Прикмети на удачу — не пропустіть свій шанс!

Прикмети на удачу - не пропустіть свій шанс!

Прикмети на удачу існували у кожного народу, однак, зараз багато древні знання були незаслужено забуті, завдяки чому люди стали втрачати можливість зловити своє щастя.

Зміст:

Прикмети на удачу — на що звертати увагу в дорозі

В хороші прикмети, в тому числі і в прикмети на удачу, багато людей вірять набагато охочіше, ніж в погані прикмети. Крім цього, такий розділ народної мудрості може не тільки гарантувати приємні події, а й підняти настрій, що теж важливо, і часто може впливати на рішення проблем і якість виконуваної роботи.

Зустріти чоловіка або жінку з повним відром — отримати гроші, подяку, премію або підвищення на роботі. Якщо чоловік перетне вашу дорогу, значить, пощастить у чомусь. Везіння обіцяє ще одна прикмета на удачу — зустріти трьох черниць, які йдуть або стоять разом. Дуже добре пройде день, якщо першим зустрінутим буде немовля чи вагітна жінка.

У минулому професія двірника була вельми почесною. Є навіть прикмета, яка обіцяє везіння і щастя тому, хто зустріне представника цієї професії по дорозі і привітає його трьома поклонами. У наш час таке буде виглядати дивно, досить просто привітатися з двірником так, як це зараз прийнято, але максимально чемно. Схожа прикмета була і про сажотруса, але зараз зустріти його ще більш складно.

Існує безліч прикмет про пташкаів, які віщують удачу. Наприклад, побачити сидить сороку — до гостей або прибутку. Якщо зліва ви почули зозулю, вас чекає щастя і отримання значної суми грошей. Пророкує удачу орел або лелека, парящі й у височині. Якщо побачите цих пташкаів, будете насолоджуватися везінням.

Якщо ви зустріли в дорозі горбаня, це обіцяє вам удачу. А якщо вийде непомітно доторкнутися до його горбу, ви можете знайти щастя на все життя.

Побачити павука на одязі — до везінню в грошових справах. Комахи часто показуються людям на удачу, наприклад, побачити летить у своїх справах жука — до удачі в ваших справах.

Почути кінське іржання — до приємної дорозі, удачі і благополуччя.

Прикмети про чорну кішку бояться багато і іноді навіть повертаються додому. Але є й інші прикмети про котів, які мають більш оптимістичне значення, наприклад, якщо дорогу перебіжить строката кішка, удача буде з вами дуже довго.

Коли доводиться йти по брудній дорозі, стежте, яка нога застрягне в грязі першої. Якщо це права — до удачі. Якщо день морозний, і права нога замерзне первее лівої, пощастить. А ось якщо якщо на шляху зустрівся гній, то добра прикмета — вступити в нього лівою ногою, праву бруднити не можна.

Якщо ваш шлях лежить до церкви, а під час служби влетить в храм будь-який пташка, це обіцяє щастя всім, хто знаходився в ньому на даний момент. Особливо добре, якщо це голуб, і якщо трапилося таке під час православного свята.

Одна з найгарніших прикмет для тих, хто збирається в дорогу — це дощ в дорогу. Він приносить удачу навіть незважаючи на деякі незручності, викликані поганою погодою.

По дорозі є сенс придивлятися, що росте на узбіччі. Деякі і спеціально шукають чотирилисник, який приносить удачу. Його треба засушити і носити при собі, можна увічнити його в епоксидної смолі або накрити прозорим кабошоном. Деякі вважають, що чотирилисник треба їсти. Ще один «артефакт» — це шкіра змії або, як її називають іноді, «кожушок». Її закопують під порогом будинку для удачі.

Домашні прикмети на щастя й удачу

Події, які відбуваються у вашому повсякденному житті, навіть якщо ви практично не залишаєте свій будинок, можуть передбачати вам гарне майбутнє. Прикмети на щастя й удачу улюблені багатьма людьми за те, що обіцяють щасливе життя і, як правило, збуваються.

Якщо на даху вашого будинку оселилися лелеки, це до благополуччя і удачі у всіх справах.

За старих часів люди, які хотіли налагодити своє життя або переїхати в повністю новий будинок, намагалися частіше триматися за кут стола. Але, незважаючи на цю прикмету, сидіти на розі можна. Якщо ж ви вже заселилися в новий будинок, залучайте удачу, обійшовши всі кімнати з хлібом і сіллю. Хліба повинна бути ціла буханка, а солі — велика тарілка. Існує безліч повір’їв для залучення щастя в нове житло і прикмет про переїзд.

Якщо над ліжком, в якій ви спите, звив павутиння павук білого кольору, вас чекає швидке щастя. Про ліжка, сні і пробудженні народна мудрість може сказати дуже багато, наприклад, вранці вставати з ліжка слід обов’язково з правої ноги, щоб цілий день перебувати в гарному настрої і провести його продуктивно. З цієї ж причини рекомендується надягати сорочки з правого рукава.

Тих, хто при поверненні додому бачить в своїх вікнах загадкове світіння, очікує щастя. Тільки перед тим, як радіти, бажано переконатися в тому, що це не злодії, інакше щастя не бачити вам ще довго.

Прикмети про мурах свідчать, що якщо ці комахи з’явилися в вашому домі, виганяти їх не варто — вони приносять всієї сім’ї удачу і щасливе життя.

Якщо ви розлили чай, не варто засмучуватися, адже це обіцяє вам везіння, особливо в питаннях, які стосуються вашого фінансового становища. Розбитий посуд теж віщує щастя і везіння, особливо, якщо це сталося в суботу.

Під час святкування Нового року люди намагаються дотримуватися всі відомі їм новорічні прикмети, адже відомо, що як проведеш це свято, таким і буде весь наступний рік. За старих часів люди вважали, що самим везучим і щасливим буде той, хто останнім з присутніх вип’є вміст своєї чарки.

До сходу сонця не прийнято визирати у вікно, щоб щастя і позитивна енергія не покидала вашого будинку. Час до сходу сонця в старовину вважалося небезпечним, деякі люди і зараз вірять, що темний час доби належить нечистій силі, а не людині.

Прикмети на любов і щастя

Мабуть, кожен знає, що пересолений суп, вдале ворожіння на ромашці, а також старовинні рекомендації про ведення господарства — це прикмети на любов і щастя. За старих часів з їх допомогою молодих дівчат ростили старанними господинями. Деякі з них допомагали дізнатися, чи любить їх цікавить хлопець, чи чекає щастя в любові і сімейного життя в майбутньому.

За старих часів існувало повір’я, що дівчата, які погано метуть підлогу і виявляють неакуратність під час домашніх справ, можуть не розраховувати на хорошого чоловіка. Тому, якщо ви — хороша господиня, вас чекає на рідкість вдале заміжжя, що, напевно, ви розумієте і без прикмет. Деякі вважають, що прикмети про ведення господарства пов’язані не стільки з забобонами, скільки з виховними методиками наших предків, адже багато молодих дівчат лінувалися допомагати матерям по дому.

Якщо дівчина забила лікоть, значить, про неї думає якийсь неодружений хлопець.

Якщо в будинок, в якому є неодружені молоді люди шлюбного віку, влетить голуб, значить, скоро бути весіллю. Шлюб буде щасливим, та й святкова церемонія пройде вдало. Якщо на дах сідає багато пташкаів, це теж до швидке весілля, навіть якщо це чорні ворони.

Дівчина вколола палець голкою — значить, закохалася. Так вважали в минулому, вважаючи, що закоханість сприяє неуважності, оскільки думки зайняті зовсім не домашньої роботою. Вколоти палець на Новий рік — весілля будете грати вже в цьому році, дуже скоро ви будете щасливі.

В цілому, знання цих прикмет допоможе вам зберігати гарний настрій і завжди знати, чого очікувати від життя хорошого.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: