що дзеркало стало асоціюватися з дійсно губить і руйнівною силою.

Кому б хотілося отримати в подарунок предмет, який пов’язаний зі стількома негативними повір’ями? Можна з упевненістю сказати, що, по більшій мірі, як і у випадку з таким подарунком, як годинник, людина сама заряджає негативною енергією предмет і запускає негативну програму.

Тому насправді важливо те, хто саме підносить вам такий презент, з яким посилом він це робить і як ви реагуєте на даний атрибут. Якщо ніхто з вас не налаштований негативно, агресивно і не вкладає в процес дарування або прийняття подарунка негативних емоцій, то нічого поганого дзеркало вам не принесе.

Дзеркало в подарунок — двері в світ духів?

На сьогоднішній день існує поширена думка, що дзеркало — це двері в світ духів. І якщо всі попередні забобони можна побороти, то впоратися з цим — досить складно.

Так чи є дзеркало дверима в інший світ, і чи здатне воно затягнути туди того, кому його піднесли? Крім того, на людину направляється вся негативна енергія ту людину, яка раніше в нього дивився.

Деякі люди раніше вірили в те, що цей атрибут дарований людству злими духами, і той, хто підносить іншому такий презент, переправляє на жертву всі свої негативні потоки.

В результаті людина стає жертвою негативної програми, і для уникнення її запуску, необхідно відмовитися від подарунка. Але і це вірування можна віднести до забобонам, так як в сучасному світі багато людей не вірять в подібні прикмети і спокійно дарують один одному дзеркала.

Головне, щоб дзеркало було новим. Багато екстрасенси та біоенергетики стверджують, що не можна дарувати тільки атрибути, які:

Як правильно подарувати дзеркало?

Небажано в якості подарунка купувати атрибут, який довгий час стояв на вітрині і в який все могли дивитися. Дзеркало дарується нове, узяте зі складу.

Воно повинно бути в щільній, бажано в заводській упаковці. Перед тим, як піднести такий подарунок, окропіте його святою водою і прочитайте молитву «Отче наш». Так ви усунете всю негативну енергію, яка могла накопичитися на атрибуті.

Небажано тримати приготований подарунок довго у себе вдома, він вбере велику кількість вашої енергії. Важливо попередити іменинника про те, що ви піднесете йому саме цей подарунок. Дзеркало людина може викупити.

В обмін за ваш презент потрібно буде дати трохи дрібниці. Зрештою, ви можете відправитися в магазин разом з винуватцем торжества і дати йому гроші, щоб він придбав придивились товар.

Що робити, якщо презент підносять вам?

У житті бувають різні ситуації, і іноді практично неможливо відмовитися від подарунка. Але що робити, якщо відмовитися не вдалося?

Якщо ви впевнені, що подарунок був зроблений зі злим умислом, то необхідно провести наступні маніпуляції для того, щоб не наразити себе і свою сім’ю негативної програмою.

В першу чергу промийте дзеркало. Це можна зробити під проточною водою або ж зануривши його в освячену воду. Після, на 3 дні покласти в ємність зі святою водою.

Як пройдуть три дні, необхідно ще раз промити дзеркало і дати йому просохнути. Витирати воду не можна. Коли поверхня повністю висохне, потрібно запакувати його в коробку, яка підійде за розміром, і засипати сіллю (краще всього четверговою).

Зверху покладіть чорну тканину і сховайте в темному місці на три доби. Після цього можна використовувати атрибут.

Чи можна дарувати дзеркало — прикмети часто застерігають нас від невірних вчинків. Кожна людина сама вирішує, чи можна підносити дзеркало в якості презенту чи ні. Але пам’ятайте, будь-яку негативну програму можна усунути, для цього потрібно лише ваше бажання.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: